Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

hvala na brzom odgovoru. Kakva je baterija Iphone Xs generalno u poredjenju sa ostalim telefonima i proizvodjacima?
Ostaje jedino dilema dal 64gb ili 256gb
 
posto sam novi u iphone svetu, moze li se uz pomoc 3utools proveriti stanje telefona (radi li sve)? tipa da li je menjan face id (nije orginalni deo), stanje baterije itd..
ukoliko iko od prodavaca izlazi u susret tom zahtevu
generalno, jel iphone telefoni imaju specifican nacin provere i moze l ise i sta proveriti?
Ili samo naci pouzdanog prodavca i da prilikom fizickog testiranja sve radi?
 
Pa ako uzimas novo nemas brige... samo proveri garanciju na apple sajtu da li je aktiviran telefon. Inace preko 3u tools mozes videti sve ali fid ne radi ako je menjana kamera prednja :cool:
 
hvala na odgovorima.. 🍻:)
 
Tesko da ces da nađeš nov X a Xs je preskup, za 50-70€ vise vec ima 12.
 
Xs je bas slab sto se baterije tice, meni nije mogao dan izvuci sa lte. Jos da je spojen Apple Watch kao sada na 11 pro, ne bi ga nigdje bilo.
 
Tema je iPhone XS / XS Max / XR
 
Xs je bas slab sto se baterije tice, meni nije mogao dan izvuci sa lte. Jos da je spojen Apple Watch kao sada na 11 pro, ne bi ga nigdje bilo.
Imam xs max drndam ga ceo dan instagram fb diccord tik tok i na kraju dana mi ostane oko 20 ili vise procenata baterije
Znaci baterija mu je super
 
Xs je ipad bolji izbor od x a razlika u ceni od 20-30e je smesna
 
Xs je top kupovina, drugar je nekim cudom nasao 9 meseci star za 350e.Razlike u brzini izmedju njega i 12 su minimalne, kamera preko dana takodje mala razlika, uvece je veca razlika ali neural radi odlican posao na Xs.I ono sto mene vuce da prodam 12 i kupim XS je ta sto mnooogooooo bolje lezi u ruci.
 
Ja sam pitao jednog preprodavca za zamenu, Moj 12, 3 meseca star, fiskalni, dve godine garancije, negov 11 pro jos dva meseca apple garancija, on mi jos i doplatu trazio, ludilo mozga.
 
Drugari, pomoc, ako ovom Xs-u pomoci ima. Duze vreme nisam koristio iOS, pa sam skroz ispao iz svih tokov. Sestrin Xs se danas ugasio i sad je mrtav. Stojao na punjacu 2h, ali nista se ne desava, nema cak ni onog logo-a jabuke, pritiskom tastera power ne desava se nista, niti ekran zasvetli, niti ima nekih vibracija. Posle sam nasao na netu kombinacije tastera opet nista, povezao ga sa laptopom da bih ga povezao sa iTunes, ali nista. Ja mislim da mu je ploca otisla. Koliko bi kostala popravka? Da li imate neke instrukcija sa kojim bih jos pokusao da ga ozivim?
 
Moze biti i baterija ako se ispraznila skroz... inace probaj ubaci ga u DFU dok je povezan na komp i uradi restore
 
Ne daje znake zivota dok je pozvezan na kompu u dfu rezimu?
 
Pa kao sto rekoh nisam dugo na IoS-u, ali nasao sam na netu kako uci u dfu. Imam itunes instsliran. Povezem telefon sa kompom putem kabla i onda ide klik vol up, vol down i onda power drzim i nista se ne desava. Skinuo i neki program iMyfone fixppo, ali ni sa njim ne uspevam nista uraditi
 
Hmmm probaj prvo da nije do baterije, jel se ispraznila do kraja ?
 
Ne zna ni ona dal se ispraznila do kraja, ali postoji mogucnost jer je stasala za zamenu. Telefon je ceo dan na punjacu, prvo bio na adapteru, oa nakacen na laptop, ali opet nikakvog znaka da se puni. Nema cak ni onog znaka baterije.
 
Pala je ptevise i baterija je mrtva... ni jedan punjac je ne moze vratiti na radnu voltazu samo aparat sa kojim se sokira ista...
 
Ako je baterija u istyle mislim da ti je oko 10000 original. I nece izbacivati greske... a intervencija da proba neko da li je do baterije kapiram da isto kosta kao dijagnostika u istyle :)
 
Imam problem sa XR-om,pa ako neko zna da mi pomogne:
Imam Huawei Watch GT2 i u toku telefonskog razgovora telefon mi sam prebaci zvuk sa slušalice na sat i obratno,bez ikakve kontrole. Da li neko zna kako da rešim taj problem?
 
Obrisi Huawei aplikaciju i ponovo instaliraj ili resetuj sat.
 
Koje zastitno staklo bi preporucili za iphone xs? Valja li nilkin CP+ pro ?
 
Nillkin CP+ Pro koristim na XS vec skoro 2 godine. Dobro je, kvalitetno je, ali ja bih opet gledao da uzmem staklo bez zatamljenih rubova.
 
Retka su i skupa stakla koja pokrivaju zaobljene ivice i potpuno su transparentna, a da imaju dobar premaz i da su dovoljno tanka...
 
Nazad
Vrh Dno