Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Evo poređenje LTE sa iste lokacije i isti provajder na speedtestu i i isti mobilni operater, sa X i sa Xs, pa vi zaključite da li ima problem Xs:



iPhone X

trUGRi2.jpg





iPhone Xs

Uw4HP9Q.jpg
 
Evo poređenje LTE sa iste lokacije i isti provajder na speedtestu i i isti mobilni operater, sa X i sa Xs, pa vi zaključite da li ima problem Xs:

Nisam upoznat bas o cemu se prica, ali ovakvo poredjenje ti je jako lose.
Da bi rekao bilo sta idealno bi bilo da pustis rest sa oba u isto vreme (bukvalno) i vise puta (min 10-20). Pogotovo na VIP-u sam imao situacija sa istim uredjajem gde je test za testom radjen i jedan bude tipa 15Mbps, drugi bude 90Mbps, a uredjaj nije mrdnuo... Dakle, jedino statisticki.
Ako se prica o nekom konkretno problemu, izvinjavam se na off-u :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na X-u (moj rezultat) radjen je test dva puta, razlika je 5% sto je nevazno za poentu na koju on pokusava da ukaze.
 
Strucniji ce reci koja je bolja,ja samo mogu da kazem da se meni vise svidja kamera na XS MAX.
 
Da li neko koristi neki brzi punjac za iphone ? Sa ovim iz kutije je bas sporo, a kupovina originalnog je bezobrazno skupa. Brze mi se puni telefon preko Xiaomi powerbanka nego sa punjacem. Da li neko ima iskustva sa Anker bezicnim punjacima ? Vidim na netu da ljudi koriste, a sad su na akciji na alie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije skup telefon, a skup je punjač?

Što se tiče wireless punjača, pogledaj komentare i okacene fotke.

Mislim da je neko hvalio baseus wireless punjač.
 
[video=youtube;S9qNHYtNsik]http://www.youtube.com/watch?v=S9qNHYtNsik[
Nisam to očekivao... Apple je napravio odličan posao sa smart HDR-om, ajfon i Pixel kao da su zamenili uloge...
Ono gde Pixel ostaje upadljivo bolji je low light, a za najvažnije scenarije (dnevne fotografije pri dobrom osvetljenju, video...) dao bih prednost ajfonu
 
Poslednja izmena od urednika:
Nije skup telefon, a skup je punjač?

Što se tiče wireless punjača, pogledaj komentare i okacene fotke.

Mislim da je neko hvalio baseus wireless punjač.

Nikad nisam ni rekao da je telefon jeftin. Ako moze da se prodje jeftinije zasto da bacam pare ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni bi kvarilo ugodjaj da ga kacim na neki 3rd Party punjac.

Jedino sto mi fast charging uopste ne treba.
Preko noci ga napunim, a ne mogu ga potrositi tokom dana.
 
Jedno baš lepo poređenje kamera p3 xl vs xs max

https://youtu.be/67cZacjEf5w

Da uzimam telefon samo zbog kamere, xs bi odabrao na prvu i bez razmišljanja trenutno (poznato je da mi prednja kamera na telefonu nije ni najmanje bitna, a ova pozadi na ip baš briljira konačno koliko mogu da primetim)!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
U svim testovima max se poredjuje. Da li to postoje razlike u kameri izmedju xs i xs max?
 
Ti youtuberi imaju nekako tendencije da je veći model uvek više premium tj flagship...Erika je to jasno pokazala u onom jednom kolektivnom Pixel 3 klipu!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kamera je na DxOMark ocenjena malo bolje nego na Note 9 ali lošije od P20 Pro.
 
Jedno baš lepo poređenje kamera p3 xl vs xs max

https://youtu.be/67cZacjEf5w

Da uzimam telefon samo zbog kamere, xs bi odabrao na prvu i bez razmišljanja trenutno (poznato je da mi prednja kamera na telefonu nije ni najmanje bitna, a ova pozadi na ip baš briljira konačno koliko mogu da primetim)!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Možda neki telefoni imaju bolje kamere kada se koriste sa drugim aplikacijama i manuelnim podešavanjima. Za point & shoot mislim iphone je uvek najbolji
 
Ove godine da, prošle godine ip X nije mogao da se takmiči sa pixelom 2 ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
posle nekoliko odgledanih uporednih testova, moj zakljucak kad se sve sabere i oduzme:

video (i prednja i zadnja kamera):
Xs
(ali OIS: P3)

slike:
Selfi: P3
zadnja: nekad Xs, nekad P3
 
 
Customers will be able to pre-order iPhone XR beginning Friday, October 19 at 12:01 a.m. PST with availability beginning Friday, October 26, in more than 50 countries and territories including Albania, Andorra, Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Greenland, Guernsey, Herzegovina, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Kosovo, Kuwait, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Malaysia, Mexico, Monaco, Montenegro, Netherlands, New Zealand, Norway, Oman, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Serbia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, the UAE, UK, US and US Virgin Islands.

izvor
 
Neverovatno,konacno gledaju i na nas kao “svet”


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da su hteli reći Sirija. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opa, otkud ovo sad.
 
I Kosovo...
Dzabe nama sve dok nas ne ubace skroz u sistem da mozemo i icloud da kreiramo na srbija itd a ne da se patimo, imao sam bas veliki problem sa two way verification kao salju mi kod na broj, a broj sam lupio jer sam kreirao americki icloud i lupio adresu i mob, poludeo sam bio tad sam i batalio iphone. Ma katastrofa, volim iphone i cim bidu to resili eto me nazad

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno