Šta je novo?

Yahoo mail recovery - iOS

Avram83

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
280
Poena
320
Elem pomenuti yahoo mail se koristi vec 5+ god bez sifre na iOS (samo radjen restore backup-a na novom device-u) i to sve tako radi...
Ali evo vec 10ak dana mozgujemo kako da se resetuje sifra jer recovery mail koji je koriscen prilikom kreiranja ovog yahoo accounta nije u upotrebi vec 2-3 god
Ne nalazim nista na samom yahoo-u, a na yahoo community starnici traze da budes vlasnik accounta ako hoces da pitas nesto (da mogu da se ulogujem - ne bi mi ni trebala pomoc)

iOS sam "razcerupao" nekim tool-ovim povadio sve passworde sa iclouda ( za to ima sifru) i SVE sto je moglo ali hebeni yahoo pass ne vidi.

Sa tog mail-a moze da salje i sve radi ali samo sa iOS-a...



Da li neko ima neko resenje kako da se resetuje ili bar iscita pass?
 
Macintosh ima Keychain Access aplikaciju koja moze da prikaze lozinke za mail naloge sacuvane na iCloud Keychain, na iOS nema takva aplikacija. Eventualno da probas da aktiviras iCloud Keychain na iOS, pa da se ulogujes sa istim iCloud nalogom na Macintosh i aktiviras iCloud Keychain sinhronizaciju pa da pogledas lozinke sa Keychain Access. Kod mene prikazuje lozinku za imap.gmail.com mail nalog sacuvan na iCloud Keychain, sve WiFi i Safari lozinke.
 
Poslednja izmena:
I ja sam tako mislio - ali keychain moze da prikaze samo one pass-ove koji su uneseni posle aktivacije keychain-a. :(
A aktiviran je pre 2 nedelje :d
 
Imao sam slicne probleme da kazem,i reseno brzo bas,naime,kontaktiraj yahoo,jer iz razloga koji mogu da se dese,a to je nekoriscene rikaveri mejla ili broja mob.telefona,trebalo bi da ti postave par pitanja,tipa s koje ip adrese i lokacije i slicno si se konektovao,i to im mozes poslati ,proverice autenticnost,i poslace ti novi pass koji kasnije mozes da promenis,nadam se da ti je korsitilo,ako sam dobro razumeo tvoj problem. Srecno.
 
Da da, sve stoji - ali oni vise nemaju nikakav support niti kontakt...
Ako neko ima bilo kakvu predstavu gde da ih kontaktiram?
 
Nazad
Vrh Dno