Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Je l’ brljavi nekom auto brightness? Desava se da ne spusta osvetlenje u mraku, niti da podigne na jacem svetlu. Imam screen protector bez izreza za notch, je l to moze praviti problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da ti to pravi problem. Odlepi malo pa ces videti.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Naravno da ti to pravi problem. Odlepi malo pa ces videti.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk

Da ali nije se pre desavalo. Sada cesce zeza, pogotovo odkad mi je ispao telefon iz dzepa u teretani, pa me brine da nije malo senzor dobio po glavi. Ne bi trebalo jer cak ni zastitno staklo nije puklo niti ima ogrebotinu, samo malo nilkin maska... ali ko ce ga znati


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E ako je tako, onda možda i nije to problem. Znam da je meni to pravilo problem na jednom telefonu. Možda si ga ipak oštetio .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam staklo zastitu preko celog prednjeg dela i nema problema sa senzorom, tako da vrvt je do pada.
 
Stigao mi je Aurora case za XS u gradient blue boji, jako lepo se slaze sa srebrnom bojom telefona, pogotovo na indoor svetlu. Osecaj pod prstima je dobar i ivice su tamne tako da je za gledanje videa u mraku malo pogodnija. Plasticna je tako da nije preporucljivo cesto skidanje da se ne bi ogulio steel frame.

Mana je sto je tanja i sto slabije stiti od silikona. Ali eto malo promene dobro dodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda glupo pitanje. Prvi put sam slikao u izlasku otkako sam uzeo XS. Da li je moguce da mu treba 5-6 sekundi da skljocne? Slika ispadne vrhunska ali na sedmici skljocne brzinski i nema nikakvog zadrzavanja. Mozda nesto pogresno radim? Blic je bio na on, ne automatski


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Sigurno je bilo tamno pa zbog što boljeg folusa mu je trebalo toliko vremena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li jos neko ima seckanje prilikom previewa live fotografija? To sam slucajno primetio. Cak i one stare fotografije snimljene jos sa 6s seckaju. Xr


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nemam.Nema tu puno sta da secka, jer je 1.5 sekunda trajanje :D XR
 
Pa nema ali više dodje kao slow motion ranije nije bilo tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam, meni je sve kao i pre. Mada i ne volim te live slike, iskljucen je uvek live kod mene. Nego sam posle tvoje zalbe ovde proverio, i video da je sve kao i inace. :D
 
dd6a241cdf57372ebb30d4f71cd3658b.jpg


Svidja mi se kako xs max radi panoramu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Onako..
 

Prilozi

  • IMG_0907.jpg
    IMG_0907.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 259
Ljudi, jel imao neko slican problem - Ne radi mi copy paste funkcija sa Mac-a na Iphone XR. Odjednom se nesto pobrkalo i ne mogu da kopiram tekst sa Macbook-a na XR... Probao sam sa kill pboard, restartovao i telefon i racunar, proverio u generalnim podesavanjima da li je nesto ostalo unchekirano, ali nije...
 
Problem resen preko apple support-a ... iCloud se zbunio malo :D
 
Gledam na KP oglase za X, i u bar 5 pise zamenski telefon, dobije jer se prethodni pokvario.

Jel ovo pije vodu ili price za malu decu?
 
Lako se proveri po serijskom broju u iStyle ili Macoli


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U prvoj godini garancije za skoro sve vrste kvarova menjaju uredjaj, tako da je moguce da ih ima toliko.
Meni ce ovo biti konkretno drugi iP koji cu dobiti nov tj. zamenu a kada ti menjaju dobijes uredjaj u obicnoj beloj kartonskoj kutiji samo telefon, ne dobijas "vakum" pakovanje kao kada ga kupis.
 
Poslednja izmena:
Da li je i koliko generalno bolji XS Max od X modela,i koliko vam na XS Max drzi u proseku baterija sota?Razmisljam da prvi put kupim iphone pa me zanimaju komentari,a nema posebna tema za XS Max pa ne mogu bas svaku stranu da prelistam.Mislim da li XS Max opravdava razliku u ceni od oko 250 eura u odnosu na X?
 
Kako ne , baterija je drasticno bolja, kamera je fantazija na oba xs modela..
 
NE MOZES XS MAX naspram X da gledas vec X naspram XS-a... MAX je druga kategorija, ja imam XS devojka XS MAX, njoj je dosta bolja baterija nego meni.
 
Ako ti cena ne pretstavlja problem obavezno MAX.
Veci ekran, bolja baterija, kamera, 1gb vise rama...
 
Kolko nema smisla ovo sto ste napisali..
Kao prvo XS u odnosu na X je svakako bolji izbor ukoliko nije velika razlika u ceni (ne znam jel gledas nov i po kojoj ceni).
A sto se tice XS Max za mene on predstavlja ciglu i nikako mi nije usao u izbor. Najbolje da odes i vidis negde uzivo prvo. Onda presudi da li ti odgovara Max zbog velicine.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Pogledacu ovih dana uzivo.
XS Max mi je po dizajnu isti kao X,gledao sam recenzije,ali naravno bolji i veceg ekrana.
Razlika u ceni je oko 250 eura do 270 eura,i to gledan polovan X sa garancijom a samo otpakovan XS Max,nekoriscen,naravno sa 2 godine garancije.Realno razlika nije prevelika za nov XS Max sa 2 godine garancije.
 
Pa cim je covek uzeo Xs Max u razmatranje smatra se da je upoznat sa cinjenicom da je to veliki telefon i da njemu nije "cigla" koja mu ne odgovara. [emoji2]
A mi smo mu preporucili Max jer se vidi da ga zanima sto duze trajanje baterije.
 
Poslednja izmena:
Bas tako,baterija pa kamera su najvazniji.Nije cigla,sa time nemam problem ,)
 
jeste veliki, meni je moj Xs divan naspram Xs Max-a kad ga uzmem u ruke od devojke... baterija je bolja od Xs i to je cinjenica.
X necu da komentarisem jer je telefon star 2 godine! to je isto kao da uzmes Samsung S8 sad i da das 600e.. to sto on drzi cenu i sto je ios i dobar nema veze postuj svoje pare.
 
Jel imao neko problem sa donjim zvucnikom na xs-u? Ženi počeo da krci kad se pojača zvuk, zvuci onako šuplje. Probao sam da očistim mrežicu kroz one rupice, ali ništa se bolje ne čuje posle toga.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno