Šta je novo?

18 godina Benchmarka - nekad i sad

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,320
Poena
1,385
0b0daf337fdd5d259e48ff982e836e56.jpg

18 godina se družimo sa vama: testiramo, pišemo, benchujemo, komentarišemo, raspravljamo - nećemo puno da dužimo, ovo će biti najkraći članak na Benchmarku ikada.
Snimili smo mali video u kome smo se osvrnuli na vreme koje je iza nas a vama želimo da poručimo da vam se zahvaljujemo na svim ovim lepim godinama koje smo sa vama proveli
Vaš Benchmark!
...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Treba Peco da prebrojis koliko nas je ukupno saradjivalo sa Benchom, da vidim dokle je stigla brojka :)
 
Puno hvala za flashback koji me vratio u mozda i najlepsi deo mog zivota. Kada stvari i informacije nisu bile tako lako dostupne kao sada. Ali je upravo to i davalo draz za svakog istinskog zaljubljenika u IT.

Vas rad je umnogome pomogao u razvoju IT u Srbiji.

Sve najbolje u buducnosti :)

Pozdrav, Nenad.
 
\"Nenad Aksic\" je napisao(la):
Treba Peco da prebrojis koliko nas je ukupno saradjivalo sa Benchom, da vidim dokle je stigla brojka
Nema sanse da bih se setio svih Nešo :) Pomenuo sam koga sam se u trenutku setio
 
\"Nenad Dragojevic\" je napisao(la):
Puno hvala za flashback koji me vratio u mozda i najlepsi deo mog zivota. Kada stvari i informacije nisu bile tako lako dostupne kao sada. Ali je upravo to i davalo draz za svakog istinskog zaljubljenika u IT.Vas rad je umnogome pomogao u razvoju IT u Srbiji.Sve najbolje u buducnosti Pozdrav, Nenad.
Zbog ovakvih reci se radi i veruje u ispravnost posla, hvala vam puno
 
Čestitke naravno!
Baš je bio flashback.
Ja sam prvi put čuo za Benchmark iz časopisa Digital početkom 2002., tamo sam video reklamu. Koristio sam kao i svi dial-up kod raznih provajdera
Imao sam i PTT i Eunet i Sezam. Ali kada sam hteo nešto da čitam kačio sam se preko akademske mreže Tesla, sesije od po pola sata na 33400 bauda.
Sve što me interesovalo sam snimao kao web stranice i čitao kasnije offline, često se samo nakačim, skinem stranu pa čitam natenane.
Registrovao se kad mi je prva stvar trebala, krek za neki program :D naravno, nisam ga dobio na Benchu :d
A onda kablovski SBB od 2004. do danas.

Exxtreme3D gde se setiste ovoga :D kakav je to sajt i forum bio, kakve su se tu rasprave vodile, kakvi likovi skupljali.

Svaka čast za pominjanje pisiakse.

Još jednom, sve najbolje i da nastavite sa održavanjem nivoa IT edukacije.
 
Ne mogu da kazem da sam odrastao uz Benchmark, ali ga volem vise nego 'leba da jedem. :D
Cestitam vam na uspehu i zelim vam da me jos dugo pamtite u bazi kao clana koji se vraca svaki dan po nekoliko puta.
 
Čestitke za marljiv rad i trud da sve održite kako treba.
 
Peco, hvala za sve.
Ja nisam tu tako dugo, ali bench je stvar uz koju ustajem, i uz koju uveče ležem da spavam. ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Prvo čestitke za 18.-ti rođendan našem dragom Benchmarku. Mnogo sam toga video, proičitao i naučio prateći vas. Nastavite tako i dalje. Na žalost, u Srbiji nema puno sajtova na kojima se mogu pogledati ili pročitati kvalitetne recenzije hardvera - mobilnih telefona, grafičkih kartica, procesora... Ono što bih ja voleo jeste da te recenzije, mislim konkretno na mobilne telefone, traju duže. Ne mora to da se odnosi na recenziju svakog uređaja ali mislim da bi video prilozi o onim top modelima mogli potrajati bar nekih 20-tak minuta. Čak i da ne bude tako, miljama ste ispred ostalih što se tog segmenta tiče. Još jednom sve najbolje želim najboljem IT sajtu u Srbiji.
 
Хвала на свему! Помогли сте ми много пута, посебно при избору хардвера. Желим вам пуно успеха у раду!
 
Čestitam.
Od nekih početaka ste sa mnom svakodnevno, ili ja sa Vama. Postali ste sastavni deo svakodnevnih aktivnosti, deo bega od mračnog dela života, postali ste deo porodice. Hvala Vam!! I nadam se da će još duuugo trajati Vaše ulepšavanje svakodnevice...
 
Cestitam na uspesnih 18 godina i nadam se jos uspesnijoj buducnosti za Benchamrk, a time i za nas koji vas pratimo.....


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Iskrene cestitke na 18 god uspjesnog rada i druzenja.
 
Čestitam. Sve najbolje i da se slavi još mnogo jubileja! Živi mi bili :beer:

Moram priznati da sam odrastao uz Bench i svoje interesovanje prema IT kao i stečeno znanje dugujem najviše Bench-u.
 
Za jos 18 godina - deo svakodnevnice - deo zivota. Sve najbolje !
 
Zivi bili... i pisali nam jos dugo dugo, barem jos ovoliko ali makar malo manje o telefonima. Ipak ste vi u kodu sajt za nas kompjuterase.
Srecno punoletstvo!
 
Sve cestitke za punoletstvo i da dozivite duboku starost
 
Cestitam
Odraslo dete,osamostalilo se. :D
:d
cheers:party:
 
SREĆAN 18 ROĐENDAN!

Hvala vam što ste postojali, što postojite i što ćete i dalje postojati...
 
Dočekasmo i punoletstvo. Čestitam, i srećno u daljem radu.
 
Cestitke fin jubilej!

Na bench forumu sam od 2000 ili 2001 i steta je sto nema negde arhive starog foruma, bas bi se rado prisetio tog perioda :)
 
Hm... Dorćol, basket, fudbal...

Srećnooo... I samo napred.
 
Srecan rodjendan!!! Priznajem, nisam aktivan clan, ali znam za vas i povremeno vas posetim od samog pocetka :)
 
Nazad
Vrh Dno