Šta je novo?

BTC Gold

Dobar dan, trgujem na Bitfinexu ovom valutom...

Dal se ocekuje pad kad krene da se rudari ? Ili se vec rudari ?

Trgue li ko ?
 
Kopa se vec ali jako losa isplativost + ne moze se poslat jer ne radi depozit, vjerujem kad puste depozit cijena dole bar 50% da se istresu rudari.
 
ja samo cekam da mu roknem sell na nekoj menjacnici, stoje mi dzabe ce se ukvare :d
 
Kopa se vec ali jako losa isplativost + ne moze se poslat jer ne radi depozit, vjerujem kad puste depozit cijena dole bar 50% da se istresu rudari.

ako me racunica nije zeznula, meni je oko 50% ispplativije kopati btg nego zcash.
 
Moze li se kopati direktno na menjacnicu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako kopati direktno na menjacnicu i preko cega se kopa?Ja sam pokusao na Coinomi ali mi nesto bzvze i to tu noc kad je krenuo ali nista zivo nisam video.Imam Zotac 1070 x6.Zna li se koliko bi se moglo ocekivati sa njima tj sa 6x 1070?
 
da da nvidiama.. na to sam zaboravio.. pitanje je samo kakva je buducnost ovog coina. :)

A kako si izracunao isplativost? ne radi depozit koliko vidim ni yobit ni bitfinex sta mislis sta ce biti sa cijenom kad puste depozit....kopa se u maglu -mislim da sam dovoljno rekao.
 
hitbtc pustio deposit.
 
Poslao sam ono iskopano na hitbtc, puni pola sata nema bloka :d ali cijena je 150$ tako da mi nikako nije jasno kako je 50% isplativiji od zec-a karte podjednako bacaju isti algoritam.
 
Na sajtu stoji EWBF miner, ali ZM miner znacajno bolje radi.. Probajte
 
Jeste ali sat i po od 11:27 do 13:00 nijedan blok, slazem se ja za diff ali block time bi trebao biti kao na bitcoinu, a ne kao na zecu, aj ne znam je li iko spojio 24h od vas pa da pogleda zaradu i evo recimo trenutno cijenu na Hitbtc.
 
Ja kopam i po suprnovi prikazu dobijam 3x manje...sto je realno :)

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Ja sam kopao danas na btgpool.pro. Taj pool kao ima 1/5 svih minera, a vec 6 sati nije iskopan ni jedan blok.. Nisam siguran sta se desava.
 
pa to je to sto sam ja danas govorio blok time je uzasan kako sam ja vidio ovo nije u nivou zec-a sa isplativosti. Treba pratiti i dalje naravno ali mi izgleda za sad lose.
 
Da, blokovi definitivno idu u par sekundi onda nema bloka po sat vremena tako da to nije dobro reseno...suprnova je najjaci pool pa grabi vecinu blokova ali nazalost ne pokazuje dobro kolicinu iskopanog u coinima. Blockchain je cudan, ne znam sto se to desava, mozda ce u par dana biti bolje videcemo
 
Kad dodje eth u pos, moze li btg podneti masovni prelazak majnera sa eth na btg?
 
Ici ce tamo gde je isplativo. Zec ili btg, minerima je svejedno. Jedino sto btg moze fino sada da skoci. Mozda bi bilo ok kupiti nesto malo.
 
Da li je dovoljno skinuti sa google play Coinomi wallet,adresu sa.DEPOSITE kopirati u zm miner 0.5.5 i kopati BTG sa nekog poola?Da li je ok ta adresa walleta od Coinomi?
 
Da li neko zna koliko bi se mogao nadati dnevno BTG-a(tj njegovih delova) sa 6x 1070 kartama koje na ZEC daju prosecno 2950 sola?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno