Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

U trenutku kada sam ga uzeo i nije bilo toliko izrazeno putovanje i mislio sam da roaming dodaci mogu da odrade posao.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Evo ja sto sam skoro imao situaciju da sam trebao na sluzbenom racunaru (cim je sluzbeni ja ne mogu instalirat razne programe koji bi to omogucili, tipa iTunes itd) da prebacim pdf dokument koji sam dobio preko msn (intranet na racunaru, nema mesendzera itd) i ostampam. Usb kabel i opleti, a ios i ajfonom mislim da ne bih mogao tako brzo.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk

Cekaj nije mi ovde sve najjasnije. Ako si trebao da stampas sto si morao da prebacijes pdf na telefon? A svakako si mogao jos brze i bez kabla jednostavno da posajes na mejl makar i sam sebi i imas pdf za stampu u oba slucaja.
 
U pitanju je bila knjiga, neka strucna literatura. Oko 60 mb, preko mejla mi ne dozvoljava da saljem datoteke preko 25 mb, da ih prebacim na google drive, ni njega ne mogu koristiti (politika) firme. Stampac je stariji tip, ne podrzava blutut. Mozda i ima lakse nacin putem ajfona da se odradi Ali ja nisam znao.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Sad kad ima files sa kojim mozes da manipulises fajlovima imas xy nacina da prebacis file na pc, mozes da uzmes dongl za usb flash prebacis na flash i sa flasha na pc... https://youtu.be/UZUmuykW-MQ
A ima i drugih nacina

Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U pitanju je bila knjiga, neka strucna literatura. Oko 60 mb, preko mejla mi ne dozvoljava da saljem datoteke preko 25 mb, da ih prebacim na google drive, ni njega ne mogu koristiti (politika) firme. Stampac je stariji tip, ne podrzava blutut. Mozda i ima lakse nacin putem ajfona da se odradi Ali ja nisam znao.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk

Idalje mi nije jasno zasto si fajl koji si kako kazes dobio na msn na PC imao potrebu da prebacujes na telefon?
 
Dobio na mesendzer, na telefonu. Na PC (sluzbenom) nema pristupa fb, msn, youtube itd.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Mhm sve vreme sam mislio da si dobio na PC-u. Ako je win 10 u pitanju trebalo bi da ima svoj cloud-onedrive, on je integrisan pa valjda moze da se koristi. Mozda to moze da ti olaksa u budosnosti da se ne zezas sa kablovima.
 
Muka mi je kad vidim poruke ovakvog tipa....
Ne zelim da pokrecem diskusiju android vs ios, ali molim te reci mi sta je to sve na androidu sto mozes, a na ios-u ne

Znam da postoje stvari koje su prednost kod jednih i kod drugih,ali malo realnosti

Evo recimo na iOS nema Youtube Vanced,nije neki problem koristicu stari telefon kad hocu da zaspem sa yt. Ionako ne mogu da punim telefon sa slusalicama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas ovo [emoji6]
fc181110b701c2f00dbc906d6849af4f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas ovo [emoji6]
fc181110b701c2f00dbc906d6849af4f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Znam,razmisljam da se pretplatim. Ali opet YT Vanced se samo skine,instalira i to je to.
A koliko znam ne moze se tek tako dodati nasa kartica(iz domacih banaka)nego moram preko gift kartice ili nekakvih posrednika. [emoji26]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma moze. Ja sam dodao nasu Mastercard na Hr store.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brt, otvorite app koju sam okačio, radi isto što i YtVanced.
 
Da,dobra je,hvala na preporuci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imate youtube++, koji je vrhunski. Sve mozes kao premium, da slusas u pozadini itd. Jos je free. Skida se preko tweakbox-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko preporuku fast chargera sa aliexpressa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema ni 2 nedelje kako sam uzeo iPhone 7 neplanirano kao drugi uređaj a u iStyle-u se nudi po promo ceni za 89.000 rsd iPhone XS. Kakav danak neiskustvu :(.
 
Prodaj ga i uzmi XS :)
 
Opasno se razmišljam da tako nešto i uradim ali jedino i jedino što me nervira na XS-u je zubina po sred ekrana. Koliko mi to smeta, verujem da bih se vremenom navikao jer tu je pa je tu.
 
Muka mi je kad vidim poruke ovakvog tipa....
Ne zelim da pokrecem diskusiju android vs ios, ali molim te reci mi sta je to sve na androidu sto mozes, a na ios-u ne

Znam da postoje stvari koje su prednost kod jednih i kod drugih,ali malo realnosti
Mene nervira na iosu to što kad kucam brojeve u dialeru nemam pretragu imenika kao na androidu. Jedna od stvari koja mnogo iritira.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Android svakako nudi više custom-izacije, theme, neke dodatne feature itd., ali ne može apsolutno da se meri brzina i stabilnost sa iOS-om.
 
Opasno se razmišljam da tako nešto i uradim ali jedino i jedino što me nervira na XS-u je zubina po sred ekrana. Koliko mi to smeta, verujem da bih se vremenom navikao jer tu je pa je tu.

Veruj mi, svi koji su plakali za notch su se navikli. Ja ga iskreno i ne primecujem vise, sve je stvar navike.
 
Opasno se razmišljam da tako nešto i uradim ali jedino i jedino što me nervira na XS-u je zubina po sred ekrana. Koliko mi to smeta, verujem da bih se vremenom navikao jer tu je pa je tu.

Veruj mi,ne primecuje se. Jedino ako povecas video na Youtube ili neke igrice koje usecaju ekran. Ovako nema problema,jedino ako dok koristis telefon ne gledas u sredinu ekrana nego u notch.[emoji1326]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Igricama ne prilazim :). Telefon isključivo za poslovne svrhe i za normalne stvari koje 90% nas koristi. Ništa, ide iPhone 7 u oglase :D.
 
Uključiš dark mode i uživaš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo informativno pitam. Vredi li sad uzimati Xs?
 
Nazad
Vrh Dno