Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Probaj da uključiš bacground app refresh za YT, a da isključiš za sve ostalo.

Ako tako bude radilo, možeš da probaš da držiš na background app refresh-u samo aplikacije kojima je to stvarno potrebno. Ja tako radim od kad background app refresh postoji, da bi štedeo bateriju jer mi za neku aplikaciju sa vestima ne treba da radi u pozadini.
 
Mozda mu je trebalo malo da skonta da je isključeno.. Probao sam sad više puta i radi kako treba. Hvala za savete!

Igore nisam presrećan sa aplikacijom, ali mi radi posao. Pristup library-ju i downloadovanom materijalu koje koristim u offline modu, puštanje nekog audia dok radim druge stvari i sl. Family plaćamo, mislim da je cena čak malo niza nego u Srbiji što mi je fenomen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozes da odredis za koje aplikacije zelis da iskljucis. Ja na primer drzim ukljuceno, ali sam za vecinu aplikacija iskljucio da ne jede bateriju.
 
13.4 na xr poboljsava bateriju dosta. Preko noci mi nije skinuo ni 1%, i evo nakon 20min weba i dalje je na 100%. 13.3. je skidao oko 5% preko noci i nakon toga obarao % procentualno koriscenju. Rad telefona je isti stom sto mi deluje da je na web-u agilniji dosta.
 
Jel imao neko problem sa zvučnicima koji krce? Na ženinom XS krce oba zvučnika kao da su produvali, ne znam kako je to moguće, ona retko kada sluša muziku, pogotovo bez slušalica.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Mozda je previse cistila telefon ovih dana pa usao alkohol??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za @igor88 je stroka kriva za sve[emoji23][emoji23][emoji23]. Kao sto ja mojim pacijentima kazem da restartuju komp, to ce resiti sve probleme u 90% slucajeva.[emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nauci te zivot osnovama :-D sto je jos crnje dal verujes da su likuse puderom potpuno umele da zapuse zvucnik uha :-D bukvalno protocnost 0
 
Nema sta da ti verujem, pogledam zenin telefon i sve mi se pokaze[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čistio sam sve, nije stroka u pitanju.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Koliko znam na ploci postoji valjda neki procesor samo za zvuk, meni je to bilo crklo davno na jednom se i dobio sam nov tel jer se to ne menja, isto mi je zvucnik probijao/krcao.
 
Kod mene na XS ne krci nista ali je relatnivno nov uredjaj, koleginica ima max malo stariji od mog i isto radi sve odlicno kao prvog dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cime si cistio?
Malo alkohola i štapić za uši. Nije ni bilo prljavo nešto, ili su riknula oba zvučnika ili taj procesor što je nikola pomenuo. Bas bedak. A da bude gora stvar, sad je telefon ušao u drugu godinu, ima vip garanciju. Ako mora zamena uređaja, onda neću moći to da završim bez vlasnika, jel tako beše?

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ne treba ti vlasnik, mozes sada direktno da nosis u iStyle i u drugoj godini garancije. Samo fiskalni ili garantni list.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako se ne cisti... u Garanciji je i ne treba ti vlasnik samo odes sa racunom... ali ja kazem tel je ok :)
 
Daj neku ideju sta jos da pokušam, ali siguran sam da nije do prljavštine. [emoji4]


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Cetkics za zube trljas i pustis da peva tel kako bi bazduh izbacivao napolje ne unutra ja koristim fone cetkice nakon toga sa kojima vadim stroku koja se natalozi na grilu i ispod njega bez otvaranja tel... spasao sam gomile ljudi tako :)
 
Da se nadovezem na pricu,ja imam isti problem sa XS-om. Krci kao da je probio zvucnik probao da cistim cetkicom nista.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako vam
Nije cim fotkajte u macro rezimu zvucnike... lepo osvetlenje itd
 
Meni se pokazalo najbolje čišćenje dezificijensom brzo ispari. Na 6s skoro da me nisu čuli. A ja kada zvoni telefon skoro da nisam cuo. Posle tretmana dezificijensom kao nov da je telefon.
 
Zavisi ne valja i nabiti svu stroku unutra... onda napravis kamen unutra koji pravi piskav zvuk jer ga vazduh pomera unutra prilikom ispustanja zvuka...
 
Ocistio opet cetkicom ali i dodao alkohol,znatno bolje se cuje mada nije bilo prljavstine. Nego zvucnik gore kada pricam sa nekim on mi pravi problem jer i on kao da krci,i jos nesto jel ima razlike u jacini zvuka izmedju Xr i Xs jer imam oba i na Xr-u duplo jaci zvuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene je zvuk izuzetan... ali ga cistim bukvalno non stop to su mikro cestice nije to sad blato unutra :-D
 
Nikad nisam imao xr na zalost uvek sam uzimao ove 5.8 inca
 
Igore u kojim uslovima koristis procam? Vidio sam u drugoj temi da si pisao, ali kako sam skontao da koristis na xs pa ti ovde pisem. U uslovim slabog osvjetöjenja, ili li kakva fora, sta preporucujes?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uvek korostim procam osim za video a za video koristim filmic pro... :)
 
Nazad
Vrh Dno