Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Tek treba da bude update mnogih app za vecu dijagonalu,pa cemo videti kako to izgleda,za sada ima dosta beskorisnog prostora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je jedino malo glupo što na velikom displeju nema više sadržaja u odnosu na mali, apsolutno sve identično samo veće.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Tako je. Glupost je da ne umeju da iskoriste veći displej već samo izgleda kao da je sve uvećano da popuni prostor samo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos malo

feef4990b5717d0ca0c34b9e3d5b3a87.png
 
Space Gray ipak? Izdrzi,verujem da ti nije lako,blind buy je u pitanju,pa je i uzbudjenje visestruko vece [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma i ja uvek idem na crni,dosadio sam sam sebi,ali kada vec nemamo neki izbor,sta da se radi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najlakse je kad nemas izbora, onda znas sta ti je ciniti :)
 
Ja sam sa X otisao na beli i prijala mi je bas promena, sad se vracam na SG :)

Mislio sam da ne menjam ali su me slike sa mashable prelomile da predjem, ipak je dosta bolja kamera :) mada i cinjenica da ce biti mala doplata ima veliku ulogu :d
 
Ja od te kamere ocekujem dosta,bolji ll,bolji hdr,bolji portrait,a sada kada i snima stereo zvuk,ima velike sanse da bude najkompletnija na trzistu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Realno, po meni je ip xs dobar napredak u odnosu na x, svuda po malo napredovali...baš kao i galaxy s9 što je u odnosu na 8

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@ Proday
Pa bas tako,ip68,1 gb ram-a vise,bolja kamera,bolji cipset i autonomija verovatno,brzi fid,brzi lte... Ipak je to “S” naslednik,ne znam zasto su ljudi u tripu da je mali upgrade,pa nije se valjda ocekivala neka revolucija. [emoji1] Cena je ostala ista,a Max model je opet neka druga prica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam za vas ali meni je nova gold boja super. One prethodne su mi bile ružne, ci*anjske, ženske, itd. Ova je nekako premium, uopšte mi nije toliko ženstvena. Plus sigurno se manje vide otisci nego na sg.
 
Ne znam za vas ali meni je nova gold boja super. One prethodne su mi bile ružne, ci*anjske, ženske, itd. Ova je nekako premium, uopšte mi nije toliko ženstvena. Plus sigurno se manje vide otisci nego na sg.

Druže to ti je opasan teren za muškarca. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slažem se. Ali kad pogledam danas ove "muškarce" sa stotinama Instagram selfija, efektima, frizuricama, maramama, pocepanim uskim farmerkama, goli člankovi, itd. Gold iPhone ti dođe kao odslužen vojni rok. [emoji3]
 
S obzirom na razliku u rezoluciji displeja i 10-15% veću bateriju (u odnosu na Xs) očekivano je da Xr izdrži više. Verovatno će na Xr softverski biti malo ograničen soc, neće baš leteti kao s modeli, pa eto i tu malo uštede na bateriji.
 
S obzirom na razliku u rezoluciji displeja i 10-15% veću bateriju (u odnosu na Xs) očekivano je da Xr izdrži više. Verovatno će na Xr softverski biti malo ograničen soc, neće baš leteti kao s modeli, pa eto i tu malo uštede na bateriji.

Na osnovu čega ovo misliš?
 
Nisam ispratio izgleda dovoljno. Mozda malo deluje hejterski pitanje... Sta novi iPhone nudi naspram proslogodisnjeg X? Nista novo i napredno, a cena ostala ista, jos i skuplji pojedini modeli.
 
Nisam ispratio izgleda dovoljno. Mozda malo deluje hejterski pitanje... Sta novi iPhone nudi naspram proslogodisnjeg X? Nista novo i napredno, a cena ostala ista, jos i skuplji pojedini modeli.

Da li je to samo pitanje ili i odgovor u isti mah? I koji pojedini modeli su skuplji?
 
Pa ne zalazim previse u detalje, nemam vremena. Pogledao sam neke najave i preglede na Youtube. Po meni deluje sve isto, kao X. Tu i tamo neka sitna promena, ali prepakovan X model.
Em isto izlgeda, a inovacija nikakvih rekao bih. Vise inovacije donese novi iOS koji je dostupan i starijim uredjajima nego novi model telefona.
Za sta narod trosi onoliki novac, neverovatno.
 
Na osnovu čega ovo misliš?
Ma to ja nagađam. Očekujem da će biti bar neke razlike u performansama između S i R modela. Da se dodatno "opravda" niza cena R modela. Jedna kamera i LCD...nije to to. Zna Apple odlično koliko je rezolucija displeja (ne)bitna ljudima i do koje mere su spremni da to tolerišu (zaboga iPhone 8 je imao 720p displej pre samo godinu dana! bez obzira što je 4.7", to je ispod standarda za 2016 kamoli 2017 modele). A sa druge strane zna se i kakve LCD panele stavlja Apple. Nije to neki fušeraj. Hoću da kažem lako će ljudi preći preko toga. Možda će nekima čak kamera manje biti veći nedostatak nego 720p displej. [emoji3]
 
Uopste ne verujem da ce ograniciti brzinu na Xr modelu, to bi bilo vise pucanje u nogu, nego vetar u ledja Xs-u. Dovoljno je sto ima kameru manje i LCD. Cak za globalno trziste nema ni sim+e-sim, tj. nema dual sim mogucnost. Sam LCD nije problem ako je dobrog kvaliteta, a sigurno jeste.
 
Ma kakvo smanjenje brzine. Pa SE je (za nijansu) brži od 6s, npr.
 
Pa ne zalazim previse u detalje, nemam vremena. Pogledao sam neke najave i preglede na Youtube. Po meni deluje sve isto, kao X. Tu i tamo neka sitna promena, ali prepakovan X model.
Em isto izlgeda, a inovacija nikakvih rekao bih. Vise inovacije donese novi iOS koji je dostupan i starijim uredjajima nego novi model telefona.
Za sta narod trosi onoliki novac, neverovatno.

Dakle nisi ispratio sve i paušalno si se informisao, a iznosiš neke ocene, procene i, još gore, daješ mišljenje?
 
Nazad
Vrh Dno