Šta je novo?

BTC Gold

Cekajte, da li na kraju postoji nacin da se dobije BTC gold na osnovu BTC-a koji je u walletu?

Izgleda da je jedini način za claim Coinomi program za Android. Proveri 100 puta da li je sve kako treba, svako slovce.
Eventualno da skineš zvanični novčanik koji dovlači kompletnu blockchain listu.

Usput, moj btg je tri dana ležao na prvoj adresi na koju je poslat, već sam počeo da mislim da je to ipak nekako moja adresa koju je program napravio za mene.
Danas je sklonjeno sve na drugu adresu, pa odmah na treću, četvrrtu... Trag vodi do ove adrese: AcyjdDZoTnJwJ8HZ3YDvNCkZjdAd5i7YoN
Vidi se da je tip ukrao preko 80.000 BTG! Koje je već slao na gomile drugih adresa i naravno nemoguće je dalje pratiti moj deo.
Zanimljivo je i to što nekoliko transakcija ka/od te adrese datira iz 1970. godine (!) što mislim da ne bi trebalo da je moguće? Da li je to hakovan blockchain ili adresa pripada razvojnom timu?
http://btgexp.com/address/AcyjdDZoTnJwJ8HZ3YDvNCkZjdAd5i7YoN
 
Ti sad hoćeš da kažeš da je neko marnuo 14.640.000,00 $ do sada (po sadašnjoj ceni računano) i nikome ništa. Nigde nije bio nijedan komentar u vezi toga pa si i ti naseo na prevaru?

2018-01-18_015635.jpg
 
Hoću da kažem da su moje pare svesno ukradene prevarom sa Windows programom i potom svesno prebačene na tu adresu. Moguće je da nije sve ukradeno, ali ko napravi takvu prevaru teško da će da meša ukradeno sa legalnim (teže je paziti i sačuvati identitet). Može da se desi i da je to adresa neke organizacije i da je lopov donirao koine. Ili da neko skuplja koine za neki ICO. Ipak, ja nisam čuo da se za te svrhe koristi baš BTG. Dakle, prihvatam da je moj zaključak da je baš sve ukradeno možda nategnut, ali ne bih rekao da je previše. Inače, stanje na toj adresi je oko 1.500 btg, ostalo je otišlo na nebrojeno adresa i, kako rekoh, ne može se ući u trag. Vrlo je moguće da adresa pripada i nekoj berzi i da su sa nje koini prodavani.

Btw, priča se o krađama i prevarama sa btg novčanicima na puno mesta. Ja sam mislio da skidam program sa regularnog sajta, a nisam dobro proverio, jer sam već bio na ivici živaca sa nečim što sam očekivao da zahteva 5 minuta posla.
 
Замолио бих активне рударе БТГ-а, за инфо где рударе ову валуту и да ли им се чини да последњих дана диф. расте прилично високо ?
 
Coinotron

Ne bas

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno