Šta je novo?

Tablet do 8000?

MM.

Poštovan
Učlanjen(a)
03.11.2016
Poruke
540
Poena
70
Treba mi tablet do 8000? Tj. treba mojoj tetki.
Ne krecem se u tim vodama, tako da pojma nemam sta moze da se uzme za te pare. Nisam nikad kupovao tablet niti sam imao potrebu za njim, pored laptopa i telefona od 5.5". Dijagonala bi valjala da bude sto veca, mada pretpostavljm da za ovo pare tesko da se nadje vise od 7". Da radi pristojno koliko je to uopste moguce za ove pare. Nije bitna marka ni izgled.
 
Nemoj da ti pada na pamet da uzimaš 7". Juri neku 8-cu sa 1280res, ili ćak i veći ekran. Osim toga bitno je da je baterija OK i da ima bar 1GB rama. Ostatak manje više jeste nebitan.
Prati oglase.
 
Mislis na polovan da potrazim?
A reci mi gledao sam neki vivax 7", 1gb rama quad procesor, baterija 2800mAh, znam da procenim za telefone koliko moze da izdrzi, ali predstavu nemam je li to malo za tablet i njegovih 7'' ?
 
Pa nisam bas siguran ali mislim da bi koristila za net povremeno, i mozda da pokazuje svoje proizvode (pravi i prodaje sve i svasta od vune, carape, prsluke, jakne itd.).
Pretpostavljam da joj za to treba, vrlo slabo se razume u tehnologiju i jos koristi onu obicnu nokiu, tako da nije zahtevna.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno