Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Bio malopre u iStyle u Delti. Od sva tri ponuđena uzeo bih prošlogodišnji X. XS Max je ogroman ali ništa pametno ne donosi toliki ekran kada ga porediš sa X ili XS modelom. Samo uvećano i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa to je i poenta, veci ekran [emoji4]

U11 via TT
 
  • Like
Reagovanja: M J
Prvi iPhone, koji je istovremeno dostupan u Srbiji kada i u celom svetu, iPhone XR, aktivirala je pevačica Jelena Karleuša.

:D
 
Dosli ljudi zbog poklona. Tuga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na tu cenu jedino ako je poklon iphone 7 pa da cekas.[emoji39]
 
Boze ,boze..ccc....
 
Poslednja izmena:
Pa ako te ne nerviraju tj ne nedostaju stvari tipa da nemaš multitasking, da ne možeš da pošalješ fajlove preko blututa, da si za sve manje više vezan za iTines i što je najgore da ne možeš proizvoljno da rasporediš ikonice/ubaciš widgete nema razloga da ne legne! Sam sistem je extremno brz, super glatko radi + gestures koji je sad i sam google krenuo da forsira na pixel3 seriji je daleko bolje odrađen na iPhonu. No, probas, vidiš pa ako ne valja menjaš. Meni će značiti tvoje mišljenje posle nekog vremena korišćenja.
Što se izrade tiče, tu nemam reči koliko je sve utegnuto i kvalitetno (jedino malo preteško postaje za telefon).
Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Da li ozb jos neko pored extra brzog wifi koristi BT za slanje file-ova?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li ozb jos neko pored extra brzog wifi koristi BT za slanje file-ova?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ponekad je cimanje slati na klaud ili na mail gomilu slika, a da mi viber, msg i slični rade resize, neka hvala ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@LazaNS Nisam znao da ima mogućnost da šalje na android?!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zasto bi slao na Android?


Mnogo je veca mana Androida sto ne moze AirDrop nego iOS-a sto ne moze BT.
 
Poslednja izmena:
Tu je SuperBeam.
 
Prvi iPhone, koji je istovremeno dostupan u Srbiji kada i u celom svetu, iPhone XR, aktivirala je pevačica Jelena Karleuša.

Druga iznenađujuća vest danas je da je voda mokra.
 
Ponekad je cimanje slati na klaud ili na mail gomilu slika, a da mi viber, msg i slični rade resize, neka hvala ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ima opcija na viberu da ti salje izvornu velicinu
2b5207272ea032958497278b6d737797.jpg
 
Zasto bi slao na Android?


Mnogo je veca mana Androida sto ne moze AirDrop nego iOS-a sto ne moze BT.
Druže ja sam samo naveo čoveku na šta da bude spreman i šta da ima u vidu ako prelazi sa androida na ios, ništa drugo.
Ima opcija na viberu da ti salje izvornu velicinu
2b5207272ea032958497278b6d737797.jpg
To moram proveriti jel rešeno, ranije mi je i pored toga radio resize. Hvala u svakom slučaju cacaa, biće super ako makar fotke može da hendluje kako treba ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Upravo sam se vratio iz obilaska :) i nekako sam razočaran sa XR-om. Prosto nekako je kao neki debeljko...ozbiljno se razmišljam da ostanem na Androidu i ako mi je plan bio da pređem na iOS.

Mislio sam da mi neće smetati ekran ali kad sam ga video uživo, izrada sa onako zadebljanim ivicama uz šire bezele baš mu daju zdepast izgled...baš sam se razočarao.
 
Pa uzmi onda Xs ili X?
 
Ne vidim iskreno zasto bi neko dao pare na Xr umesto X, kada kostaju isto na oglasima.
 
Konkretno imam neki određeni popust koji nije zanemarljiv pri uzimanju novog ugovora pa imam opciju XR, iPh8+ ili Android platformu sa S9+ ili Mate 20 Pro(oba na akcijama sa smart satovima). Pa gledam u tom pravcu X i XS su mi preskupi...iskreno sa ovakvim cenama po oglasima ne verujem da bih uzimao drugi telefon u skorije vreme.
 
Pa uzmi mate 20 pro sa satom, prodaj oba i imaćeš za ip X garantovano ako ti je već stalo da pređeš na ios! Mada kad se dočepaš tog huawei dueta, gledaj da ga ne probaš, možda ti se svidi ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa uzmi mate 20 pro sa satom, prodaj oba i imaćeš za ip X garantovano ako ti je već stalo da pređeš na ios! Mada kad se dočepaš tog huawei dueta, gledaj da ga ne probaš, možda ti se svidi ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Heheh po svoj prilici će biti na žalost tako...no da ne idemo u off. Nego zanima me kolika je razlika u procesorima između X i 8 serije? Da li je opravdano preći sa recimo iPh8 na X ili Xs?
 
@mickk 8 i x bi trebalo da imaju isti procesor ako me sećanje služi, A11!

8+ je po meni takođe odličan izbor ukoliko ceniš stari 16:9 standard i front mounted fp!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa 8 je isti kao i svaki iphone, 3 generacije unazad.

Po meni nema tu mnogo razmisljanja. X ima odlicnu bateriju i kameru, face id, stereo zvucnike, bolji i veci display, a malo je manji od 8 plus. Pritom je dizajn 6/6s/7/8 smorio.

Jeste malo skuplji, ali vredi razlike u ceni.
 
@mickk 8 i x bi trebalo da imaju isti procesor ako me sećanje služi, A11!

8+ je po meni takođe odličan izbor ukoliko ceniš stari 16:9 standard i front mounted fp!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Jeste A11 ide u X a A12 u XR i XS sad iskreno 16:9 je ok ali više naginjem ka XS dizajnu a on mi je trenutno nedostupan :) .Po meni dizajn iPh 6 je bio otkriće i da su ostavili taj dizajn na Plus verzijama ne bih se dvoumio, prosto taj oblik je savršen. Pa sad vagam da li se isplati A11 u odnosu na A12 na duže staze. Mada realno sve će to funkcionisati besprekorno kako god... ali eto kad se može, pa da uporedimo :D
 
Isplati se bre. Izmi x ako si već nameračio ios i uživaj...za xs velika doplata a ne dobijaš srazmerno ni blizu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno