Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Ljudi dosta ocekuju od te promene. Bojim se samo da se ne razocaraju.
 
Jel ce biti nekih "wow momenata i novih tehnologija" na polju telefona ili ce samo da sklone notch, ubace jaci cpu i touch ID u ekran i to je to?

Od svega što si nabrojao, biće samo jači SoC. Eventualno izbace notch, mada sumnjam. Touch ID nema šanse, a iskreno ne znam šta fali Face ID?
 
Ovaj lik retko gresi:
UniverseIce Jan 6
iPhone 2019: Still Notch
iPhone 2020: Hole in display

A za ovaj render je napisao: An unfortunate news, you see the iPhone 2019 renderings, is correct

Plus ovo: The new iPhone back will have a great touch.
I guess you will adapt to its design and praise its back for comfort.

DwdTiL7UYAAiyXB.jpg
 
Pretpostavljam da su ledja od keramike posto toliko prica o njima, kvalitetu i osecaju.

Ove kamere, da su lepe, nisu, al isto tako ih necemo ni primecivati, kao sto ni sad ne primecujemo ove. Prakticno ce samo sirina kamere biti duplirana.
 
Cisto sumnjam da ce Apple da napravi tako nesto, sto izgleda kao Huawei.
Mislim da ce ipak da bude neki drugi layout koji ce biti plasiran kao neka "nova tehlogolija i prekretnica u mobilnoj industiji" ako me razumete.. [emoji846]
 
Kako god ovo bas bez veze izgleda. Sta donose ovolike kamere sto ne moze postici jedna odlicna ili ajd dve odlicne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ide sa povecanjem broja kamera,na kraju ce cela zadnja strana mobilnih telfona biti u kamerama.
 
Ima tu mesta za još kamera. Mislim neka stave i 10 kamera ako hoće (valjda Huawei zna šta radi pa ih drugi kopiraju) ali neka ostave i modele sa jednom i dve za normalne ljude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima tu mesta za još kamera. Mislim neka stave i 10 kamera ako hoće (valjda Huawei zna šta radi pa ih drugi kopiraju) ali neka ostave i modele sa jednom i dve za normalne ljude.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jesi cuo za Light L16? Ima pun k kamera, a opet pravi losije fotke nego najjeftiniji DSLR/MILC sa kit objektivom (da ne pricamo o necemu sto kosta isto para kao ta kamera). Poenta price - gledanje broja kamera je kao da mislis da je fotoaparat bolji jer ima senzor sa vise Mpx.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Marketing je cudo.
 
Komentar u vezi Huawei je ironija jer su oni prvi krenuli sa 3 kamere u toj klasi. Naravno da je broj senzora *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ština.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probao sam Max ovih par dana,i osim znacajno vecih dimenzija i veceg ekrana,koji nije bas najbolje iskoriscen,nista nisam dobio. Baterija je bolja mozda 10-15%,sto mi je nebitno,jer svakako ne moze da izgura dva puna dana,pa ide na punjac svejedno. Ranije su plus modeli imali bar neke hw prednosti,vise ram-a,kameru vise,landscape mode... Sve sam to manje vise znao,ali rekoh da probam ipak. Morace bas da se potrude i naprave neku primetnu hw razliku,da bi me odvukli sa manjeg modela,koji mi savrseno lezi. Definitivno ostajem na XS [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Conquer pa sve se to znalo i unapred [emoji6] Realno meni je kod max najveća prednost to što poprilično veliki bezeli okolo ekrana (iako to mnogi neće da priznaju) mnogo manje upadaju u oko, jer je ekran veći. Ostalo je stvar ličnih preferencija, ali ko je multimedia maniak, definitivno je max preporuka. Sa druge strane, x(s) je raj za držanje u ruci i svakodnevnu upotrebu ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bas tako,ali s’obzirom da sam ja vise biznis korisnik,bitnija mi je ergonomija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako vam radi Face ID kad nosite zimsku kapu? Meni skoro pa nikako u ovim zimskim uslovima, uvek moram da kucam sifru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad stavim dioptrijske naocare,katastrofa.
Po meni je touch id brzi i prakticniji. Kad je mob u dzepu,dok vadim telefon ,stavim prst na otisak i dok prinesem tel licu,spreman je za upotrebu. Otkljucan i na home screen-u.
Kod face id prvo treba prineti tel licu,pa otkljucavanje,pa swipe up i tek onda je spreman za upotrebu.
Sporije i nekomfornije,po mom misljenju.
 
Poslednja izmena:
Odradi skeniranje sa naocarima. Ja sam se skroz navikao na FID,u mom slucaju radi gotovo bez greske.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odradi skeniranje sa naocarima. Ja sam se skroz navikao na FID,u mom slucaju radi gotovo bez greske.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A kada skineš, kako se onda ponaša? Mislim kada si odradio sken sa naočarima?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ne nosim naocare,ali mojoj devojci radi perfektno i sa i bez njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno