Šta je novo?

Xiaomi Redmi 5 / Redmi 5 Plus

I ja se slazem sa tim, nego da li se Xiaomi prodaje u prodavnicama Evrope? Nisam video nigde online sem zvanicne online radnje, kod nas prodaju ne racunam jer mi nismo Evropa :)
 
Poslednja izmena:
Evo šta sam uspeo da iskopam na netu, ne garantujem da su podaci 100% tačni

RM5+
Head 1.013 Body 1.47

A1
Head 1.75 Body 0.76

RM Note 4x
Head 0.724 Body 0.674
 
Evo šta sam uspeo da iskopam na netu, ne garantujem da su podaci 100% tačni

RM5+
Head 1.013 Body 1.47

A1
Head 1.75 Body 0.76

RM Note 4x
Head 0.724 Body 0.674
Pomesao si ovde za A1 head i body vrednosti. Za glavu je uvek manje od tela.
Mi Note 3
Head 0.502
Body 1.544

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Imam nokiu 3210, povoljno, minimalno zračenje, i dalje 4 dana baterija [emoji23]

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Imam ja zicani telefon sa cirkularnom tastaturom (ono sto ide 'taka taka taka' kad se okrecu brojevi). Zracenje nepostojece, ne treba ti ni struja ni baterija, samo eternet kabl, lol.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Imam ja zicani telefon sa cirkularnom tastaturom (ono sto ide 'taka taka taka' kad se okrecu brojevi). Zracenje nepostojece, ne treba ti ni struja ni baterija, samo eternet kabl, lol.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Ali nemaš babu u komšiluku, izliva stravu i prodaje magnete protiv zračenja

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ja, Boga mi, kad me uhvati frka od zracenja izadjem na terasu pa se derem. Garant metoda bez zracenja, al ima domet do kilometar i to nocu kad nema buke od saobracaja.
 
Sve ove vrednosti su u redu sto se tice zracenja. Prag je 2.0 za EU. Mene zanima zbog antene koja treba da se iskoristi za druge potrebe. Jeftin je telefon i manja je steta da se unisti od nekog skupljeg.
Svi njihovi telefoni su prosli testiranje i svi su ispod 2.0.

Iz fabrike su rekli da se ne prodaje kod nas iz drugih razloga. Distribucija nije pokrivena za taj model. Ko zna kako je dosao na nase trziste, sto nije ni bitno. Prodavnica ce obezbediti nekako garanciju i servis.
Modeli note 5 i note 5 pro ce biti zvanicno dostupni za mesec dana mozda. Note 5 je isti kao R5+.
 
Za servis ja sam počeo da rešavam sam, na YT uputstava koliko hoćeš, alat i delove naručim iz kine. Da kucnem u drvo još nijedan nisam pokvario :)
 
Jel nekom radi stabilno gcam. Meni nikako posle 10+ dana probao puno verzija. I malo radi malo ne radi.


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pokusavam otkljucati ovaj telefon dobio sam obe poruke i stlano ova gresku iybacuje
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    25.2 KB · Pregleda: 163
Dodaj Mi account u dev.options pod stavkom Mi unlock.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zato sto mora CN rom, ne moze Global za unlock.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ogresio sam se za bug sa Gmail nalozima, nisam kapirao da trazi passcode telefona da bih dodao dodatne Gmail naloge :lupko: :( Svakim danom sve vise i vise sam zadovoljan :)
 
Koliko ja znam nije bilo moguce do skoro, ali ne pratim bas u zadnje vreme desavanja, moguce da se nesto promenilo(mada cisto sumnjam).Mislim da mora test point metoda i dalje...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znači global verzija nema opciju za otključavanje bootloadera bez testpoint metode?
 
Postoje neki problemi na relaciji nase/(kao i druge drzave) IP adrese i CN serveri za unlock. Nema zvanicno nista, ali cak i kada ubacis CN rom mora neki VPN server da preusmeris saobracaj preko kineskih VPN servera da bi mogao da dodas acc u Dev.options/Mi unlock.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na pomoci,a znas li ista o toj test point metodi ima li gdje tutorial jasan?
 
Hvala probacu,a kako nasijeda folija na ovaj tel da li je muka kao na rn4/4x ostaje ona naftna mrlja itd?
 
Molim? Mojoj devojci koja ima male ruke lezi savrseno, toliko joj se svidja da je i sebi porucila u zlatnoj boji. :)

Čekaj, ako sam dobro razumeo, tvojoj devojči taj tvoj od 6" leži u ruci odlično i sviđa joj se!? :) Pa dobro, ima ih kojima veličina nije bitna! :) ;-)
 
Nazad
Vrh Dno