Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

11.500 je zamena baterije za XS? Pa telefon jedva vredi malo više, dal su oni realni?
Da li neki drugi servis ugrađuje originalne baterije?
Nema, zato i mogu da deru ovoliko.

Sta ces, cena zamene baterije se godinama nije menjala, a telefonu je vrednost samo padala i padala, i stiglo je do toga da su jednake.
Nekad bude, mada retko, akcija za zamenu, cisto da se otarase lagera i vise nikad ne narucuju, npr za 11 Pro/Max je u ProMobiju (zvanicni serviser za manje vise sve brendove sem Xiaomi cini mi se), bilo do skoro za nekih 5500din, ali samo za tu seriju.

Ovako, power bank u ruke, i to je to.
 
Gomile ljudi i menja batt ne znajuci da im tel sa novom batt ne vredi preko 170/180e😁
 
Moj XS je u mint stanju jedino što mu je baterija ispod 80%, , mislio sam da mu zamenim bateriju i da ga prodam jer sam uzeo 15 pro.
Sada vidim da mi se ne isplati uopšte da mu menjam bateriju po ovim ludačkim cenama, bolje neka ostane kao zamenski dok se ne stvore povoljniji uslovi za zamenu baterije.
 
Moj XS je u mint stanju jedino što mu je baterija ispod 80%, , mislio sam da mu zamenim bateriju i da ga prodam jer sam uzeo 15 pro.
Sada vidim da mi se ne isplati uopšte da mu menjam bateriju po ovim ludačkim cenama, bolje neka ostane kao zamenski dok se ne stvore povoljniji uslovi za zamenu baterije.
I koliko drži baterija kad je na 80%?
 
Vidiš, preko noći ga napunim do kraja, sa opcijom optimalnog punjenja jer ga uvek punim u isto vreme, pa je naučen :)

Uz aktivno korišćenje telefona preko dana, uspe da izgura ceo radni dan. Već kada se vratim kući sa posla, oko 18-19h, bude u crvenom, što znači da je preostalo oko 20%. Bitno je napomenuti da baterija nije menjana od kada sam kupio telefon, pre 5 godina. Generalno sam prezadovoljan ovim modelom, i danas besprekorno radi bez bagova. Nikada me nije izdao, jedino što mu je oslabila baterija, i što sam već odavno napunio 64 GB, pored iCloud-a, što je sasvim normalno za ovoliko godina korišćenja. Sa zamenom baterije i podrškom za eSIM, tvrdim da ovaj telefon i dalje odlično može da služi svakog prosečnog korisnika, čak i bolje od dosta novijih telefona sa Android platformom.
 
Nazad
Vrh Dno