Šta je novo?

Gta San Andreas slab fps

BorisKV

Poštovan
Učlanjen(a)
10.08.2016
Poruke
33
Poena
59
Pozdrav ljudi.Imam jedan problem u GTA SA.Kupio sam novu graficku i kada stavim na very high igrica nenormalno steka,može pomoć.
Maticna: DQ965GF
GPU:Radeon 5450 HD 2GB
CPU:Intel Core 2 Duo E6600
RAM:8GB DDR2
OS:Windows 7 Ultimate 64bit SP1
 
Izvini na pitanju, da li instalirao drajvere za tu grafičku?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Ta graficka je isuvise slaba da bi poterala SA na max podesaanjima, zato ti secka.
 
skini msi afterburner i vidi koliko ti fps pokazuje pa reci ovde da vidimo sta i kako.
Mozda ti cak ima i "previse" fps pa zato secka. Tako je meni seckao GTA V, jer je imao 140+ fps, kad sam stavio sve na max, i imao 60-70+, sve je bilo tip top.
 
Gledao sam fps sa Frapsom zna da bude i manje od 10
 
Aman ljudi slaba je graficka - kratak i jasan odgovor. Ta kartica je cetiri puta slabija od bilo koje DX9 High End karte iz 2005/2006 godine.
 
Kupio si kantu od graficke koja ne moze da gura igru na tim detaljima. Spustaj to na low.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi.Imam jedan problem u GTA SA.Kupio sam novu graficku i kada stavim na very high igrica nenormalno steka,može pomoć.
Maticna: DQ965GF
GPU:Radeon 5450 HD 2GB
CPU:Intel Core 2 Duo E6600
RAM:8GB DDR2
OS:Windows 7 Ultimate 64bit SP1

Ako si je kupio u legalnoj prodaji (prodavnica) citaj dalje.
1. Ako si kupio online postoji zakonski rok (mislim da je 14 dana) da vratis jer si nezadovoljan istom i da ti vrate pare
2. Ako si kupio u prodavnici licno jedino da odes do iste i zalis se da je graficka slaba ili ako si pricao sa prodavcem i on ti je rekao da je ok, onda kazes da zelis da je vratis jer je to obmana potrosaca.
Ja licno ne znam da se ta grafa negde jos prodaje, tako da, tesko da je to.

Sad, jos par stvari:
- Gta 5 je i cpu intensive - znaci delimicno i cpu moze da ubija fps.
- Ako imas normalan fps pa svako par sekundi zaslogira na sekund pa opet normalno par sekundi, pa slog na sekund - malo RAM je slobodno - generalno 8GB bi trebalo da je dovoljno, ali ako imas jos neke aplikacije u pozadini, mozda ti pojedu RAM
- najbitnija stvar - smanji detalje, a mozda i rezoluciju i teraj [emoji4] (sa tom grafickom mozes samo najnize detalje - o very high ne razmisljaj)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
čovek priča o gta san andreas. gta 5 ni u ludilu ne može da pokrene sa pomenutim gpu i cpu.

hd 5450 je krš od grafike koji je star više od 7 godina, u slučaju da ju je sad kupio novu, treba da prijavi prodavca u tržišnu inspekciju.

u najboljem slučaju sa tom karticom gta sa na medium detaljima i bez AA, možeš da poteraš u 1280x720 rezoluciji.
 
Poslednja izmena:
Ih kad se setim da sam terao GTA: SA na Athlon 2200+ i fx5200:D
Naravno uglavnom sve low i ponesto medium, a rezolucija neka u 720p...:-devil-: Dakle neku krstenu grafulju uzmi ili igraj na low-medium
 
Poslednja izmena:
Ali nova grafička :d Što ne uze bar Nvidiju Gtx 1050 minimum ili nekog atija u tom rangu, a ne to njesra od karte...
 
Al ima 2GB :d
 
Kad je rekao nova, mislim da je mislio nova kod njega u računaru.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno