Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Moguce je da ovi novi iPhone-i Xs/Xs Max daju dobre slike ali da su bolji od dSLR-a....
 
Poslednja izmena:
Verovatno misli na fotografiju 'iz aparata'. Pretpostavljam da iPhone obradi sliku, tj. vestacki poveca dinamicki opseg kombinujuci dva snimka razlicite ekspozicije...
 
Covek je u jednom trenutku rekao da "naravno da nikad nece moci da se porede" jer dslr dolazi do izrazaja post obardom slike, i rekao je da je za opali i vozi dalje bolji iphone. Bolji su i ostali jer odrade obradu umesto nas samih. Ono sto je hteo reci, i sto koriste kroz marketing godinama je da je za 99% korisnika za fotkanje bolje uzeti neki flagship nego dslr jer za dslr treba jos jedna torba , 3 objektiva, baterije, znaci 10+ kg. I onda kad ovo vidi neki prosecan korisnik koji se ne razume u fotografiju, on sedne u auto i pun gas po X, S, Mate itd...
 
To stoji da su za slikanje na brzaka sto bi se reklo.
 
Poslednja izmena:
Stigao malopre...
18592e3694dc26427fef707078a1188e.jpg
0291f8edd7417dd7c2a34b38c46c5141.jpg


U11 via TT
 
Da, preko MTS-a. Rezervisao prvi dan kad je pocela rezervacija, a juce mi javili da je stigao i da ga ocekujem. Malopre ga dostavili.
 
Ma neee uzeo ga je da stoji na polici [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] pusti čoveka da izgustira polako..

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ma troluje ga Laza zato što je postavio sliku kutije. :) Čestite za XS Max, ali svi znamo kako kutija izgleda.
 
Ja sam rezervisao XS u vipu, stigao odma u petak [emoji846]
 
I moj je stigao u petak jos. Vec sam ga izgustirao[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hoces ga otvarati?

Jutros sam startovao :)
Za displej jel drzite ukljucen true tone ili ne? Kao da je malo zuckasto kad je ukljuceno
Ozbiljno izradjen telefon, u ruci bas dobar osecaj, ali stavio sam ga u neku Nillkin zastitu prvu sto sam naleteo, cisto da se ne grebe.
Malo je zeznuto za koriscenje jednom rukom, tj imam problem samo da dohvatim gore levo da se vratim u prethodni prozor npr u viberu i sl...ili to na iOs-u moze drugacije da se izvede? Inace dobro mi lezi u ruci, imam vece sake.
Trebace mi malo prilagodjavanja na iOs, bice glupih pitanja verovatno:)
 
Ne moras da dohvatis back jer slide bilo gde na ekranu te vraca nazad.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa nije bas bilo gde, u nekim app radi takoreci bilo gde a u nekim tek od ivice, u settings npr. mora od ivice da se krene swipe.
 
Na to sam mislio ali se nisam lepo izrazio. Od leve ivice bilo gde u visini, ne sa sredine ekrana...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zavisi i od aplikacije, ne radi svugde ali u Viberu radi. Svakako, rekoh vec, back je po meni najveca mana iOS-a.

True tone drzim upaljen, mozda deluje zuckasto ako ga palis i gasis ili stavis pored drugog telefona, ali zapravo mislim da radi odlicno i prikazuje super boje. Uvek dobra bela deluje zuckasto pored previse plave bele.
 
Sta znam, za sada drzim upaljen true tone, videcu ocu se navici na tu zuckastu nijansu.
I na Samsung S9+, koji sam imao par meseci, sam drzao adaptive umesto basic, vise mi se dopada ta plavicasta bela.
Probao sam swipe u nekoliko aplikacija, sa tim velicina telefona idealna za moju saku. Prilicno je tezak.
 
Mora da bude tezak kako bi se mogao koristiti za samoodbranu.

Znaci za sada si zadovoljan, to je vazno.
 
Kakva je zver ovaj A12X iz novih iPad-ova. [emoji4]
 
A ovo...

"The iPad reports ~5030 in single-core, and ~18000 in multi-core. The single core score goes to toe-to-toe with an i7 2018 MacBook Pro …

Apple said that the new iPad Pro with its A12X chip was faster than “92% of portable PCs”"

Perverzija :d
 
A GPU u rangu Xbox One S-a [emoji1] Bolest...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
"stigao" i moj upravo. strucnjaci iz mts-a poslali na pogresnu adresu, pritom iskulirali broj telefona koji sam stavio nego stavili moj fixni (slucajno da postar ne uspe da me dobije), pokusavali 3 puta da mi dostave (pocev od subote), vratilo im se u mts, pa sam na kraju otisao i sam ga preuzeo..
 
Da li ima dosta razlike izmedju iPhona X i iPhona XS?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jok,bolja kamera,malo bolji zvuk,autonomija je tu negde. To je otprilike to, da devojka nije navalila da joj prosledim moj X,ne bih ga ni menjao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno