Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Nadam se,imao sam priliku uzivo da se poigram sa Pixel-om 2XL po izlasku,u Minhenu jos prosle god,i onaj displej nikako nije u rangu ovog na X. Mozda su malo smanjili blue tint kasnije,ali svejedno,neka hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 2018

Ma i ja lazem sebe, problem je sto mi je rodjendan u oktobru k svake godien sebe obradujem novim modelom, a lazem kako ga necu kupiti [emoji51] Tako je hilo i za ovaj model. Ko, nema sanse da cu da ga kupim, dobar mi je moj 7. Nije proslo mesec dana od izlaska, bio je moj. Jednostavno, bila je to ljubav na prvi pogled [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar ti Pedja nisi presao na S9,pa ga hvalio na sva zvona? Ja se jednom tako zeznuo i nikad vise [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 2018

Jesam [emoji23] Vise mi je bio na reklamaciji, nego sto sam ga koristio. Desava se meni tako s vremena na vreme, da mi dosadi iOS, pa pozelim Android, ali to je jednom u 3-4 godine. Prodao sam S9 posle 3 meseca i opet kupio X, jednostavno, nebo i zemlja [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isti slucaj sam imao sa N8,u prevodu,sve hvali ali iP vozi [emoji23][emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadam se,imao sam priliku uzivo da se poigram sa Pixel-om 2XL po izlasku,u Minhenu jos prosle god,i onaj displej nikako nije u rangu ovog na X. Mozda su malo smanjili blue tint kasnije,ali svejedno,neka hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije možda nego su ga skroz redukovali...tako da ima šanse za taj ip plus model da ispadne na nešto ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa i ja kontam da neko smece svakako ne bi zadovoljilo njihove kriterijume,a pogotovo nase,posle ovog panela na X. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je X preveliki, imam rucerdu veliku ali opet svaki put kada ga uzmem tezina, velicina.... ne bih mogao da koristim cini mi se.

Ciljam 8 sad kad izadju novi modeli, nadam se padu cene.
 
Već su se spominjali neki geekbench rezultati za A12, a sada je neki od leakera na kineskom sajtu Weibo izašao sa mnogo boljim rezultatima, videćemo da li ima istine u tome:
Apple_A12_Geekbench.png

Izvor: https://hothardware.com/news/apple-a12-iphone-chip-geekbenchmulti-core-performance
 
Hah, onda ce morati da naprave i novi pencil :)
 
Za performanse mora da im se skine kapa. Daleko je qualcomm od ovoga
 
iPhone 2018

“Vodafone And O2 Allegedly Confirm Pre-Order And Launch Date For The 2018 iPhone Lineup; Pre-Order’s On The 14th And Release On The 22nd”

Ako je ovo tacno,predstavljanje ce biti najverovatnije kao i prosle godine, 11. ili 12.
A ocekuje se i brze wireless punjenje:

https://9to5mac.com/2018/08/20/2018-iphone-faster-wireless-charging/

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema notch?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ima, kako nema, samo je crna boja okolo pa se ne primeti dok se ne zumira.
 
Vec vidim sebe kao jedinog vlasnika novog Xs od 5.8” [emoji23] Hocu da se pocastim sa novim modelom,ali nesto ne bih da vucem ciglu od 6.5” [emoji849] Slatke muke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze Laki,ali da idemo na gold obojica [emoji23]
IMG_0477.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod brata u firmi prosle godine stigli novi iP, tipa hiljadu komada. Kad su krenuli da ih preuzimaju, sok, svi Pink!

Onda je krenulo takmicenje ko ce nabaviti bolji case kako bi sakrili boju [emoji3]
 
Dzabe kad je prednja strana bela,bar meni je to bzvz. Ali ako firma placa,proguta se sve,umotas ceo u dbrand i teraj. [emoji1] Uvek kupujem crne telefone,ali nadam se da ce ubaciti jos neku novu boju,osim gold. Ali sudeci po glasinama,bice rezervisane samo za LCD model. [emoji20]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jako mi se svidja ovaj veci model. Sa velicinom 8+ display ce biti stvarno ogroman.

Lepo poredjenje je uradio MKBHD https://youtu.be/0sXvuUrJa0o

(Ako je bilo brisem)
 
Negde pročitah,da će Apple ubaci i dual-sim modele.
Ima li šanse da to bude ove godine ili su to samo lažne informacije???

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno