Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

zdravo ,mala pomoc,trazim da kupim xs obican ali vidim po oglasima da ima nekih telefona kojima na zadnjem staklu ispod natpisa iPhone ne pise nista,mislim na ona sitna slova.E sad,da li je to menjano I nije original staklo ili ima I takvih verzija a da su original,)?
 
To je sigurno verzija za US tržište.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sad me to buni,da nisu menjana zadnja stakla ali vidim da ima dosta njih kojima to ne pise
 
Telefonima kojima ne pise nista su doneti is US. Eu modelima mora da pise zakonski...


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ako ih ima dosta takvih, verovatno je većini menjano staklo...
 
Pa kažem ti, ako piše samo iPhone, to je verovatno verzija za tržišta US, Canada, Hong Kong... Možeš da proveriš i preko oznake modela(piše na kutiji ili vidiš preko serial number ili imei), to bi trebao biti A1920, za EU tržište je A2097, global verzija, koja se i kod nas prodaje, sa sitnim slovima ispod iPhone logo-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel moze neki sajt za proveru imei? Da da na kutiji pise A2097
 
Poslednja izmena:
Drugari ako je telefon sim free, da li moze da se zakljuca ako mu preko itunesa flesnem nov softver?
 
Mozda je covek otkljucavao neki telefon pre koji je nakon restore-a trazio baznu sim karticu :-D
 
kako da podesim da se vide procenti baterije na xs?kad udjem u battery nema te opcije
 
Ne može da stane u status bar, vidi se kada spustiš control center, a možeš da dodaš i kao widget, pa tu vidiš i procenat baterije svih drugih uredjaja koje povežeš sa telefonom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala,jos jedno pitanje...kako sa iclouda da selektujem sve slike I prebacim na komp?.....snasao se hvala ;)
 
Poslednja izmena:
ne mogu da odradim restore,nece da udje u recovery mod I javlja mi gresku Error 0xE8000015?
 
ima neko neku preporuku za bezicni punjac za xs,neka srednja varijanta?I koja jacina je najbolja
 
7.5W ti je max sto podrzava iPhone. Ja bih izabrao recimo Anker, on je ispod 15$ na Aliju trenutno.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk Pro
 
ako punim sa brzim punjacem od samsunga ili Huawei,hoce li to uticati na bateriju?Ima li neko iskustva
 
Ja ga vec par meseci punim na Macbook punjacu :) Ne pamtim kada mi je generalno baterija pravila problem na nekom telefonu. Pre ce se polomiti ili ne znam sta.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
pa dobro to I nekako ajde moze opet je appleov proizvod,mene zanimaju od android telefona da li uticu na bateriju,uzeo bih neki brzi,huawei ili samsung
 
Ja već 5 ili 6 meseci koristim Ugreen 18W punjac sa Alija i baterija mi je na xs max-u i dalje na 100%.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam cepao 7+ sa ugreen punjacem od 46w i za sedam meseci nije pao ni procenat. Xs max punim sa njegovim fabrickim, nemam potrebu za brizim punjenjem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takodje, koristim Samsung Ep-3100, na Xs Max i 11 Nax Pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
hvala puno za info,narucicu ugreen ili baseus preko alija,posto su ovde kod nas duple cene
 
Nazad
Vrh Dno