Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4x ili Mi A1

9800pro

Poštovan
Učlanjen(a)
19.04.2015
Poruke
385
Poena
80
I jel bolje uzeti A1 ili 4X. A1 je skuplji cca 60 eura. Snimanje videa me ne zanima ali slušanje muzike i kamera da.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Na strani rn4x je bolja baterija, i mislim da je to to...A1 ima stock android, tako da je telefon fluidniji, sasvim okej bateriju, kazu da ima bolji zvuk(osim za video), sto tebi treba i kamera je bolja, mada koliko vidim, ne nesto preterano...ali svakako, ako instaliras google cameru, dobices super fotke... :D

Ja planiram da uzmem redmi note 4 global, koji je u sustini isti kao rn4x, osim sto i na telenoru 4g radi kako treba, i sta znam, nekako me A1 ne privlaci nesto preterano, iako je bolji uredjaj, valjda mi se ne daju pare...ali ako imas para za A1, uzmi njega... :D
 
Ako imaš para dodaj i kupi Mi A1.Vredi tih 220 evra.
Sve je na strani Mi A1 sem baterije,mislim da ce ti tih 5-6 h SoT koje izvlači A1 biti dovoljno.
Još taj šmek Nexus-a,kad je sve fluidno i kad sve leti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Snimanje videa me ne zanima ali slušanje muzike i kamera da.
A1 ko kuća. Zvuk je dosta bolji na A1, zvono je mnogo, mnogo glasnije, zvuk na slušalicama odličan, zvuk u toku razgovira odličan.
Inače sam sam se pitao kako A1 ima tako dobar zvuk, nisam ni znao, odgovor je kojo sam skoro video "Dirac Power Sound for speaker optimization and Dirac HD Sound for earphone optimization":
http://c.mi.com/thread-383270-1-0.html
 
Ma ionako idem na rate, Amex, pa nije razlika krucijalna već da uzmem bolji mob.
Što se slika tiče ide root pa Gcam gore.
Onda ide A1, zahvaljujem.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno