Šta je novo?

Xiaomi Redmi 5 / Redmi 5 Plus

Ovaj Plus model od 3gb/32gb je ok deal za 150$, mozda i nije realno bilo ocekivati sd 630 u ovoj klasi. Ocekujem kod nas na kp pkus model za 170e-180e pocetne cene, sto je ok. Veci ekran, meni plus, deluje osetno bolja kamera i dobra u autonomija, poredjenje radi sa rn4x koji ima za 150e, nije direktan naslednik, ali bolji deal. Model od 4gb/64gb malcice preskup.

Ja ocekujem naslednike rn4 i rn4x u nekoj cenovnoj kategoriji od 220-230e za pocetak, kao sto su i rn4 modeli bili. Ionako ce sve to 20,30$ dole hako brzo tipa 2 meseca posle launcha, kao i u prosloj seriji.

Mizda vidimo nekog naslednik r4 prime sa sd630 za nekih 200-tak evra, tipa sa ekranom slicnih dimenzija kao redmi 5.
 
Jel ce izbacivati verziju od oko 5 incha neku?
 
Ne znam sto ne izbace jedan model kao R4 Prime, jak SD unutra i manjih proporcija za one koji ne vole vece telefone, a da ima jaku bateriju.
 
Po specifikaciji na gsm areni nema band 20 (4g na 800 mhz)
 
Nema još uvek . Verujem da će global verzija imati , ipak su krenuli da ih guraju u EU to jest Španiju

Ovaj s450 je izgleda dobar soc , isto je na 14nm kao s625.

483ced21b30d4169a7af64eaed2b2d45.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imate "Presale" na geekbuying...
Cenim da ce kod nas u LogicShopu
prvi model kostati 185 Eura a
drugi oko 215Eura.
 
Na ali-expressu je 280-300 $
c1108e5792d2a1bc843f6fe0b01baa1d.jpg
e50c1dd375598a3c8768b0233fc4ce3e.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znaci definitivno prepakovan rn4 u 18:9 format i to je citava nadogradnja za godinu dana, za ovaj plus model.
Ovo je odlična definicija te "nove generacije". Izgleda kao da tako mora biti; čim se uveća prodaja, odmah počinje šibicarenje.
 
Bice u klasi Mi A1 i Mi MAX 2, a to znaci oko 220-230€ za skuplji model.
 
Steta a mogli su da naprave posao u ovoj 18:9 prici :-(
 
Jos nista nije sigurno, sigurno sebi nece dozvoliti pad. Siguran sam da ce biti konkurentni, a i vise od toga. Bolje bi im bilo jer treba da menjam ovaj RN3 [emoji16]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Steta a mogli su da naprave posao u ovoj 18:9 prici :-(
Тек ће да направе, ово је само почетак. Данас су објавили да ће следећи flagship имати уграђен Qualcomm 845. Баш ме занима да ли је у питању redmi 7 [emoji848]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa to se znalo odavno :) ( još od prvog mi telefona pre 6god ) qualcomm i xiaomi imaju možda i najbolji odnos od svih sličnih firmi. Radi se naravno o mi7 u februaru ili martu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad bi ovaj model mogao da se ocekuje kod nas da li je realno pre nove godine

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Добро питање

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I da dodje pre nove godine tek sredinom - krajem januara ce da dobije neku normalnu cenu kod nas. Kad se pojavi na oglasima ili ce mu biti ista cena kao Mi A1 ili ce biti i skuplji.
 
I da dodje pre nove godine tek sredinom - krajem januara ce da dobije neku normalnu cenu kod nas. Kad se pojavi na oglasima ili ce mu biti ista cena kao Mi A1 ili ce biti i skuplji.

Ne bi smelo. 5 plus kosta 130 eura Kini. Sto bi se reklo morao bi na oglasima u vrh glave da bude 180 za model sa 3+32gb plus model. Dal se neko seca kolika je bila cena za a1 u Kini? Ili koliko je bio Redmi Note 4? Licni nemam pojma koliko se ugradjuju prodavci na kp mozda 20-30%? Na kraju krajeva oni imanu povracaj pdv-a i mozda popust na kolicinu
 
Poslednja izmena:
Bice 100% veca cena e sad kliko dugo zavisi od toga koliko njih ga nabave odmah na pocetku. Pogledaj Meizu M6 Note koliko kosta na KP cena online mu je 160e . Tako je kad ga samo jedna osoba nudi. Dobra strana je ta sto ce na Mi A1 da padne jos cena i bice oko 190e :D Nadamo se i ostalim modelima.

P>S. Ka da smo vec kod padanja cena jel zna neko kad pocinje New Year sale za xiaomi uredjaje ?
 
Pa imas vec MiA1 za 190-200e Max2 xa 200e.
Ja mislim da ne bi smeo da predje 200e

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Evo jedan hands on/mini review Redmi 5 Plus. Ovi bezeli sa strane nisu toliko veliki kao se cinilo, barem meni se ucinilo da su malo debeli. Nesto u rangu LG G6. Negde posle dve trecine snimka ima poredjenje sa Note 4X i Note 5A (?), veci ekran, a jedva veci telefon. Meni se generalno dopada, ako bude dobra cena kod nas, voleo bih da ga posedujem :D
https://www.youtube.com/watch?v=7H_lHQ32Cuc
 
Evo jedan hands on/mini review Redmi 5 Plus. Ovi bezeli sa strane nisu toliko veliki kao se cinilo, barem meni se ucinilo da su malo debeli. Nesto u rangu LG G6. Negde posle dve trecine snimka ima poredjenje sa Note 4X i Note 5A (?), veci ekran, a jedva veci telefon. Meni se generalno dopada, ako bude dobra cena kod nas, voleo bih da ga posedujem :D
https://www.youtube.com/watch?v=7H_lHQ32Cuc
Super izgleda! Dopao mi se vrlo i jedva čekam da ga pazarim. Samo ova devojka, Julia, kaže da se ugrejao telefon od igrice kad je ovaj lik pitao za utiske.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
jesu 199 ali 32gb model,pitam zbog toga da ljudi ne steknu utisak da sam ja taj...licno me ne zanima ko je to...ali da se zna da to nisam ja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno