Šta je novo?

Airdropovi (malo truda i zaradi se nesto)

Malo da ozivim temu..

https://keybase.io/airdrop

Evo jedan kul airdrop, koji je krenuo valjda u oktobru... i svakog 15 u mesecu daju neki broj XLM-a... pa ko želi da se registruje, eto prilike :)

Na ovom linku možete videti da mi je leglo 688XLM-a ( 15og je bilo oko 50$, pa se isplati iscimati se 5-10 min :) )

I da, ne pokušavajte ad napravite više naloga, jer ćete biti banovani preko ip adrese, i ništa onda od doloresa :)

Uzdravlje :wave:
 
Poslednja izmena:
Da, neće sa domaćim brojem, probao sam sa fake američkim, kao prihvati, ali ne prihvati :)

Probaću sutra sa burazerovim hrvatskim brojem, možda uspe ;)
 
Gledao sam post na Redditu, uglavnom zaje*avaju ljude ;)
 
Pa ima članova foruma i u zemljama koje su na listi ;)

Ja koristim Keybase već duže vreme, zbog KBFS-a. A igrom slučaja sam i povezao github nalog odavno, pa sam se kvalifikovao za prvi airdrop, a time i za naredne, bez telefona i iz Srbije. Tako sam i ušao u svet kriptovaluta :d Sad gledam šta da radim s tim. Cenim da ću da prebacim/doniram u FOSS projekte ako može ikako :)

I da, od kad je ovo krenulo, previše je spamera došlo na KB. Morao sam da izađem iz nekih grupa da ne bih listao gomilu postova vezanih za stellar i airdrop kojih ima i gde treba i gde ne treba
 
Poslednja izmena:
Opa, i Simketa interesuje Stellar, ja sam mislio ne bi on to uzeo ni džabe. :) Ja pokupim svaki XLM airdrop, aktiviram i prijatelje i kolege ovde da mi to skupljaju, nakupi se lepo. A pored toga je i džabalesku za kupiti trenutno. Preporuka.
 
Čekam sestru kad bude slobodna da probamo preko hrvatskog broja, pa javljam.

U medjuvremenu, ko se onomad prijavio za Energi airdrop, neka proveri novčanik, počele su isplate, meni leglo 110 NRG :)
8bd1649ef7ab9a7f4a2099df979c88c7.jpg
 
Simketov free stellar je završio isto veče u kafani :) ali rekoh da podelim i sa ostalima kad je već free :)

Nemoj da završiš kao onaj tip što je kupio dve pice za 10k bitcoina. ;) Mada on se ni malo ne grize zbog toga što je uradio, tako da sa neke strane, možda i bolje da smo svi kao on.
 
Poslednja izmena:
Na žalost, kraj za Keybase Stellar airdrop: https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019

Ovaj mesec će biti i poslednji, sva registracija je gotova. Nisu mogli da se izbore sa spamom novih korisničkih naloga i digli su ruke.

Airdrop je generalno loš način distribucije kripta, seća li se još ko Aurora, nekada najveći alt koji je sebe upropastio deleći novčiće tako? Bez KYC je airdrop tek haos, kako se ovde pokazalo.
 
Retardi. Dobro da se ne nerviram više [emoji1787]
 
Nazad
Vrh Dno