Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Au koliko se ovaj XS greje ovo nije normalno. [emoji15][emoji15][emoji51][emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne zezaj pa nemoguce da se Xr ne greje a da se Xs greje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda zato što ne koristim kejs pa mi se čini ali sigurno mi se prethodni modeli nisu ovoliko grejali. Kroz džep ga osećam na butini kako je vreo (bez insinuacija na izjavu [emoji28]).


Sent from my iPad using Tapatalk
 
To mozda i nije dobro [emoji848]
Moj se retko kada greje
 
Narucio sam brzi puniac sa Istylea, 10700 je sa kablom. A u usa kabal 20$, kod nas 4200 din... ali 3 i po sata punjenja nakon fast charginga je neprihvatljivo. Zavidim oneplusovcima jako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda zato što ne koristim kejs pa mi se čini ali sigurno mi se prethodni modeli nisu ovoliko grejali. Kroz džep ga osećam na butini kako je vreo (bez insinuacija na izjavu [emoji28]).


Sent from my iPad using Tapatalk

To hoće da se desi ako ti se upali blic na kameri :) Ja nisam primetio da se nešto drastično greje iskreno.
 
To se meni bas desilo,u voznji sam slucajno ukljucio lampu(blic) dok sam ga stavljao u dzep od jakne. To sam skontao posle nekih sat vremena,posteno se zagrejao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Narucio sam brzi puniac sa Istylea, 10700 je sa kablom. A u usa kabal 20$, kod nas 4200 din... ali 3 i po sata punjenja nakon fast charginga je neprihvatljivo. Zavidim oneplusovcima jako


Sent from my iPhone using Tapatalk
Javi koliko se brzo puni, planiram i ja da uzmem. Da li si uzeo 30w+usb c?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Javi koliko se brzo puni, planiram i ja da uzmem. Da li si uzeo 30w+usb c?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Da, ne podrzava nijedan iP brze od 30w, a nista drugo od Applea svakako nemam. Ako je verovati ytu, za sat i 35 0-100, 50% za 30m


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Taj sam i ja gledao. Ja imam one plus 6 i iphone Xr i velika mi je razlika u brzini punjenja, moram uzeti brzi punjac. Kako sam saznao moze se puniti i sa punjacima od MacBook-a pa telefon uzme sam koliko treba, ali cini mi se da je max 30w kao sto kazes.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Taj sam i ja gledao. Ja imam one plus 6 i iphone Xr i velika mi je razlika u brzini punjenja, moram uzeti brzi punjac. Kako sam saznao moze se puniti i sa punjacima od MacBook-a pa telefon uzme sam koliko treba, ali cini mi se da je max 30w kao sto kazes.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Da, ko ima MB ne mora da kupuje, ali najjeftiniii je 30w + usbc to lightning kabal. Javljam kakav je kad stigne ali msm da nece zbog praznika do sl nedelje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko je cekao JB za A12 uredjaje izgleda da nema nista,Saurik(Jay Freeman) je opet poludeo i napustio sav rad i JB zajednicu.
 
Da, ko ima MB ne mora da kupuje, ali najjeftiniii je 30w + usbc to lightning kabal. Javljam kakav je kad stigne ali msm da nece zbog praznika do sl nedelje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako se moze puniti iphone sa punjacem od Macbook-a?
Jel se odnosi samo na klasican Macbook ili i na ostale modele?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odnosi se samo na one Macbook racunare sa usb-c punjacem (noviji). Ja recimo Na MacBook-u koristim magsafe 2 punjac i ne moze se koristiti sa iPhonom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
6775f88053e39fe624c9d65c1551e353.jpg


Ovi su bas brzi, narucih juce ujutru a danas vec stiglo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opet ja da presecem sa pitanjem za pocetnike - Da li je zaista tacno da se telefoni vise ne zakljucavaju na mreze? Primera radi, ako uzmem telefon u Vip-u ili Telenoru, MTS-u, da li ce mi raditi i nemacka kartica koju takodje koristim? Jedni pricaju jedno, drugi drugo. U Telenoru mi rekli da se ''ne bas svaki zakljucava'', ali da imam pravo da trazim otkljucavanje/dekodiranje kad god zelim. U Vip-u kazu kod nas je sve sim free... Da li ima tu neke istine u svemu? Hvala!
 
Sto se tice iPhone-a, svaki se zakljucava, osim u Vip-u. Tamo su svi otkljucani. U Telenoru, da li uzeo na rate ili za kes, mozes odmah da zatrazis otkljucavanje, bice kroz 1-2-3 otkljucan. Sto se tice Mts-a, ako kupis po maloprodajnoj ceni na rate ili za kes, mozes da trazis iato odmah otkljucavanje, kao u Telenoru.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Sto se tice iPhone-a, svaki se zakljucava, osim u Vip-u. Tamo su svi otkljucani. U Telenoru, da li uzeo na rate ili za kes, mozes odmah da zatrazis otkljucavanje, bice kroz 1-2-3 otkljucan. Sto se tice Mts-a, ako kupis po maloprodajnoj ceni na rate ili za kes, mozes da trazis iato odmah otkljucavanje, kao u Telenoru.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Hvala na odgovoru. A ako bih uzeo od nekoga ko na svoje ime ima telefon pa ga prodaje, da li imam pravo da trazim dekodiranje?
 
Da. Ili,ako poznajes vlasnika,da on zatrazi otkljucavanje.
 
Poslednja izmena:
Mts moze bilo ko da putem kc789 da podnese zahtev.Potrebno je da kazes ime i prezime i datum rodjenja na kog se vodi ugovorna obaveza i da potvrdis imei broj .To ti naravno nije problem jer telefon kad kupuiješ tražiš i ugovor.Sto se otkljucavanja tice kako za kog, za nekog moze za nekog ne.Dobra stvar je sto vise puta mozes da podneses zahtev pa kom se zalomi.Ostavis i tvoj kontakt broj, a ne broj na koji je uzet telefon.Dobijes sms info da li je zahtev odobren.Uglavnom tesko ide otkljucavanje u Mts .Vlasnik treba u slucaju da se telefon pokvari i odobre ti novi.Onda iskljucivo vlasnik moze da podigne isti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mts moze bilo ko da putem kc789 da podnese zahtev.Potrebno je da kazes ime i prezime i datum rodjenja na kog se vodi ugovorna obaveza i da potvrdis imei broj .To ti naravno nije problem jer telefon kad kupuiješ tražiš i ugovor.Sto se otkljucavanja tice kako za kog, za nekog moze za nekog ne.Dobra stvar je sto vise puta mozes da podneses zahtev pa kom se zalomi.Ostavis i tvoj kontakt broj, a ne broj na koji je uzet telefon.Dobijes sms info da li je zahtev odobren.Uglavnom tesko ide otkljucavanje u Mts .Vlasnik treba u slucaju da se telefon pokvari i odobre ti novi.Onda iskljucivo vlasnik moze da podigne isti.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala! Zato bih i izbegao eventualne probleme i zezanja. Ako je istina da je VIP jedini bez zakljucanih na mrezi, onda jedino oni dolaze u obzir, pored naravno slobodne prodaje u radnjama.
 
Da li sam ja lud ili Tapatalk mnogo vise trosi na iosu? Svukao mi je 1gb neta za 4 dana, na S8 mi nije toliko trosio za mesec uz slicno koriscenje.

Kakva su vasa iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel toliko bas pise da ti je skinuo,tamo u cellular data?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je nelogicno i toliko potrosi za nekoliko meseci koriscenja, ako pogledam na Cellular data i kolicinu koju je potrosio. Da racunam da je 70% bio na WiFi, iako je to mnogo manje, sigurno ne trosi toliku kolicinu podataka kao sto tebi pise.
Razlike su moguce u tome koje forume pratis i sadrzaju koji gledas, pogotovo ako ima mnogo video sadrzaja, slika u velikoj rezoluciji.
 
IMG_0016.jpg

Samo sto udjem u TT i povucem na dole za refresh mi skine 1mb, od foruma tu su Sk, bench, menstennisforum i jos ako mi neki link chrome otvori u ttu

I meni je cudna ovolika potrosnja, sad sam ugasio autoplay ali nesto se ne secam da mi je nesto mnogo autoplayovano


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je od 30. januara do danas skinuo 2gb
 
Nazad
Vrh Dno