Šta je novo?

Ploca, procesor, memorija za gaming

earthrealm

Cenjen
Učlanjen(a)
09.12.2011
Poruke
102
Poena
169
Koja je cena/kvalitet sada najbolje da se uzme? Hteo bih da igram Middle Earth: Shadow of war

Trenutno imam Procesor AMD Athlon x3 445, Ploca Biostar TA790GXB3, RAM DD3 4 x 2GB

Budzet mi je 200e + sta dobijem za stare komponente(nadam se bar 100e). Da li je izvodljivo nesto dobro kupiti za 300e?
 
+1

S tim sto ako je velika doplata za 3K ram, bolje je uzeti R5 1400 i sporiji ram, nego R3 i brzi ram.
 
ne, jedino da kupiš neki adapter
 
U kantu, u kantu :D
 
Za 5.800 ima dobar 1TB HDD, WD Blue.

Ima i drugih ok modela, Seagate Barracuda, Toshiba P300 sve sa slicnom cenom.
 
Hvala @ivanbass1 za pp. Mislim da je skupo da dajem 6000+2000(hdd+cd citac) za komponente koje mi sada savrseno rade, samo zbog kabla.

@vladat1 zainteresovao me ovaj adapter, nadam se da moze takva neka kombinacija. Nasao sam na netu nesto https://youtu.be/nYrz-u4-M58 samo treba da ovo nadjem gde ima kod nas da se kupi.
 
I ja imam IDE DVD ASUS koji radi extra, a uzeo b350 plocu i sada bleji. Pre cu da dam pare za novi citac nego 800 dindzi za taj adapter, a HDD mozes da uzmes WD BLUE 320gb za 2.300 dinara. Refabrikovan i 2 godine garancija. Sta god ljudi pricali, hdd radi kao zmaj.
Tako da imas opcija, a biraj sta ti volja. Za procesor,plocu i memoriju tesko da izvuces 100 eur. Ja prodajem MSI 770_C45 otkljucaj taj athlon u x4 i 6 gb rama za 70 eur i nijedna ponuda. Pa ti vidi :)
 
nov dvd citac=2000din
adapter=800din
na to je mislio, mala je razlika..
pritom uz novi dvd dolazi i dl cak mozda i blueray..

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
@earthrealm, ti adapteri ima da se kupe u Kini (Alli)

I ja imam IDE DVD ASUS koji radi extra, a uzeo b350 plocu i sada bleji. Pre cu da dam pare za novi citac nego 800 dindzi za taj adapter, a HDD mozes da uzmes WD BLUE 320gb za 2.300 dinara. Refabrikovan i 2 godine garancija. Sta god ljudi pricali, hdd radi kao zmaj.

I ja isto tako, mada danas čitač i nije poteban. Bolje da se taj novac da za neki fleš, recimo USB 3 SanDisk Ultra . Sa fleša možeš da podižeš i Win. Što se tiče PATA HDD, nemoj da ga stavljaš, samo će da usporava sistem. Bolje kupi neki polovan WD BLUE. Ja lično ne volim ove refabrikovane.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno