Šta je novo?

OnePlus 5T

bas sam zadovoljan baterijom na 5t...
na kraju dana mi ostane redovno 30tak % baterije.
 
Kako ide porucivanje preko oneplus sajta? Da li je moguce i ako jeste koje je vreme isporuke i koliko to na kraju kosta?
 
Ja koliko znam sve preko 100 $ je free shipping. Za vreme isporuke ne znam.

Cena je ona koja pise , na primer 559 evra je verzija 8/128. E sad , na samom sajtu sam video da ima da se izabere zemlja odakle se narucuje , moze da se izabere tipa Poljska , e sad da li moze da se odatle isporuci u Srbiju to ne znam....
 
Ne može, naravno. A i da može, ne isplati se zbog carine i poreza.
Najbolje ti je ako imaš nekoga iz zemalja sa spiska, pa da ti dostavi nekako u Srbiju posle kupovine.
 
Ne moze jer OP ne salje van EU zemalja, USA, Rusije, Brazila i Kine (i jos poneke zemlje).
Mozes sa AliExpressa poruciti i slicnih, ali cik veruj takvima... i naravno +32% carina/PDV.

Nasi KPovci imaju firme tamo koje poruce za njih, odrade forme za povracaj poreza, ovde donesu bez carine/PDVa i zato mogu biti jeftiniji nego OP sajt cak.
 
Gotovo da sam siguran da ne funkcionise prodaja sa kp-a tako , ali dobro...
... ja znam da oni sa dobrim cenama i kolicinom bas ako funkcionisu :)
Ponekad stave vecu cenu nego sto je cena na OP sajtu, ali opet preterano blizu nje da zarade samo na direktnoj razlici.
Da li kupe u nekoj fizickoj radnji pa vrate VAT, ili imaju svoju firmu preko koje vrate VAT nisam siguran, ali sigurno dobijaju EU VAT nazad a nase dazbine ne plate.

Moze bilo ko da ode u Bugarsku/Madjarsku/Hrvatsku i da ga normlano kupi ili poruci....platice cenu sa sajta koja je 499 i 559 evra i to je to....
Platice cenu sa sajta, plus put, plus smestaj desetak dana, jer gde bi ga porucio inace? Slanje OP-a nije uopste brzo, za 10 dana ti mozda i ne stigne.
A ne mozes onda dobiti VAT nazad.
 
Kupio 5t. Zadovoljan sam, sve radi prilicno lepo. Displej odlican. Slike ispod nekog ocekivanja. Dobro lezi u ruci samo sa navlakom. Sve radi brzo i tecno. Zvuk je ok. Razgovori takodje.
 
@qaz

Probaj da staviš modovanu Google kameru, sigurno ćeš imati bolje rezultate.
 
Hmm... Ne sećam se da li je tražio sms za potvrdu [emoji848]
Kada sam čitao po forumu sta se dešavalo vidim da su kupovali preko Pp ali meni je bilo cimanje zbog adresa,kao lakše mi bilo I eto [emoji107]

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Nemam 5T, eksperimentišite. [emoji6]
 
Blast [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Nece to nikad funkcionisati kako treba. Pixel port, pixel 1 kamera, 5t dve. M2C

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Na A1 koji ima dve kamere funkcioniše odlično, koristi jednu kameru.
 
Da li moze neko da testira Miracast opciju? Meni me radi, a proverio sam sa drugim uredjajima, radi bez problema. Njima sam poslao log file, da provere, ali samo neko da mi potvrdi da li radi, ili ne.
 
U jednoj radnji u Bg verzija 8/128 deli istu cenu sa v30 4/128....
 
izasao update na oxygen 5.0.3 - oreo 8.0
 
Imam jedno pitannjce posto mi stize uskoro mob.Da je case sa alija isti kao i sa zvanicnog sajta?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Molim, ako iko zna, gde je najbolje (tačnije, od koga) kupiti ovaj telefon na KP?
 
Vladimir, msm da ga dobija od sutra.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Koristim ga par dana i baš sam zadovoljan. Pogotovo sa baterijom.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Pazario sam ga...Predhodni telefon mi je bio odlični Mi 5s, ali ovo je čudo...
 
Е људи, јел' постоји икаква могућност да се овај телефон преведе на српски језик и да ли је то уопште могуће урадити са Андроид телефонима (од Андроид 6 па наовамо)??? Раде ли то сервиси???
 
Nazad
Vrh Dno