Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

kad se vec ocepljujes za punjac uzmi baseus pps 60w,sve podrzava od standarda sem mislim oppov vooc,mozes i laptop da punis sa njim.ja sam vec tri uzeo za sebe i svoje,svaki radi kao sat.
 
Odjednom mi je oslabio zvuk na zvucniku i muzika susti tj. krci. Kad uporedim sa bratovim xs max ovo je tuga.

Sta se moglo sjebati? Ima li neko resenje ili da ga nosim na servis?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne cackalicom. Cetkica za zube sa ravnim vrhovima i kruznim pokretima trljaj... kada istrljas uzmi malo alkoholola minimalna kolicina ne preteruj :-D i istrljaj tako opet lagano... bice kao novo
 
Gde je taj medimarkt koji gledas, koliko ima garanciju, kako da kupim iz Srbije tamo? Ako ima dve godine garanciju sta ako moram da reklamiram u drugoj godini? Ocu morati da idem u neku stranu drzavu da uradim to?
 
Koji Apple modeli imaju 3D touch opciju? Nju su tek u poslednjoj generaciji u potpunosti ukinuli?
Ako se ne varam samo XS i XS Max ga imaju iz poslednje dve generacije?
 
Poslednja izmena:
Gde je taj medimarkt koji gledas, koliko ima garanciju, kako da kupim iz Srbije tamo? Ako ima dve godine garanciju sta ako moram da reklamiram u drugoj godini? Ocu morati da idem u neku stranu drzavu da uradim to?
Relax cemu odmah takav ton? Aludirao sam na to da nas deru i kada su popusti. Na tu cenu možeš i pdv da vratiš, pa ti izadje još jeftinije.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ma nema nikakvog tona nego malo brzinski, juznjacki napisano...[emoji2] Sve u svemu dzaba jeftinije kad ne moze da se naruci. Da idem po njega sa sve vracenim pvd-om mene bi vise izeneo, to je varijanta za nekog ko vec ide. A i to vracanje pdv meni previse cimanja. Tako da meni ova cena legla ko budali samar, plus sam uzo na tri rate.

@Joxy tako je samo XS i XS Max imaju 3D touch XR nema.
 
Poslednja izmena:
Koji Apple modeli imaju 3D touch opciju? Nju su tek u poslednjoj generaciji u potounosti ukinuli?
Ako se ne varam samo XS i XS Max ga imaju iz poslednje dve generacije?

6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X, Xs i Xs Max. Vise ga nece biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala puno na brzim odgovorima. [emoji4]
Znam za te starije modele, neke sam i koristio svojevremeno, ali za poslednje dve generacije nisam bio siguran koji modeli imaju.
Steta, bila je to korisna opcija. Doduse kako za koga verovatno. [emoji4]
 
Pa i dalje ti je ista opcija dostupna samo malo sporija, samo malo zadrzis i sve isto kao kod 3D touch-a.
 
Na cc uopste ne radi 3d touch... totalno su ga izbacili iste su brzine sa i bez bar...
 
^^ To je taj tzv haptic touch koji je stigao sa XR modelom?
 
Jes manja razlika al bi reko da je ipak malo brze kad pretisnem jace al ostavljam prostor da mi se samo cini. Ovako je bas osetna razlika.
 
Na iPhone 7 nema 3D touch-a posle ažuriranja na iOS 13. Jedino gde je ostao je na tastaturi. Sve drugo je dugi dodir tj. haptic touch.

Tako da ga nema ni na jednom uređaju s instaliranim iOS 13.
 
Ima ima kada radis na ikonama, dok u cc nema fje uopste sto mi smeta kod stelovania brightness-a
 
Izvinjavam se, u pravu si. Nisam mnogo koristio iPhone 7 na iOS 13.
Na iPhone 7 s iOS 13 na ikonama ima i 3D touch i haptic touch, tj. ako samo ovlaš zadržiš na ikoni, otvori sporije. Kad se pritisne jače, otvori odmah jer aktivira 3D touch.
 
meni nocu konstantno skine 7-10% baterije,internet iskljucen,mora da je do vibera,posto se vec zale neki
 
Да ли батерија на Xs (или било ком ајфону генерално) спада под гаранцију? Конкретно, да ли се може заменити под гарантним условима у случају наглог пада капацитета?
 
Oduvek je svaki deo u jednogodisnjoj garanciji ali moras da znas da moraju testovi u servisu da pokazu da je baterija za zamenu. Nekad je menjan telefon a od kad mogu da menjaju baterije, onda taj deo odrade.
 
Kad smo vec kod baterije, koliko vam drzi na xs, koliko na xs max ko ima? Tipa ukljucenog ekrana, SOT-a? Planiram jedan da pazarim pa se interesujem.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Drzi dugo, ne brini. Imaces 6h sota sigurno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno