Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

iPhone 2018

Pa da kao i 6 i 6+, 6s i 6s+.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ranije je bilo razlike i u kameri izmedju obicnog i S modela, ovde je kamera ista ako se ne varam.
 
Uzeo bih ovo, kada bi cena bila kao u USA.
Ovako nema sanse. Izdrzace 6s jos godinu dana.
 
Nije mi jasno kome je namenjen ovaj Xr iPhone ? 720p rezolucija i mob od 200g sa 6" za 850e ?

Ova dva Xs su ok , vidim senzori kamere napokon kao kod konkurencije. Slike će u najavi biti brutalno dobre.
Šteta što drže isti dizajn 3,4 godine

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni je to cudno 828p rezolucija, wtf, pritom se prezentuje da je to bolji display od 8 plus 1080p.
 
Meni je samo jako smesno ono sa bokeh i novi iPhone su predstavili kao nesto revolucionarno. Pa Focos app to radi vec dugo dugo i mnogo bolje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Таман ће и моја 6ес још годину дана издржати ово малтретитање х)
 
Tako se nisi obradovao kad je Samsung posle 15 godina ubacio stereo zvucnike.
Što je najgore jesam, zato i pazarih s9+

Žao mi što nisu ubacili 120hz ekrane na nove modele, to bi bilo nešto ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam samo sta ce 120Hz na ekranu iskreno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da pogledaš stari pored novog video bi razliku sigurno.
Znam da je mkbhd bio oduševljen sa 120hz ekranom na valjda Razer phone ako se ne varam, kaže da je sve mnogo glatko :D
 
Video sam ja na monitoru sta je 144 i 165Hz, lepo je kada se igra. Ali opet ne kapiram sto je to neki spec feature na telefonu, meni je to sviranje k... Osim ako nisu zbog igrica ubacili, ali onda razmislis da za toliko para moze lepa konzola i TV da se uzme ili komp, sta znam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Customers will be able to pre-order iPhone Xs and iPhone Xs Max beginning Friday, September 14, with availability beginning Friday, September 21, in more than 30 countries and territories including Australia, Austria, Belgium, Canada, China, Denmark, Finland, France, Germany, Guernsey, Hong Kong, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Luxembourg, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Puerto Rico, Saudi Arabia, Singapore, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, the UAE, UK, US and US Virgin Islands.


iPhone Xs and iPhone Xs Max will be available in more than 25 countries and territories including Andorra, Armenia, Bahrain, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Georgia, Greece, Greenland, Hungary, Iceland, India, Kazakhstan, Kuwait, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Malta, Monaco, Oman, Poland, Qatar, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia and South Africa beginning Friday, September 28.
 
Da pogledaš stari pored novog video bi razliku sigurno.
Znam da je mkbhd bio oduševljen sa 120hz ekranom na valjda Razer phone ako se ne varam, kaže da je sve mnogo glatko :D
Isti taj mkbhd je konstatovao na poslednjem videu da novi ip nemaju 120hz...zato sam se i iznenadio. To bi meni npr bio dovoljan razlog da pređem sa x na xs ali ako stvarno nema onda razumem gomilu ljudi koji hejtuju novi tel i neće da prelaze na isti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mislim da još ne postoji amoled od 120hz za mobilne. Valjda je 90 max i to na onom Asus rog telefonu ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa prikazali su da je 120hz ekran.

Elem, ne znam da li ću se upgradeovati na Xs. FID bi morao da bude dosta brži i kamera dosta bolja da bih odradio upgrade, ovako ostajem savršeno zadovoljan sa X. Jedino mi je baš žao što su se odlučili za eSIM, znam da tako pokušavaju da nateraju operatere da što pre uvedu tu opciju, ali da su ubacili dualsim u Xs odmah bih ga kupio, bez obzira na druge stvari.

Čekam camera i FID review, pa onda da odlučim.
 
A kakva je fora sa tim kineskim telefonima što imaju klasičan dual sim? Jel to kod nas normalno može da radi ako je simfree...jel imaju nekih restrikcija kao oni iz Uae sa face time?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kolki su zapravo carevi ovi u Applu što faktički ne moraju da izmisle ni da implementiraju ništa novo da bi prodali nove uređaje i to za koje pare.
 
A kakva je fora sa tim kineskim telefonima što imaju klasičan dual sim? Jel to kod nas normalno može da radi ako je simfree...jel imaju nekih restrikcija kao oni iz Uae sa face time?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Rade odlično,evo ja već 4 godine furam samo dual-sim telefone.
Sad će biti interesantno videti kako Iphoni rade kad su dual-sim

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
^^A drugi proizvodjaci se inace ubijaju od izmisljanja i implementiranja nove tehnologije? I to sto pokusaju da iskopiraju,ne radi kako treba. Implementirali su FID prosle godine,ne znam sta se ocekivalo od S modela,osim da bude unapredjen,a to svakako jeste.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rade odlično,evo ja već 4 godine furam samo dual-sim telefone.
Sad će biti interesantno videti kako Iphoni rade kad su dual-sim

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Druže ja striktno na iphone mislim, ne znam šta ti furaš od dual sim ali to nema veze sa onim što sam pitao ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hvala na pojašnjenju mare

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nijednom nisu rekli 120Hz refresh rate u kontekstu ekrana nego je bilo 120Hz touch sensing rate, što se odnosi samo na digitajzer tj. njegovu preciznost.
 
Nazad
Vrh Dno