Šta je novo?

HTC U11 Plus

Šumadinac

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
14.03.2012
Poruke
9,949
Poena
450




DNix99bX4AExoxv.jpg


-Dimension 158.5 x 74.9 x 8.5 mm.
-weight 188 grams.
-6 inch display screen with Screen resolution of 2880 x 1440 pixels.
-Android 8.0 Oreo and HTC Sense.
-Corning Gorilla Glass protection.
-Dual sim with Nano sim facility, Micro SD Card Slot.
-128 GB internal memory with 6 GB Ram.
-12 MP Rear Camera and 8 MP Front Camera.
-Qualcomm snapdragon 835 Processor.
-Bluetooth Version 5.0.
-Li-ion 3930 mAh Battery.
-USB-C and wireless Quick charge 3.0
Price of the device is 799 euros(including VAT)

Vrlo zanimljivo deluje - baterija, manje ivice, htc sad ima dobru kameru :)
 
Poslednja izmena:
Vrhunski je, nadam se da ce ga biti u ponudi kod nas.

Edit: sad videh fp nazad, nabijem ih :)
 
Poslednja izmena:


I Benchmark ga je već imao u rukama :)

E da, svi su Dual SIM, ne postoji single SIM
 
****te, u11 life 149,1mm dimenzije na 5'2 incha ekran.

kao neki 5'5 modeli, strašno...
 
Bice ovo prava stvar , bas bih voleo da dodje kod nas , cena ocekivana.....
 
Pa i nije očekivana cena, moglo je i skuplje :D
Ako sam dobro ispratio, sredinom decembra stiže sa 800€ početnom cenom za 6GB/128GB DUAL SIM verziju sa 2 godine garancije!?
Kada se pogleda konkurencija nije to toliko strašno.
 
Poslednja izmena:
Pa nisu ludi da stave skuplje , ocekivano je bilo da bude jeftinije od V30 , meni makar...
 
Uu baš mi se sviđa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedino sto im zameram je sto su opet zahebali ove sto su vec kupili u11....Realno ko od sadasnjih korisnika u11 ne bi pozeleo u11+ pa makar to bilo i zbog baterije , a ne veceg displeja i slicno....slicno su uradili kad su izbacili One X pa odmah posle i One X+ koji sam i posedovao.....to je bas glupo , ali da je + odlican u to nema sumnje...
 
Ako razmisljas tako uvek ces se osecati zajebano jer na svakih sest meseci izlazi noviji, bolji model.
 
Ja ne znam šta su hteli da kažu sa ovim U11 life-om. U eri bezel less telefona oni izbacuju mega-giga bezel model.
 
Izlazi bolji model , ali postoje odredjene serije , ne izbacuje Samsung + model posle 6 meseci od S serije ili Huawei od P serije nego izbace oba odjednom...

@VESKO , hteli su da postave konkurenciju za P10 Lite i Mate 10 Lite
 
Ovo je odlična kupovina. Vrhunska baterija, sense koji je fluidan, kamera odlična, kvalitetan tel i meni lično lijep. Realno ne vidim mu manu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Tako nekako....nekome mozda LCD jedino...i oni koji su navikli na fp napred , eto , mozda to.....
 
I nedostatak ulaza za slušalice, bežično punjenje ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 


I Benchmark ga je već imao u rukama :)

E da, svi su Dual SIM, ne postoji single SIM

Svaka čast Peco, svakim videom sve bolji i profesionalniji...samo napred!!

Inače izgleda da konačno imamo jedan kompletan telefon!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Inače izgleda da konačno imamo jedan kompletan telefon!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Vala bas. Nema ulaz za sluske ali prejak telefon da se zbog toga ne uzima. Mogu da zamislim kako ce ovaj njihov sense da radi sa 6 giga,zverka prava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ulaz za sluške mi ni najmanje nije potreban već neko vreme, a sve manje će i drugima trebati ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Konačno i kod nas, legalan preko operatera top model dual sim. Amin za HTC i da nam dugo potraješ (Apple još uvek nije izmislio ovu opciju i predstavio je inovativno, on bi bar bio legalno kod nas, kada nema ovih Samsung dual što valjaju sa KP). Pohvala za veću bateriju, ali moglo je to još bolje :)
 
Ova fora sa polu providnim fonom je super..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konačno i kod nas, legalan preko operatera top model dual sim. Amin za HTC i da nam dugo potraješ (Apple još uvek nije izmislio ovu opciju i predstavio je inovativno, on bi bar bio legalno kod nas, kada nema ovih Samsung dual što valjaju sa KP). Pohvala za veću bateriju, ali moglo je to još bolje :)
Pa imaš note 8 dual sim legalno kod operatera ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
HTC-U11_3V_TranslucentBlack17Oct26.jpg


Zanimljivo da je to NFC antena, a da nema bežično punjenje :)
Meni ne smeta, ali kad su već išli na staklo mogli su da ugrade ...
 
Pa imaš note 8 dual sim legalno kod operatera ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Moja greška, praštaj ako znaš ikako :d
Za sada izbegavam edge ekrane, S7 mi je mnogo lakši za korišćenje od S7E. Nije mi Notara ubedljiva za toliko love, iskreno, jeste odlična mašina, kad je nisam uzeo odmah u startu... prošla želja.
 
Kakav telefon, jedini koji sam poželeo da uzmem ove godine... Ovo je trebao da bude Pixel 2 XL.
 
Ovo je trebao da bude Pixel 2 XL.

Apsolutno se slazem.

Super je U11+, verovatno najkompletniji Android za sada. Bilo bi lepo da domaci operateri ubace u ponudu ovaj htc model.

Opa, tu je i bench preview U11+ (kad pre?), sjajno :)
 
Poslednja izmena:
Kako ga HTC predstavi na mala vrata, skoro pa neprimetno, a telefon je realno ubica.
Nadam se da ce biti kod operatera...
U11 via TT
 
A i ovaj "stiskavac" konačno deluje zanimljivo sa ovim Edge Launcher-om i proširenim izborom funkcija, dobra je i fora gde se uradi swipe navigacijskih dugmića za dodatne opcije...

Što se tiče Pixela - "Sources confirmed to The Verge that the U11+ is based on the 'Muskie' phone that Google rejected, in favor of a device from LG. Of course, the U11+ is only based on muskie, and HTC clearly made some modifications after the plans with Google were scrapped."
 
Nazad
Vrh Dno