Šta je novo?

OnePlus 5T

Ako mislis na meni i ostalo to njihov OS ne podrzava koliko znam , na ostalim androidima ne vidim problem da postavis srpski jezik....
 
Да наравно да мислим на мени, тастатура се подразумева, то је бар лако.
Чекај, уопште те нисам разумео, како то да њихов ОС то неподржава а на осталим Андроидима може??? Па и њихов телефон је на Андроиду!?
 
Nema srpski, crnogorski,makedonski, albanski ... tj. ima regije samo tamo gde je legalno dostupan i gde može da se naruči preko sajta.
Da smo u EU bio bi i Srpski za odabir regije/jezika.
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Знам ја то брате мили. Лепо сам питао, да ли има могућности да се инсталира додатно језик који недостаје, у нашем случају српски!?????????????? Ради ли то ико????
 
Možeš ubaciti neki custom Rom, na Oxygen OS mislim neće da može.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Imas (staru) aplikaciju MoreLocale2 ali je uspeh hmm...pa recimo sarolik.
Nece ti se svideti. Meni ostaje na prethodnom jeziku a podmeni (mislim na opis ispod je na srpskom). Predefinisane aplikacije menjaju se na srpski Trgovina Play, Tastatura, ... etc, ostale ostaju. Nije
odradjena regionalizacija kao recimo ako menjas jezik na hrvatski.
 
Знам ја то брате мили. Лепо сам питао, да ли има могућности да се инсталира додатно језик који недостаје, у нашем случају српски!?????????????? Ради ли то ико????

Ne.
 
Добро... Хвала на одговору у сваком случају. Иако сам се надао позитивном одговору. :(
 
Posle vise od 3 godine koriscenja 1+1, prekljuce sam presao na 5T. Bruka koliko je telefon dobar. [Prebrz] face unlock me ponekad uplasi da uopste nemam nijedan security feature upaljen. :D

Imate li predlog gde da narucim Sandstone back cover? Posle 1+1 nikako ne zelim da odustanem od te vrste covera.
 
Posle vise od 3 godine koriscenja 1+1, prekljuce sam presao na 5T. Bruka koliko je telefon dobar. [Prebrz] face unlock me ponekad uplasi da uopste nemam nijedan security feature upaljen. :D

Imate li predlog gde da narucim Sandstone back cover? Posle 1+1 nikako ne zelim da odustanem od te vrste covera.
Imaš na kupujem prodajem
 
Nema, taj jedan listing je fake. Kontaktirao sam lika i rekao je da trenutno ima svega par drugih maski [koje me ne interesuju],a ostalo je rasprodao i ne moze da nabavi jos.

Any other suggestion?
 
Nema, taj jedan listing je fake. Kontaktirao sam lika i rekao je da trenutno ima svega par drugih maski [koje me ne interesuju],a ostalo je rasprodao i ne moze da nabavi jos.

Any other suggestion?
Ja sam moju za 6icu tako slučajno našao na kp.
U ovom trenutku, ne vidim drugu opciju. Možda da praviš nalog na Aliju ;)
 
E ljudi, da li vi imate problema sa pozivima, tj kvalitetom zvuka?
I na Telenor i na VIP kartici, pozivi su lošiji nego Whatsapp i Skype, bilo da su lokalni, bilo prekookeanski.

Još dvoje ljudi oko mene na 5T ima isti problem. Svima su modeli iz različitih zemalja, ali su Evropski svi.
 
E ljudi, da li vi imate problema sa pozivima, tj kvalitetom zvuka?
I na Telenor i na VIP kartici, pozivi su lošiji nego Whatsapp i Skype, bilo da su lokalni, bilo prekookeanski.

Još dvoje ljudi oko mene na 5T ima isti problem. Svima su modeli iz različitih zemalja, ali su Evropski svi.
Imam ja na 6ici.
Kao da je zvučnik na samrti, sve se pitam da li je do mtsa
 
E ljudi, da li vi imate problema sa pozivima, tj kvalitetom zvuka?
I na Telenor i na VIP kartici, pozivi su lošiji nego Whatsapp i Skype, bilo da su lokalni, bilo prekookeanski.

Još dvoje ljudi oko mene na 5T ima isti problem. Svima su modeli iz različitih zemalja, ali su Evropski svi.
Jel i dalje prisutan problem sa pozivima?
 
E pozdrav ljudi. Jel ima jos korisnika 5T-a?
Uskoro mi stize jedan ali je valjda za kinesko trziste?
Jel ima neke razlike u odnosu na Global verzije osim nedostatak band 20?
 
Moj 5T i dalje radi odlicno, mada osecam da mu je boljka kod baterije to sto u njemu drzim dve sim kartice i non stop sam u zonama gde signal od provajdera nije bas najsjajniji. Ali i dalje, nema sanse da ga namucim toliko da nemoze da izdrzi jedan ceo dan.
 
A pa to je super. Dan je sasvim ok
Kamera? Jel koristis Stock ili GCam?
 
Stock. Zadnji put kada sam gledao za GCam bilo je davno, taman su poceli bili da izlaze verzije samo za OnePlus 6T i 7.

Ajd ako mozes, baci mi link za 5T verziju.
 
Baterija je odlična. Zadnji update pre par dana stigao. Mislim da ću ostati na njemu do Note 11.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Dobio sam danas ovaj Telefon. Ali je za kinesko trziste. Kako da ga prebacim na Global Rom ili ako ne moze bar Google play instaliram
 
Super. Hvala.
Probacu pa javljam da li sam uspeo :)
Inace tel je iznenadjujuce dobar.
Sve leti. Imam verziju 8/128gb.
Iznenadjuce kako lepo radi 2 i vise godina posle objave.
 
Da li je nekome možda usporilo punjenje?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Uspesno prebacen sa hydrogena na oxygen :)
Bukvalno 10 min posla.
Kako radi GCam na njemu?
Kamera je naj slabija tacka ovog telefona. Bar sa fabrickom aplikacijom
 
Moj je od starta bio na Oxygen-u, radi odlicno.

Nemam puno zamerki za stock kameru, ostim sto nema ekvivalent Night Sight moda. Instalirao sam neki GCAM port koji radi sporo, ali posto mi treba samo Night Sight jednom mesecno, ne smeta mi. Izvukao sam Night Sight ikonicu, pa to palim po potrebi.

Ako neko naidje na fully working GCAM port koji ne stuca i ne pravi purple slike, nek javi.
 
Nazad
Vrh Dno