Šta je novo?

Sta je crklo?

suboticanin

Poštovan
Učlanjen(a)
06.07.2015
Poruke
973
Poena
80
Jednostavno nece da radi. Zadnje sto sam uspeo u biosu da stavim da butuje sa usb, hteo sam nov win da stavim i kad se restartovala ploca, vise od ovog sa snimka ne ide dalje. Jel ploca ili cpu? Vadio sam bateriju par puta, nema onog bip zvuka. Jel moguce da je bios? Evo snimak sta se desava https://youtu.be/2qPtv9qm8EA
Jos da dodam da nece mis i tastatura da svetle. Win je jako bio spor start dugmeta nije ni bilo, u task menadzer nije mogo ni da udje.
 
Poslednja izmena:
Jednostavno nece da radi. Zadnje sto sam uspeo u biosu da stavim da butuje sa usb, hteo sam nov win da stavim i kad se restartovala ploca, vise od ovog sa snimka ne ide dalje. Jel ploca ili cpu? Vadio sam bateriju par puta, nema onog bip zvuka. Jel moguce da je bios? Evo snimak sta se desava https://youtu.be/2qPtv9qm8EA
Jos da dodam da nece mis i tastatura da svetle. Win je jako bio spor start dugmeta nije ni bilo, u task menadzer nije mogo ni da udje.
Ovo sa lampicama se desavalo vec pre, resio sam tako sto sam izvadio bateriju i posle kad sam vratio, radilo je i kad sam upali integrisanu pored 6 gpu, onda je isto ovako palilo i tako pali dok ne ugasim na napajanju

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probaj drugo napajanje i memoriju.

Ako si vadio cpu, proveri da li procesor dobro legao tj. da li su pinovi u soketu na mestu?
 
Nisam ga vadio, probao sam imam cft 650w drugo napajanje, menjao sam i memoriju. Sve sto mi je palo na pamet, sam uradio, imam volje sve da probam. Ne znam da li je moguce da sam bios nesto shebo

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probao, nece, kondenzatori su ko novi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel imas garanciju od te ploce makar?

Koliko vidim to ti je jedino resenje sve si vec probao.
 
Nosim sutra u radnju plocu, uzeo sam drugu i sve ostalo dobro radi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
I kako se zavrsilo? Reklamacija uspesna? Daj info pa moze lock na temu. :)
 
I kako se zavrsilo? Reklamacija uspesna? Daj info pa moze lock na temu. :)
Postovani,Vas zahtev za popravku je prihvacen.Uredjaj je poslat u ovlasceni servis na servisiranje. Reklamacija ce biti resena u roku do 30 dana. WINWIN SHOP. 27.12. sam dobio sms. Nadam se da ce u januaru biti gotova ploca. Jel dobijem napismeno sta je bio problem, sta su pravili, ili ako su menjali neki deo? Bas me interesuje do cega je bio problem

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni se to dešavalo ali sam rešavao vadjenjem i vracanjem baterije, par puta nije htelo, pa sam resetovao preko jumpera resetovao bios
 
Probao sam to sto kazes i meni je prije to pomoglo, ali vise ne. Redovno je crkla, nije samo blokirala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Postovani,Vas zahtev za popravku je prihvacen.Uredjaj je poslat u ovlasceni servis na servisiranje. Reklamacija ce biti resena u roku do 30 dana. WINWIN SHOP. 27.12. sam dobio sms. Nadam se da ce u januaru biti gotova ploca. Jel dobijem napismeno sta je bio problem, sta su pravili, ili ako su menjali neki deo? Bas me interesuje do cega je bio problem

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ti biraš kako želiš da se reši garancija. A imaš pravo da ti vrate novac, da ti daju novu ili popravljaju. I budi spreman da hoće da muljaju, za svaku odluku moraju da imaju tvoju dozvolu!
 
Stigla mi je ploca nece da je prave, jer su iskrivljeni pinovi. Vidi se da se krivi, to su mikromilimetri u pitanju. Nema sanse da dokazem da nisam ja iskrivio

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Trebalo je da slikaš pre slanja na reklamaciju :(
Nažalost, to se često u Srbiji dešava (pogledaj temu o zaštiti potrošača i za Emmi/Alti i uveri se). Slikanje je obavezno i kad se predaje insistira da se napiše da nema fizička oštećenja i uzme primerak te priznanice.
 
Imam fotke svega, pa cak i pinova, ali nemam volje da se zezam sa njima i im saljem 100 puta plocu

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno