Šta je novo?

M-Audio audiophile 2496 PROBLEM

necamusic74

Poštovan
Učlanjen(a)
13.12.2013
Poruke
4
Poena
51
Imam M-Audio Audiophile 2496 već godinam i služila me super.Međutim od skora je počela da mi pravi velike probleme sa računarom. Nisam znao šta se dešava.Ne mogu da ga restartujem niti ugasim.Pojavljuje mi se plavi prozor.Nekoliko majstora mi je reklo da mi je otišla matična ploča(P5K Pro). Konačno, kad sam skinuo karticu računar se vratio u normalu. Čitao sam da nema drivera za ovu karticu i da je rešenje da instaliram Windows 7. To sam i uradio.Međutim kad odradim update opet komp baguje. Reinstalirao sam računar po stoti put i isključio update, međutim kad ručno instaliram driver za M-audio(jer bez toga neće da radi) opet baguje. Stvarno ne znam šta da radim.Ne mogu sad da kupujem novu karticu.Zna li neko rešenje?
 
Crkla ti je kartica najverovatnije. Ja sam dve te promenio do sada. Inače radi na w10 bez problema sa w7 drajverom. Baš nikakvih problema nema...

Kupi neku novu, ova je ipak matora previše.
 
Crkla ti je kartica najverovatnije. Ja sam dve te promenio do sada. Inače radi na w10 bez problema sa w7 drajverom. Baš nikakvih problema nema...

Kupi neku novu, ova je ipak matora previše.

Upravo sam je probao na drugom kompu.Radi bez greške i to na Win 10. Ništa mi nije jasno:smash::smash::mad::mad:
 
Probao sam oba slota i isto.Nemoguće da su oba pokvarena :-( Ima li možda nekog podešavanja u BIOS-u? Postavio sam Hight Definition Audio na Disabled ali opet isto.

Nešto je na matičnoj pobrljavilo, čim radi na drugom kompu. Pogledaj kondenzatore i da nema nečeg defektnog.
 
Nazad
Vrh Dno