Šta je novo?

Xiaomi Redmi 5 / Redmi 5 Plus

dakle, s*ebaše kinezi i redmi seriju, pretvoriše je u cigle i ogromne cigle...
 
Sigurno best buy, sa gore navedenim karakteristikama, ako bude po ceni A1. Ipak, sacekajmo prvo da ih predstave.
 
Poslednja izmena:
Pa to je to. Za sada se sve zna sem konkretnih detalja oko kamere.
Rn5 je ustvari Redmi 5 Plus a s660 će u R seriju koja treba da bude konkurent oppo r11

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kažu uzmi šćiaomi da ne budeš homi

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Vi sto pratite kineze, sta ce biti sa cenama Redmi 4 kad izadju ovi 5/5 plus? Ostaju iste, padaju, rastu?
 
Ipak s625, kakva šteta .. xiaomi mora da ih je naručio 100mil i dobio faktički za džabe.

ece1035ab99b4700b6fa0383154ff768.jpg


Samo me za sada interesuje koja je ovo kamera od 12mp na njemu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako bude bila ta to će biti odlično :)
ja mislim da će biti ovaj omnivision sa a1

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Steta, bas steta. Ne vidim cime bi me privukao u odnosu na Mi A1.
 
Jedino 2:1 odnas strana i 4000mah baterija.
Baš su smaraci što nisu stavili s630 , makar da imaš osećaj da kupuješ nešto novo :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nadam se onda da ce ovaj obican r5 biti bas povoljan pa cu onda njega...razocarali me sa ovim plus modelom.
 
Ја се још надам да ће бити неко изненађење[emoji848]. Мада, морам да признам, све мање и мање. Још мало па ћемо сазнати како стоје ствари. Зато је Xiaomi (Хоми) најавио да ће у сарадњи са Qualcomm-om, у неким будућим моделима, користити Qualcomm 845!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jedino 2:1 odnas strana i 4000mah baterija.
Baš su smaraci što nisu stavili s630 , makar da imaš osećaj da kupuješ nešto novo :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pa onda mogu i Mi MAX 2 da uzmem koji ima zver od baterije. Videcemo po kojoj ce ceni biti u prodaji?
 
Mogli su da ga nazovu i RN4 Facelift...
Baš bezveze.
 
Moguće je da Redmi 5 plus i nije naslednik Redmi Note 4 modela te da on tek treba da bude izbačen ali verovatno će se to znati sutra kad bude zvanična prezentacija. Trenutna postavka je besmislena osim ako to nije igra kako bi Note 5 podigli za jedan cenovni stepenik pa je ovo uvertira.
 
To bi bilo jedino logicno objasnjenje, jer ovo sa 5+ nema nikakvog smisla.
 
Potvrda cene.

red rice 5 2G + 16GB and 3 + 32GB two versions, the corresponding price is 799 yuan and 899 yuan, respectively, and red rice 5 Plus 3 + 32GB version is 999 yuan, 4 + 64GB is 1299 yuan, the two pairs of 12 10 am officially on sale.

Ali i kamere koja je 99% omnivision iz a1.

5 Plus is equipped with 5.99 inches 1080p Screen, equipped with a Snapdragon 625 processor, built-in 4000mAh capacity battery (supports 5V / 2A fast charge), both rear main camera is 12 million pixels (1.25μm), front 500 million camera provides soft light Beauty 3.0).

a76b87a07b8a43b89b1766081e422450.jpg


Sada može da se promeni naziv teme u redmi5 / Redmi 5 + :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema veze, ipak mislim da je to preveliko. 5.5' mogu, ali ne znam kako bi mi u rukama lezao ovaj. Jel znaci da nece ni biti vise Note serije ili? Svakako sam odluzio da uzimam A1, ovaj sam hteo da sacekam kakav ce biti, ali izgleda nista spec.
 
Neko je ovde pisao da s625 ne podržava fullhd+ :)

red rice 5 Plus is 5.99-inch screen, resolution 2160 × 1080 , contrast 1000: 1, brightness 450nit, color gamut coverage 84% NTSC .

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Tih 5,99" staje verovatno u iste gabarite kao sto su kod RN4, tako da tu nema problema, samo ce biti veci odnos iskoriscenosti povrsine. Kapacitativnih tastera vrv vise nece biti?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Skoro je istih dimenzija. Mada primetno tanji, zanimljivo.
Inače tih 6" je površinski kao 5.7" 16:9

158.5 x 75.5 x 8.1 mm

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znaci definitivno prepakovan rn4 u 18:9 format i to je citava nadogradnja za godinu dana, za ovaj plus model. Ovome se nisam nadao od Xiaomija. Ovaj obican r5 pa i da kazes neki pomak, ali samo u odnosu na r4 i r4x, ali ne i na r4 pro. Mada kad se uzme u obzir da je r4x mogao da se nabavi za 130e 3/32 ovde kod nas...to sa r5 sigurno nece biti ni priblizno ta cena.
Lte 800 verovatno nemaju?
 
Остаје загонетка зашто су ставили процесор од 11.02.2016 на крају 2017? Мени је једина добра вест је што је прорадио Руски форум на Миуи-у[emoji41]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni su ovakvi bezeli kao sa ovog R5+ ili Pixel 2 očajni. Ako se minimiziraju iznad i ispod displeja, mora sa strana gotovo da nestane. A ne da malte ne bude ista debljina na sve 4 strane. Onda ovi bočni baš upadaju u oči i izgledaju deblje nego na običnim 16:9.
 
Neko je ovde pisao da s625 ne podržava fullhd+ :)

red rice 5 Plus is 5.99-inch screen, resolution 2160 × 1080 , contrast 1000: 1, brightness 450nit, color gamut coverage 84% NTSC .

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Pa zvanično ne podržava, što će reći Frankenštajn :)
 
Nazad
Vrh Dno