Šta je novo?

Airdropovi (malo truda i zaradi se nesto)

✅ Follow these simple tasks and earn up to 1000 $BTT coins.

Please follow the step by step quide:
 
Hello Zcash admin Welcome to Zcash Airdrop Bot

Zcash is a digital currency, or cryptocurrency, like Bitcoin. (In fact, Zcash was built on the original Bitcoin code base.)

It was conceived by scientists at MIT, Johns Hopkins and other respected academic and scientific institutions.

A major difference between most cryptocurrencies and traditional money is that every transaction is tracked and managed on a decentralized, public blockchain, instead of by a centralized institution, like a bank. This means you truly own your money. Most cryptocurrencies expose your full transaction history and holdings to everyone.
Zcash is a privacy-protecting, digital currency built on strong science

[emoji95]We are giving out 2 Zec ($83) as airdrop to those who participated, And 0.2 Zec ($8) for each referral.

https://t.me/ZcashAirdropBot?start=r0059330194
 
Evo jedan odličan Airdrop za PIPL token. Dobija se 10e za registraciju i dodatnih 100e za verifikovan nalog. Kad se proda na Crex menjačnici ispadne manje naravno, ali ne toliko puno manje, sa svakim novim korisnikom nagrada je manja pa valja pozuriti.
Da bi povukao bilo koji iznos mora verifikacija koja se sastoji iz slike ličnog dokumenta i jednog računa.
PIPL je platforma gde možete praviti projekte i poslove, nešto kao freelance sajtovi ali sa plaćanjem preko eth tokena.
LINK -> platform.piplshare.com/inviteFirst/6kighz4d5l


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dear Tronics, we are now launching a campaign where all eligible users can share a prize pool of 50,000 TRX by joining our Telegram group during a limited period of time.

Reward One: The first 500 participants to join the campaign share 25,000 TRX.

Reward Two: Participants can also invite friends to earn points; the top 100 users by points can win a proportional share from a prize pool of 25,000 TRX based on their contribution in the total points earned by the top 100.

Participants may earn both rewards; rewards will be distributed within two weeks after the campaign ends.

https://t.me/tronnetworkENBot?start=582942041
 
#YYFI Potentially similar to $UNI #airdrop by similar of $yfi

Complete simple tasks and get 0.05 YYFI

Total YYFI supply is 47,000 YYFI

1 YYFI = 500$

Link za registraciju:

YYFI airdorp - 25$ :wave:

Mali supply, pa se vredi prijaviti.
Distribucija je 20og novembra ako sam dobro shvatio na telegramu.

Sve ukupno celih minut posla je potrebno za prijavu ;).
 
Poslednja izmena:
Evo jedan airdrop u vezi sa Compound protokolom.

@Compound_USDT_bot

Srećno.
 
^ Ništa od toga koliko vidim, Telegram linkovi za grupu i kanal su neispravni, da bi povukao "novčiće" moraš da pošalješ određeni iznos, plus "airdrop" je bio zaključno sa 24.09. :trust:
 
Kosta 1eth da im posaljes [emoji380][emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne kosta nista, ne znam sta je tesko da ljudi samo isprate uputstvo njihovog bota na telegramu, sve gotovo za pola minuta
 
Jel si dobio neki airdrop do sad?

Ja konkretno sigurno jedno 50-ak do sada, uglavnom sam jurio samo ERC20 tokene, jer mi je lakše da ih pratim na jednom mestu :)

Najveći airdrop do sada mi je NRG, 110 kom. Ne računam XLM koji se dobijao za one časove na Coinbase menjačnici, tu imam jedno 400-500 kom.

Od ovih manjih STX, BXK, HEX, JOB, UBN, CRS, SKM, jedino vrede koji dolar, ovo ostalo ništa, sve po par centi ukupno :p

BTC, BCH i LTC skupljam u igricama, i tu imam po koji dolar :)
 
Nije airdrop (nego konkretno "faucet") vec sajt gde svaki dan imate mogucnost da "kapne" neka sica,samo 2 klika i stize zen na wallet (moze wallet koji oni predlazu i tu se dobija neki bonus a moze i wallet neke menjacnice).Postoji i mogucnost uvecanja bonusa ako se registrujete na neke drustvene mreze kao i ako koristite brave browser.

https://getzen.cash/auth/register?ref=9425 (ovo je preko mog referral linka,tako bih dobijao nesto dodatno vasom registracijom)
https://getzen.cash/ (ovo je direktan link)


p.s. pisite za neke za koje znate da takodje provereno rade (nebitno kolika je sica u pitanju)
 
Tek 30 oktobra [emoji16][emoji38]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ne radi povlacenje tek 30 oktobra vec napisah gore

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno