Šta je novo?

BitcoinZ (BTCZ)

Izbacili su GUI miner, koji bi mogao pomoci da se novajlije ukljuce u mining ovog coina:
 
Poslednja izmena:
Pitanje je da li vredi i da li ce nekad dostici bar 10 centi :) ko zna da li ima ikakvu perspektivu ali kad vidim sa druge strane i vece krseve od coina pa su dostigli neku cenu do 1$...jbga...valjda ce i ovaj :-D
 
"Vece krseve od coina"? :trust:
Zbog cega je BitcoinZ pre svega krs, po tebi?
 
"Vece krseve od coina"? :trust:
Zbog cega je BitcoinZ pre svega krs, po tebi?

Nismo se najbolje razumeli...ne kazem da je btcz krs,naprotiv bio bih zahvalan svima kad bi konacno zivnuo jer to je jedan od onih koje kopas i cuvas na duzi period pa sta Bog da...da sam slusao sebe i imao petlje sa Monom...sada bih imao lepe pare.Na zalost nisam bio spreman za takav singl.
 
Meni se jedino ime ne dopada, jer u sebi sadrzi "Bitcoin" kao da je neki shit-fork, a u sustini je odlican coin, bez pre-mine, sa ZSnorks, community-driven, sa solidnim developerima amaterima. To sa sobom povlaci i lose strane, kao sto je slab ili nikakav marketing, tako da cu biti strpljiv sa njim. Mnogo me podseca na Verge.
 
Ja se samo nadam da nece zavrsiti tu gde i jeste trenutno,da ce bar malo ici gore a da li gresim ili sam los izbor napravio...ostaje mi da se nadam i cekam.
 
Ima li nekih novosti po pitanju BTCZ?Bilo kakvih pozitivnih info?Na Suprnovi najisplativije kopati?
 
Koliko dugo ga kopas i sa koliko rigova?Stekas il8 menjas za BTC?Cemu se nadas :)
 
BTCZ ne moze da se prodaje tj menja za $ ili EUR...samo menjaza za BTC?

Za nekog ko ne planira da prodaje nista vec da cuva,da li se nadati u ovoj godini da ce negde moci da se menja za neku od pomenutih valuta i sta bi trebalo da se desi da bi do toga doslo?Ima li nekih nagovestaja,najava da bi se mogao naci na Bitrexu ili Cryptopia?
 
Cuti i kopaj! :D

Cryptopia ima svoju tarifu... 5 BTC i dodaju coin. Kod Bittrexa i Binancea to koliko znam ide malo drugacije.
U svakom slucaju, licno ne bih voleo da se to jos uvek desi jer nisam iskopao ni pola od planiranog, a vec se network hashrate udvostrucio (za ovih 24h).

Donacije za dodavanje na Coinomi wallet bi trebalo da su pri kraju (pitanje dana), tako da kada ga dodaju na Coinomi ocekujem novi skok cene, pod uslovom da ovaj skok danas i juce nije upravo odrazaj toga, tj da je u danasnju cenu od 1 cent vec "uracunato" dodavanje na Coinomi.

E da, a koliki je problem menjati u BTC, pa posle prodati BTC za usd ili eur? :trust:
Licno, BTCZ/USD par ne ocekujem mozda i nikad, bukvalno.
 
Poslednja izmena:
Evo jutros kaze jedan od developera da je sakupljeno sve i poslato Coinomiju. Ceka odgovor o tome kada ce dodati BTCZ.
 
Nije problem menjati za btcz ali mi se neato ne menja na ccex ili tradesatoshi...a i odnos mi ne odgovara... :d
Sad se lomim da li nastaviti jos uvek njega iki malo preci na zec.Inace ako nije tajna koja je to planirana cifra konu si zamislio da iskopas?Koliko rigova imas?
 
Buraz moras da definises svoje ciljeve. Svako radi prema svojem nahodjenju i samim time to ne mora da znaci da je najbolje ali je licna odluka...
 
Gledam sad ovaj GUI miner i pulove...pa p9 meni bolji pul je onaj koji ima najvise rudara bar sam tako zakljucio iz citanja postova a to je za sada suprnova ona najvise ima na btcz rudara a obzirom da btcz moze sa zm minerom da kopa to je onda ta kombinacija jer meni daje sa zm na suprnovi i 6x1070 u proseku 2990 sola rig.Podesavanja su mi ista kao i za ZEC nisam nista menjao...
To je ok?
Neka mi samo neko pojasni...kada mi je PL 100% avg sol/w je oko 3.25-3.3 a kad smanjim na 90pl onda ide od 3.5-3.6 jel to normalno?
 
Poslednja izmena:
Nije nesto, ali dobro je da se neko setio da je i marketing bitan.

 
Beta test period je uspesno prosao na Coinomi walletu. Od danas zvanicno BTCZ u Coinomi walletu.
Sledeca meta Cryptopia ili 3 manje menjacnice. Donacije se prikupljaju vec neko vreme: https://hodler95.github.io/exchangesrace/
Koja od dve opcije prva stigne do 50% automatski pobedjuje u trci i sav hashrate i donacije se prebacuju na tu opciju.
 
Beta test period je uspesno prosao na Coinomi walletu. Od danas zvanicno BTCZ u Coinomi walletu.
Sledeca meta Cryptopia ili 3 manje menjacnice. Donacije se prikupljaju vec neko vreme: https://hodler95.github.io/exchangesrace/
Koja od dve opcije prva stigne do 50% automatski pobedjuje u trci i sav hashrate i donacije se prebacuju na tu opciju.

Evo 9 dana sam pokusavao i konacno da te pitam...a gde je u walletu Coinomi?Par dana pre 21-og sam skinuo android wallet Coinomi,nije ga bilo,izabrao neke novcice i svaki dan pokusavam da ADD COIN kad udjem u wallet i nigde ga nema,ili je moguce da ga ne vidim ali msm da je ovo prvo u pitanju.Imas li ga ti i sta je u pitanju?Koliko je siguran i pouzdan Coinomi za cuvanje novcica??Sigurniji od onog njihovpg walleta sa sajta za WIN ili samog drzanja na menjacnici?
 
Ne koristim ga, ali na Bitcointalk su rekli da je zvanicno "pusten" na Coinomi. Znam da je pisalo da mora da se update-uje Coinomi da bi ga imao.
Ako lazu oni, lazem i ja.
 
Taj momenat nisam znao...posle update pojavio se :) Hvala...
Samo jos kad bi znao da li je pametno i koliko drzati novcice na Coinomi walletu...
 
Beta test period je uspesno prosao na Coinomi walletu. Od danas zvanicno BTCZ u Coinomi walletu.
Sledeca meta Cryptopia ili 3 manje menjacnice. Donacije se prikupljaju vec neko vreme: https://hodler95.github.io/exchangesrace/
Koja od dve opcije prva stigne do 50% automatski pobedjuje u trci i sav hashrate i donacije se prebacuju na tu opciju.

Idi sad na na tu adresu...kod mene je gotovo sav novac nestao tj coini....teska mulja i uzimanje novcica od ****** ili...??
 
Nisam video ovo zadnje sto si poslao...valjda ce do kraja 2018 sakupiti 5 btc...
 
Bilo bi jako lepo da ovaj novcic izadje na nekim poznatijim menjacnicama...dosta bi dobio na ceni... jeste pratili kolika je u prakticnom smislu trenutna isplativost rudarenja ovog novcica? Da li ga rudari neko od vas? Moze neko misljenje?
 
Msm da je trenutna bila 15$ samo ne znam da li sam video sinoc ili jutros...
Pazi,imam dosta dobru zalihu,ako bi ugledao svetlost dana za 1-2-3 godine...lepo bi se ugradili :)
 
Danas je izasao na BTC-Alpha. Realno je i to krsh menjacnica (mislim da je neki Rusi drze), ali po dnevnom obrtu je ispred Stocks.Exchange i Tradesatoshi na kojima je BTZC trenutno. Bilo bi odlicno da je stigao do Cryptopie, ali oni su povecali cenu sa 5 BTC na 17 BTC, sto je po meni besmislica traziti za CrAptopiu.
 
:trust:

17???Ma kenjatori...
 
Nazad
Vrh Dno