Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Tako je, samo drzis power dugme i jedno od volume tastera [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam imao pojma. Ja ga već godinu dana isključujem softverski.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je tako jos od iPX, ranije se Siri asistent aktivirao duzim pritiskom na home dugme, pa kada su izbacili home dugme, prebacili su to na power, a za iskljucivanje dodali i volume taster.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mogu da podesim hotspot tj stalno mi izbacuje gresku pri autentifikaciji na uredjaju sa kojeg pokusavam da se nakacim(neki (žaoMi para). Kao da je greska u lozinki ali nije, naravno. Pokusao sam se sve sto sam nasao na internetu, resetovao network na iPhone u, menjao lozinke, gasio telefon, menjao ime hotspot a ali nista. Nemam drugi uredjaj da vidim da nije do dok kineskog sranja. Popalim sve sto treba, wifi I Bluetooth na iPhone u , sve radi a ne radi[emoji28]. Jesam nesto propustio, ima li neku dodarnu ideju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moras biti u hotspot meniju, prilikom kacenja. Kad se uredjaj nakaci, onda mozes izaci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma stalno sam tu. Pojavi se onaj plavi lanac umesto sata na sekund i tad izbaci na drugom telefonu da je problem u autentifikaciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dešavalo se i meni to.

IPhone odbija da se kači na Android Hotspot. Zašto? Nemam pojma, nisam ni istraživao, jer mi je samo jednom bilo potrebno.
 
Ovo je obrnuto, Android odbija iOS hotspot.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni iPhone hotspot bez problema radi na Androidu.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Ma mislim da je do vasljivog redmi note 4 koji hocu da nakacim. Nemam trenutno ni sa cim drugim da probam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja takodje imam da problem da se nakacim sa nekim starijim samsungom kada pustim hotspot. Nema san se da ga nadje, dok kada neko pusti sa androida nadje odmah.
 
Ipak je do redmi Note. Sa samsungom A40 se kaci momentalno na hotspot.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mirisu se neki telefoni.

Kao ni ruteri.
 
Vidim da vise u istyle nema Epico flexiglass za XS a vise puta ste ga preporucivali ovde. Zna li neko gde bi moglo da se nabavi ili postoji neka dobra alternativa?
 
Biće kod njih opet. Rekli su mi da treba uskoro da im stigne i mašina za montiranje tog stakla.
 
Moze li se negde pazariti original silicon ili leather case a da ne kosta Boga oca? Ovi na KP sve divce? Ako neko ima info, moze i pm da ne krsimo pravila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može. Osim kod ovlašćenih prodavaca svuda su kopije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima! Hteo bih da znam kakva su vasa iskustva sa iznenadnim prekidima u toku razgovora. Ja konkretno imam XS, star par nedelja i do sada mi se 3 puta desilo da se u toku razgovora poziv prekine. Video sam na netu da i drugi korisnici imaju ovakve probleme i sa XS i XS Max. Sinoc sam instalirao iOS 13.2.2 i nadam se da je to reseno, ali ako nije, jel ima neko resenje za ovaj problem?
 
Posle 7m koriscenja pao mi battery health na 97, sve vreme na brzom punjacu. Nije lose.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Video sam ovu masinicu na Ijustine yt kanalu kada je izlazio neki ip, svi koji su kupovali nove ip su odmah stavljali stakla sa njom, tj neki lik inmje to radio u samoj radnji sad si me podestio :) super stvar, umanjuje procenat ljudske gluposti i stete tipa krivo postavljeno staklo ili nije savrseno centrirano.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l zna neko kako da podesim raspali XS da mi ne gasi automatski hotspot ako se internet ne koristi par minuta? Tacno mi dodje da polupam telefon kad mi hotspot sa discoverable ode na invisible sam od sebe.

Sta ciniti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa jel ga ne drzi budnim uredjaj koji je nakacen na njega?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako radi i kod mene isto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Black Friday, Xs 64GB i 11 64GB, Xs je jeftiniji 3000. Koji je bolji uzeti? Ili budget verzija 8 plus za 79k .
 
Zavisi...
Bolji ekran, manje ivice oko istog i lepši osećaj u ruci... (Xs)
Ili
Lošiji ekran, veće ivice oko ekrana, ne tako lep osećaj u ruci, dosta bolja baterija, kamera dosta bolja u uslovima slabog osvetljenja...
(11)
Xs može biti lošiji izbor ako koristiš intenzivnije telefon zbog slabije baterije u odnosu na 11, kao i ako dosta slikaš telefonom zbog nešto lošije kamere.
 
Poslednja izmena:
Moja filozofija je sledeca: ekran koristis 100% vremena tokom upotrebe telefona. Kameru mozda 15%...

11 nema sta da trazi sa IPS ekranom. 11 pro je vec druga prica


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno