Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Napravi novi nalog (ako nemaš) koji će biti na US storu, tu skini YT i posle se vrati na nalog koji je na CRO storu i moćićeš da update-uješ aplikaciju normalno.
 
Predlog za dobro stalko iPhone XS Max

Koristio sam do sad EPICO Glass, godinu dana vec ima, izgrebalo se :)
Vidim sad iStyle nudi neki Next One 3d, a vidim da sad ima Epico 3d Glass.

Dal je neko isprobao Next One 3D?
 
Ja sam uzeo obično NextOne i nisam se pokajao.
Verujem da je 3D još bolje.
Sve u svemu, staklo ima oborene ivice, oleofobni premaz i ram za precizno lepljenje.
 
Ništa neobično nisam primetio koristeći isto.
 
Super. Jeftina stakla imaju problema da nemaju response kakav imas kad koristis tel bez zastite. Epico staklo mi je do sad bilo vrhunsko. Probacu taj next hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Next je ok za te pare. Samo sam imao problem sa istim kad gledam sa polarizovanim naocarima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam bluetooth slusalice povezane sa ovim telefonom, xiaomi-ovi. I radile su dobro. Medjutim sad mogu da izaberem da pusta reprodukciju samo na lijevoj ili desnoj, ne moze obje. Ima li to negdje u podesavanjima da se namjesti? Napominjem da je radilo savrseno sve.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
jesi li probao te slusalice na drugom uredjaju?

jesi li probao forget device pa ponovni pairing?
 
Nisam probao na drugom, probao sam da zaboravi na njih itd ali nije uapjelo. Uspjelo je hard reset tih slusalica(nisam ni znao da moze to ali eto ...) koji se radi tako sto se drze tipke 2x 20 sec. I uspjelo je.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Imam priliku uzeti Xr za 350€, red 64gb, fino očuvan.
Zdravlje baterije je 86%, pa sam jedino radi toga malo skeptičan da ga uzmem, ima li tko sličan postotak na svojoj bateriji i dali je to baš mnogo istrošeno.

I koliko je zamjena orginalne baterije ako tko ima info?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Ja sam na mom X na 88% i dalje sam zadovoljan radom baterije, nedeljno dobijem izvestaje da mi je sot 4 i po sata. Meni dovoljno, necu je jos neko vreme menjati
 
Xs za 400 eur u 10/10 stanju, jel dobra kupovina u ovom trenutju ili?
 
Ja mislim da jeste, taj telefon može lepo da te sluzi još par godina
 
Ako neces ti, prosledi mi kontakt [emoji3][emoji3][emoji3]
Presao bih sa androida na ios, malo za promenu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poklanjam maskice za iPhone Xr. Dve originalne Nillkin nature nekorišćene, jedna tvrda plastika iz iStyle nošena 2 dana i jedna sa Alija korišćena ali kao nova.
Maske možete uzeti u Beogradu kod Yubc do 15h radnim danima.
Peđa, 063/226-334
36512ac552a24b47c2198223a224bbf2.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Kod mene je sve ok. Sa 14.1 su ispeglani bagovi.
Sto se baterije tiče, ne punim je češće nego pre, a sa vrednostima se ne zamaram.
 
Offtopic obrisan, naredni će biti nagrađen poenima.
 
Xs je na oglasima poprilicno jeftin.
Ono sto me brine je crkavanje faceid, tj malo koji ima ispravan.

Jel to fabricka greska ili softverska?
Easy fix ili bezi od toga?

Tnx

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Xs je na oglasima poprilicno jeftin.
Ono sto me brine je crkavanje faceid, tj malo koji ima ispravan.

Jel to fabricka greska ili softverska?
Easy fix ili bezi od toga?

Tnx

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Da je easy fix, prodavac bi popravio pa prodavao kao potpuno ispravan. Beži od toga.
 
Da je easy fix, prodavac bi popravio pa prodavao kao potpuno ispravan. Beži od toga.
Ima sad na benchu jedan potpuno ispravan, i ako im je svima to potencijalni kvar, i ako je potvrdjen, onda da uzmem nesto drugo tj 8plus sam nasao za ispod 300, 280.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni to takođe smrdi na lupanje ekrana.
 
Ima sad na benchu jedan potpuno ispravan, i ako im je svima to potencijalni kvar, i ako je potvrdjen, onda da uzmem nesto drugo tj 8plus sam nasao za ispod 300, 280.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Uzmi slobodno. Koliko ja znam Face ID se ne kvari uopšte, ako se nešto ne čačka
 
To su lupani i prepakovani telefoni, radi FaceID kako treba.
 
Supruga koristi xs već dve godine i nikakav problem nije imala sa face id. Sto reče kolega verovatno su lupani i prepakovani.
 
Koliko izvlacite SOT-a na Xs Maxu? Ja sam kupio koristen sa iOS 14.2 ali ne sjecam se da sam mozda dva puta prebacio preko 6h. 94% zdravlje baterije. Vidim da je ranije bila brutalno dobra, sad ne znam da li ovaj moj rezultat zadovoljavajuci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
XS max bi trebao teoretski vise da izgura od toga. Ja recimo na XS mogu izvuci oko 6h. (iOS 14.2, battery health 84%)

Mada opet zavisi od nacina koriscenja. Ja ne igram igrice na primer.

973a2dece5699db1a22202ff61170417.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
XS max bi trebao teoretski vise da izgura od toga. Ja recimo na XS mogu izvuci oko 6h. (iOS 14.2, battery health 84%)

Mada opet zavisi od nacina koriscenja. Ja ne igram igrice na primer.

973a2dece5699db1a22202ff61170417.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ne igram ni ja igrice. Na xs kojeg sam imao prije maxa sa 92% battery health sam samo mogao sanjati o 6h SOT-a. I ja mislim da sam Maxom trebam vise ali evo 50% i 3h SOT.
U nedelju 4h SOT, za cijeli dan na LTE.
 
Nazad
Vrh Dno