Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Samo dodaj karticu i prodji proceduru aktivacije do kraja.

Već su ti objasnili:

"Možeš da koristiš Apple TV+ godinu dana besplatno.

Ukoliko otkažeš pretplatu pre isteka godinu dana, neće ti naplatiti pretplatu za prvi mesec.

Kada otkažeš, promo pretplata ostaje aktivna do isteka godinu dana."
 
Ako mislis na Apple TV+ mozes da uzmes gift card, dodas kredit i aktiviras prvih godinu dana gratis i na vreme otkazes pretplatu ako ne zelis da nastavis da placas.

Edit: kolege bile brze...
 
Da tako je. Ja sam se pretplatio pre neki dan. Jedino mi je cudno sto nema hrvatskih titlova. Meni nije problem ali jeste za one koji se ne snalaze sa engleskim jezikom. Ovo su opcije za posle:

073cb097c87da7ac772a02e770d46e69.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odjednom je poceo da mi krci mikrofon na XR, kad me neko zove cuje samo sustanje i nista vise. Resetovao sam tel i sve je isto. Jel imao neko problem sa tim?
U koji servis VIP salje telefone na servis?

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Vip salje u Begram.
 
Mozes i telefone, koji su kupljeni kod operatera i u drugoj godini garancije, saljes direktno u ovlasceni, recimo iStyle, servis.
 
I nema veze ako nisi vlasnik ugovora, svakako dobijes novi telefon ako do toga dodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pravac iStyle i nemas brige.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nosi u Istyle ako si u Bg. Muslim da je i ProMobi
ali vise se bakcu Apple-om ovi u Istyle pa bi pre njima odneo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Begram nije ovlascen za Apple, bar mi se tako cini?

Sent from using Tapatalk

Ovlašćen je preko VIP-a, da za njihove potrebe vrši servis.
Samostalno, mislim da ne mogu da servisiraju. (Misli se na zvaničnu servisnu proceduru)
 
Ako mislis na Apple TV+ mozes da uzmes gift card, dodas kredit i aktiviras prvih godinu dana gratis i na vreme otkazes pretplatu ako ne zelis da nastavis da placas.

Edit: kolege bile brze...

Kako mu je to garancija da cu ja nastavi placati? Ja imam debitnu karticu(obicnu za bankomat) i Visa Classic, obje Unicredit banke. Zivim u Bosnu. Prebacio sam racun na US store, bio je na njemackom, i planiram sada da uzmem sledece sedmice neki iTunes Gift Card i unesem kod i to je to? Ili se mogu registrovati sa ovim karticama na Hrvatski store? Hvala
Sorry ljudi, sto zapitkujem stalno za ovo, da mi je namjestiti ovaj Apple Tv a ne ide mi bas sve i nije mi jasno.
 
Nije mu garancija posto ti mozes da otkazes kad oces al eto trazi sistem iz nekog razloga da ima za makar jednu ratu kod aktivacije. Sto je to tako ja ne znam mozda neko zna bolje.

Na USA store dodajes kredit i tako kupujes aplikacije placas pretplate idt. jer nase kartice ne mogu da se dodaju. Ja recimo preko tog kredita placam mesecno Apple Care+.

Na HR store znam da mogu kartice iz Srbije a mislim da mogu i iz BiH. Ali mislim da na se sa HR store ne moze aktivirati Apple TV+, bar moj drugar nije mogo.

Tako da je na tebi da odlucia sta ti vise odgovara. Mnogi koriste HR store zato sto mogu da vezu katricu a mnogi ukljucujuci i mene su na USA zbog veceg broja aplikacija i jos nekih pogodnosti.
 
Ok, hvala ti. Kupicu itunes gift card mozda od 15$, sta mislis za aktivaciju da imam i mozda kupim jednu app?
 
Nece da ti skine pare sa kredita za aktivaciju samo treba da ih imas iz nekog razloga. Posle mozes da ih potrosis na sta hoces. Naravno ako za godinu dana zelis da nastavis da placas Apple TV+ moraces da dodas kredit ukoliko nemas.
 
Pozdrav ekipa,
zena ima xs od 64gb,ja nisam ljubitelj Iphone-a i pojma nemam sta da radim kod ovog problema a zena jos manje.
android drzim u malom prstu al ovo na iphone nemam blage veze.
Problem je sto je storage pun,al pun nekog other-a i nema na ios-u file manager da vidim koji to fajlovi uzimaju storage.
evo i slike u prilogu pa ako moze pomoc,unapred zahvalan.
28348c87439a95d1347bbf2de673d273.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ides u tom meniju skroz do kraja i kliknes na OTHER. Otvorice ti ovo ovako i pobrisati nepotreban keš.
f50c6e284b32f33e65fb77a4c4562563.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nasao sam ga, došao do tu al ne znam kako da ga obrisem a ima preko 32gb

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Obrisi viber insta i te Gluposti pa instaliraj ponovo kesa imas na pretek
 
obrisao viber, what's,insta,chrome i oslobodii svega 6gb a na otheru u dalje stoji 32gb...
a da se udari fabricki reset?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li neke aplikacije za uljepsavanje i slicno? Te app znaju zauzimati dosta, cache dosegne i do 10 15 gb...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradi to lepo restore i zavrsio si posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko sam se iscimao da aktiviram ovaj apple tv plus... Sad koji god film kucam i zelim da gledam trazi novac... Mogu gledat samo sto nadjem na „pocetnoj“. Aktivirao sam dobro, sledeca preplata 25.marta 2021. jel tako treba da ne mogu gledat sav sadrzaj ili sta? Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, to se odnosi samo na apple-ov sadržaj, ne i na celokupnu itunes biblioteku. Takva pretplata i ne postoji koliko ja znam
 
Ljudi pitanje (a smestam ga ovde jer mislim da je možda do iphone-a, iako možda grešim):

Iritira me kad pustim pa pauziram nešto na YouTube-u, potom pređem u drugu aplikaciju, vratim se za minut nazad na YouTube, a on me vrati na njegov homescreen skinuvši video koji sam ostavio pauziran. Ne znam da li to ima veze sa osvežavanjem ili ponovnim učitavanjem aplikacija na samom iphone-u i može li nekako da se promeni jer mi je gubljenje vremena da stalno ponovo tražim ono što sam gledao.

Iphone XS, 256GB, YouTube Premium, UAE zemlja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ti ukljucen background app refresh? Ja nemam tih problema, jedino ako zatvorimo skroz youtube, vraca me na pocetnu.

Evo sad sam probao, ostavio sam video na pola kad sam napisao ovo i proslo je 20min od tad, kada udjem u aplikaciju, stoji tamo gde sam pauzirao.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno