Šta je novo?

HTC U11 Plus

Menjali su nacin testiranja, nekada (do 2016. valjda) sve uredjaje su testirali sa osvetljenjem displeja ''na 50%'' sto je prilicno nepouzdan nacin jer svaki displej ''svetli'' razlicito na 50% a neretko ima i drasticnih razlika.
Naveli su sve izmene u zasebnom clanku, uglavnom od tada sve uredjaje testiraju sa displejima na 200 cd/m2 tako da su testovi autonomije verodostojniji samo sto ne treba obracati paznju na one ''endurance'' skorove, oni nemaju mnogo smisla.
 
Pre nego odem na zasluženi odmor, evo i noćašnjih brojki, samo 4g net.
080c56b1d98bf82d64ed575bbd201174.jpg
dd0b0172a9ff425ad6b0094a00f4b09e.jpg
03072a1975f7203f977c3a910c8854cb.jpg


Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk
 
Mogu testovi po netu da osporavaju bateriju, ali ovo je odlican rezultat.
 
Gde si nasao za te pare, ako nije tajna?

U11 via TT
 
Vrhunska cena, vredi menjati.

U11 via TT
 
Postavljaj , ajde slikaj pored s8+ pa da vidimo bas dimenzije i to , cena je fenomenalna :D
 
I meni se tako cini....meni je s8+ malo preglomazan uredjaj....predugacak da tako kazem....
 
Tu su onda prakticno one-handed-operations nemoguce..? Osim nekih bas jednostavnih.

Sent in style from my Moto X Style
 
Pa ako nisi Shakil O'nill naravno da su nemoguće. @lates neka te služi i daj za par dana utiske o bateriji u odnosu na s8+...kontam da ćeš isto koristiti telefon pa da nam budeš neki realan pokazatelj stanja. Inače si odlično prošao u kupovini kao i uvek.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sad se svi okomili na tebe, lesinari sa pitanjima pa evo jos jednog :) Jel slusas muziku preko telefona, jel ti je to bitan aspekt koriscenja? Ako jeste, kako se ponasa preko onog 3.5mm adaptera? Tnx.
 
To mi jedna od najbitnijih stavki, dvoumio sam se da uzmem ovo ili v30+, ali je on bio 100€ skuplji a ne bi mi dao ništa više od ovog. Javiću ti utiske posle dan, dva preslušavanja ratličitog materijala, da vidim sa dva, tri para sluški kako se ponaša pa ćemo videti.
 
Na u11 sam cuo da je mnogo dobar uzlaz preko C porta...i da slusalice koje dolaze uz njega rade posao i vise nego dobro...
 
Hoće li neko od vlasnika ove mašine da podeli sa nama utiske o ovom telefonu? [emoji4]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na u11 sam cuo da je mnogo dobar uzlaz preko C porta...i da slusalice koje dolaze uz njega rade posao i vise nego dobro...
Da, odlične su slušalice. Imaju ugrađen neki program za noise reduction koji skenira kakvo ti je okruženje pa ti poboljšava zvuk.. Meni baš odgovaraju.. Samo je fora da ih čuvaš, ne znam dal imaju gde da se nabave..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ima ih na HTC store-u

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ti nisi dobio uz u11?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma dobio sam, nego sam napisao da su super i sve samo treba mnogo da se pazi da ih ne s****š ili izgubiš inače si najebao.
Nov je fon, morao sam dobiti [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Oko 58 €sa nemačkog store-a, sa dostavom. krastavac, toliko je zamena, ko ih pokida

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ovako, posle mesec dana korišćenja par utisaka. Zadovoljan sam i nisam.
Ekran - nije loš ali čitljivost na suncu je slaba, takođe ko pređe sa S8+ ima gadan problem, barem je to kod mene bio slučaj, jako teško ide privikavanje. Boje su ujednačene, i u zatvorenom prostoru izgleda super, ali čim se izađe na ovo arapsko sunce, ništa se ne vidi više :D
Sam telefon je jako fluidan, primetio sam da i on nekad štucne, kao i samsung pri ulasku u apps, to se izuzetno retko desi doduše. Onaj squizze sa strane super služi, pogotovu za fotkanje.
Kamera - kida, tu nema šta, za nijansu mi je bolja od s8+ koji sam imao pre ovog. Selfi mi više odgovara, zadnja kamera se kolje sa s8+, ali dajem prednost u11+ zbog bolje dinamike i oštrine.
Zvuk - iskreno očekivao sam više, v30 je pobedio i s8+ i ovaj u11+. Sluške koje dolaze uz telefon su svakako bolje od samsungovih ''AKG'', koje su blagi užas. Za elektronsku muziku zadovoljavajuće, za sve ostalo, meni osrednje, tu na telefonima već odavno koristim sennheiser momentum hd in-ear pa dobijem bolji zvučnu sliku, ali i dalje daleko od v30. Kapiram da će zadovoljiti većinu ovde, kolje se sa s8+, i gde mi negde s8+ zvuči bolje, kao kod vokala, gitare i bubanj mi dolaze do izražaja kod u11+, tako da ne mogu baš da dam prednost jednom ili drugom, ok su oba fona. Ekvilajzer reši neke stvari doduše kad se podesi...

E sad, glavno :D
Potopio sam telefon u vodu, ko i prethodni s8+ i posle pola sata mi je prestao da radi touch, ekran nije reagovao uopšte. Srećom, ubacio sam miša preko usb type-c adaptera pa sam backup-ovao sve.
Tu me telefon malo razočarao, s8+ sam skoro svaki vikend potapao u bazen, u11+ posle prvog potapanja je crko.
Posle 5 dana su mi rekli da dobijam novi telefon al se sad iskreno razmišljam da ga prodam i čekam s9+...
 
Poslednja izmena:
Lepo sročeni utisci. Šta znam, meni je glavno ono što si rekao za ekran, velika mana, šteta zbog svega drugog.
 
Poslednja izmena:
Znam, jeste možda trenutno najbolji htc, ali nije baš i fon za svakog iskreno. Treba da imate u vidu da je fingerprint magnet, kao i s8. Sve je lepo uklopljeno, ali kad se setim kad sam prvi put kupio htc one X u ono vreme i onaj materijal od polikarbonata, displej koji mi je tada bio bolji od samsungovog amoleda, zvuk na sluškama babaroga, odavao mi je puno bolji utisak.
Da se razumemo, ovo je odličan telefon, ali mene je jednostavno ostavio ravnodušnim.
 
Ja bih uvek pre njega nego bilo koji samsung zbog amoled-a. Najbolji ekrani, kao, gore kao ludi. U mom krugu priljatelja, 10-ak, S8, S7, S6...svaki je izgoreo, burn in, ocaj i sramno za telefone koje hvale kao ciga kad prodaje konja na pijaci (preskace jarak i uzduž i popreko)
 
Nznm, meni baš odgovara ekran na u11.. Ja amoled nmg smislim..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno