Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Navodno veci model treba da bude dual sim, ili klasican sim + esim
Saznacemo za par dana
 
Sta ces,koriste svaku priliku da pokupe neki pregled na yt.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Istina, ali hajde bar da imaju o čemu da tupe, ovo će samo biti iterativno unapređenje postojećeg dizajna, a ne ne znam kakva promena. Gledam onog EverythingApplePro, pa taj lik je hodajuća Apple reklama. Čovek se oduševljava jer ima tri generičke pozadine više, šta reći...
 
Koristim iPhone sada već dugo... kopka me da uzmem i sledeći, međutim realno govoreći, revolucionu stvar koja meni znači nisu dugo napravili.

Meni lično je najviše značio čitač otisaka i 3D touch (za koji znam da masa ljudi nikada nije upotrebila i da se šuška o izbacivanju istog).
 
Perfektno radi face id, a imas i 3D touch na X-u, pa uzmi taj :)
 
iPhone 2018

OK je face ID,ali kad vadim tel iz dzepa,on je vec otkljucan dok ga stavim ispred. Msm da je to brze,ali ne koristim iphone 10 [emoji16],tako da ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim.
3D touch je ekstra stvar. Ne znam sto bi to ukidali,ali sa njima je sve moguce.
 
Poslednja izmena:
Verovatno vide iz statistike da 99% korisnika to ne koristi, a smanjice im proizvodne troskove ako ga ukinu.

Face ID, dok ga nisam probao, bio sam 1000% ubedjen da je Touch ID bolji, kad ono medjutim... Sada bih radije koristio face ID jer je prakticniji za koriscenje. Potpuno je nestvarno iz kakvih uglova i polozaja otkljucava telefon i koliko brzo (dodatno je unapredjen od izlaska).
Jos ako sledeca generacija bude imala makar malo poboljsan Face ID hardware, ihaaaj...
 
Dvoumio sam se izmedju x i 8+,ali me je onaj zub odvratio da ga uzmem. Gledao kod par drugara,ali ne mogu da svarim to.
Mnogo je ruzno. Na zalost,ne odustaju od toga.
 
Probao sam face id na poslu i nema šanse da se otključa kada mi je telefon na stolu pored monitora. Doduše ja sam to probao jednog dana, nemam pojma da li bi kroz proces učenja uspeo, ali generalno ugao je preveliki.
 
Ne moze ga otkljucati sa stola sem ako se ne nagnes ka telefonu, medjutim i vecina telefona danas ima Touch ID na ledjima telefona te opet moraju da se dizu.

Za ovo Apple trebao da izbaci resenje kao Google, lokacije na kojima se telefon ne zakljucava.
 
Ne moze ga otkljucati sa stola sem ako se ne nagnes ka telefonu, medjutim i vecina telefona danas ima Touch ID na ledjima telefona te opet moraju da se dizu.

Za ovo Apple trebao da izbaci resenje kao Google, lokacije na kojima se telefon ne zakljucava.

Pa šta me briga za druge telefone? Briga me za telefon koji ja koristim. Na ip7 koji trenutno imam takve operacije mogu da radim.
 
Koristim 10-ku vec dugo, i patim za touch ID-em...
 
Poslednje glasine kazu da bi se model od 6.5” mogao zvati “Xs Max”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haos. Oni da stave i "The big one" ili "The large one" to bi bilo wooow.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uopste mi nije jasno, zasto jednostavno nije “Plus” verzija,kao i do sada... Mozda i nije zvanicno,saznacemo uskoro [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
65c88ab78d5779c981fe49f590552821.jpg
 
Hm... ove nove boje za 6.1 nisu nimalo fotogenične. Videćemo uživo/
 
Uopste mi se ne svidjaju ta imena, al sta da se radi.
 
Po meni su se totalno izgubili sa tim imenima.
 
iPhone 2018

Istina je, Watch ima EKG!

Zaista impresivno.
 
Nema sta,lep upgrade u odnosu na Series 3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nikad manji upgrade u odnosu na prošlogodišnji model. Sve očekivano.
 
iPhone 2018

Veci senzor navodno,ovo moze biti zanimljivo.
I konacno snima stereo zvuk,napokon [emoji1] Bice ovo kompletan uredjaj skroz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja zadovoljan
IMG_0529.JPG
[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno