Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

To je ono kad znaš da neće, ali moraš da probaš :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas to, desavalo mi se to ranije, pre par godina.. kao zakljucan bla bla i ja gurnem i radi [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda ipak bez notch-a u septembru. [emoji4] Ne bi bilo lose da imamo temu u kojoj mozemo da diskutujemo o novim vestima,glasinama,itd...

https://youtu.be/LomMMJWeq_E


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sad je vec polako vreme za novu temu.

Bilo bi potpuno fenomenalno da izbace telefone bez notcha vec ove godine. Verujem da grebu iz sve snage da to urade ne bi li stavili tacku na sve price o padu prodaje...

AMS navidno vec ima Face ID koji ide ispod ekrana, e sad sta ce za prednju kameru uraditi...
 
Pa igrace na neku inovaciju po svemu sudeci,neku vec postojecu tehnologiju ce da unaprede (rapid/reverse charging),kao i taptic engine. A uz novi setup sa 3 kamere,bice to solidan upgrade. Samo cenu da ne diraju [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rapid reverse charging tako da mozes auto da upalis time [emoji3]

Taj reverse charging je najgluplja “inovacija” ikada. Kontam da Apple ako to i ubaci (jer se neki loze), samo ce precutati to i pojavice se u opcijama.
 
Novi modeli se ne prodaju slabo zbog notch-a, već zato što većina korisnika nema potrebu da menja 6s, 7 ili 8. Ti telefoni i dalje rade kao prvog dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pogotovo jer je bila akcija zamene baterije po povoljnijoj ceni za starije modele,i to je dosta uticalo na prodaju. Nisu se nadali da ce prodati vise baterija nego novih modela [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Novi modeli se ne prodaju slabo zbog notch-a, već zato što većina korisnika nema potrebu da menja 6s, 7 ili 8. Ti telefoni i dalje rade kao prvog dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Slazem se. Zadovoljan sam bas sa 6s,jedina mana baterija. A nisam neki apple fan, i telefon mi sluzi da ga otpakujem i koristim out of the box. Nemam vise vremena za romove itd. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rapid reverse charging tako da mozes auto da upalis time [emoji3]

Taj reverse charging je najgluplja “inovacija” ikada. Kontam da Apple ako to i ubaci (jer se neki loze), samo ce precutati to i pojavice se u opcijama.

Vidis, razlicite su potrebe. Meni je ovo odlicno, kad powerbank nije pri ruci.
 
Sat vremena punjenja drugog telefona koji se dopuni 3% a za to vreme tvoj telefon se isprazni 10%, sta je tu odlicno, ili opste prihvatljivo?
 
Pa ako cekas vazan poziv,a bat je pri kraju,moze dobro da dodje. Za takve ,hitne situacije,sasvim ok.
 
Kad će da stave solarne ćelije na pozadini telefona?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
A kontam da je to apple izbacio bila bi revolucija.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A kontam i ja, samo nam nisu isti razlozi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad će da stave solarne ćelije na pozadini telefona?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Tu je Samsung inovator :d :d

Nisam siguran koliko je pametno motivisati korisnike da drže telefon na suncu :)
 

Prilozi

  • 7C794BAC-F6AE-4891-BEDC-55E485E57607.jpeg
    7C794BAC-F6AE-4891-BEDC-55E485E57607.jpeg
    106.4 KB · Pregleda: 219
Poslednja izmena:
^ Na suncu bi se telefon grejao na preko 50 stepeni, zato ne verujem da ce ubaciti solarno punjenje, mozda tek kad se promeni tip baterije, sadasnjim ne odgovara tolika toplota.

Pitanje: da li na xs max mogu da se instaliraju po dve Viber/WA app, naravno ako su aktivne 2 sim kartice (esim + sim)? Za svaki broj jedna app?
 
Iphone iovako ne sme na suncu da bude jer ne radi cim se ugreje a kamoli solarno da se puni. [emoji23][emoji23][emoji23]
Jedino da se ide na one celije koje hvataju bilo kakav izvor svetla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda je vrv najbolje da oni koji imaju privatan i sluzbeni tel,aktiviraju tu opciju i sluzbeni mogu da bace. Malo ce da kosta,ali nema veze.
 
Jel promenjena boja statusa baterije ili gresim? Sad je crno/bela, a ranije cini mi se bila zelene boje kad je puna?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
40€ razlike na oglasima, između XS i XS Max 256 Gb iPhone telefona. Koji uzeti? [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja probao Max,i vratio se na XS ipak. Ako ti velicina nije problem,idi na Max zbog bolje baterije ako nista drugo,ja nisam mogao da se naviknem. Ostalo ti je sve isto,samo gledaj dimenzije,koji ti vise lezi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Max zbog baterije i ako konzumiras YT dosta...
Ali mnogo je zgodniji za ruku xs.
Ja sam se razmisljao dal da prelazim na max samo zbog baterije ali jok ne isplati mi se sad.
P.s koliko se vama puni XS od 7-10% - 95-100%?
Posle samsunga ovo mi je neverovatno sporo, naravno stock wall adapter.
Ali nemojte da ulepsavate nego realno, evo meni je da pop****m
Bez 2-3 h nije punjenje, a baterija svakako bzvz...
imao sam Note 9 pre Xs, znao sam da je slavija baterija ali punjenje me ubija.
Imam neki prosek od 4-5h SOT nije to problem ali svakako mi je ovo iskustvo dodatno ‘ogadilo’ xs. Ovako je odlican telefon.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa puni se sigurno izmedju 2.5-3h ako ga praznis skoro do kraja. Meni svako vece ide na punjac sa nekih 20%,tako da mi brzo punjenje ne igra neku ulogu. Ako ga dopunjavas po potrebi,nadji brzi punjac ili jednostavno telefon sa vecom baterijom ako ti ne izgura dan(Max ili Xr).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko ima XS Max glupo je da ne kupi i brzi punjac. Cemu tolika baterija ako ga cele noci punis??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno