Šta je novo?

HTC U11 Plus

To za čitljivost je ogroman minus, a informacija krajnje korisna.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nznm ja nisam imao problema da vidim na suncu..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ni ja na U11, napolju je sve normalno.

U11 via TT
 
To je zato što u11+ nema brajtnes u sebi. Opšte poznata činjenica.



257254945f7abe4fac50a1c66da0a61a.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Trebao je da naglasi da pise o U11+ :) Izgleda da je ogromna razlika u korist U11 displeja, bar kada je maksimalno osvetljenje u pitanju.
Ako U11+ ima samo oko 300 cd/m2 maksimalno osvetljenje onda uopste ne cudi da ekran nije citljiv na dnevnoj svetlosti, sve ispod 400 cd/m2 je lose, posebno ako staklo displeja ima ''ogledalo efekat''.
 
Poslednja izmena:
Post #146 više puta pomenuo čovek da je 11+ u pitanju.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nisi razumeo, video sam da pise U11+ (i thread je o tom modelu) ali je ipak trebao da podeblja bar to + posto su vlasnici U11 izgleda mislili da pise upravo o toj verziji telefona :)
 
Poslednja izmena:
Ma ne, vidimo da je tema za Plus model nego nisam gledao specifikacije ekrana, mislio sam da su isti na oba modela pa zato komentar za obican U11.

U11 via TT
 
Ovo je stvarno bilo neočekivano, ko je uopšte i pomislio da je ovde slabiji displej posle te priče da je ovo napucani U11.
 
Ja sam samo rekao za u11 jer sam mislio da u11+ može biti samo bolji.. Al sam eto izgleda pogrešio..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako druže budeš dolazio skoro u srbistan ti ponesi sa sobom taj zamenski U11+ i ja ću kupiti od tebe. Ima nas koji se ne kupamo sa telefonima i nemamo toliko sunčanih dana u godini.
 
Hehe, važi, staviću ga sigurno na oglas jer dobijam svakako nov telefon pa ga neću ni koristiti. Mislim da ću da probam neki drugi uskoro, samo da prvo dobro razmislim koji. Za neke iste pare mi dođe Pixel XL2 pa možda njega sledećeg uzmem.
 
Pa pixel 2 xl ofc...ili s9 za nekih 3 nedelje :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Eno i Damir Franc upravo opljuvao ekran...i donekle zvučnike

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da dignem temu malo iz mrtvih. Greškom sam sa Alija poručio Imak transparent case, dolazi u paketu sa folijom.

Poklanjam, pa ko želi i može da se organizuje za preuzimanje na NBGDu, nek se javi na PM
 
Nazad
Vrh Dno