Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

^^Pa logicno,kome bi prodali nove modele,ionako su XS/Max povukli sa sajta,a zamisli da im dodele jedan od glavnih prodajnih features-a novih modela. Jeste da je i deep fusion vezan vise za A13 npu,ali da su hteli,mogli su da prilagode nesto bar slicno i za A12 i ostale,pa neka daju malo slabije rezultate,bolje nego nikakve. Jajarski potez,samo jedan od mnogih. Ali cujem da ce filmic pro biti i na A12 uredjajima(snimanje svim kamerama istovremeno). Mada bi night mode svakako vise voleli. [emoji20]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moj prvi i zadnji iP. Samo da vise dodje kamera ispod ekrana na Samsungu, sto izgleda nece skoro.


Moram da pohvalim Nilkin. Ispao mi juce s nekih metar direktno na beton, pukao case na uglovima (bolje receno, izgreban kao da je puko). Telefon ni ogrebotine, cak i zastitno staklo prezivelo. 800 din cuva odlicno (nilkin nature) i ne rusi izgled uopste
.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel se i vama desava bug da nekad zabode Yt aplikacija ili u podesavanja kad udjete da ne mozete da skrolujete dole - gore?
 
Ponekad, da.
 
Meni se to desavalo na tapatalku na yt ne


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Narode, imao sam mali problem sa iphone xr nakon updata tj grejao mi se telefon kao blesav, mislim nije vruc da ne moze da se drzi u ruci, ali zagrejaniji nego sto je obicno nakon koriscenja i to svega mozda 25-30 min vibera i instagrama, u pozadini mi je sve vreme radila aplikacija sada popularna pruzi korak koja meri broj koraka koji napravite tokom dana i time za svaki predjeni km donira po 100 dinara u dobrotvorne svrhe, nema u principu ni veze nego kontam da je toj aplikaciji neophodan gps kako bi znao gde se nalazis i koliko metara prelazis. Nakon apdejta nisam radio ni hard reset ni soft reset i juce sam to uradio i cini mi se da vec od sinoc nemam tih problema, telefon mi se vise ne pregreva za isto koriscenje a aplikaciju za koju mislim da mi je pravila problem sam obrisao. Kakva su vama iskustva sa zagrevanjem telefona, aj bas xr jer ja taj model koristim? Veliko hvala i pozdrav svima
 
Ja imam instaliranu aplikaciju pruzi korak i novi iOS 13.1. Nema grejanja niti ičeg čudnog.

Xr


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
desavalo mi se par puta da mi zabode u podesavanjima da ne mogu da skrolujem ali sam to povezao sa stim da kada sam u pdoesavanjima trazio nesto iz search menija onda mi zabode telefon, kada idem na cancel i zatvorim meni za ponudjene kriterijume sve se vrati na normalu, na yt nisam imao takav problem ali da budem i iskren yt u principu sa telefona slabo i koristim.
 
tek sada vidim da je izasao novi 13.1 :) instaliracu ga, nije mi jasno zasto se to desava, no ponavljam nakon hard reseta telefon se vise ne greje, bas je onako normalna temperatura, bez ikakvih nepravilnosti, mislis da je moguce da je povukao neku glupost i da je stvar sw prirode bila? Hvala Nikolakoki? :)
 
Podigni na 13.1 pa testiraj ponovo, generalno meni radi osetno bolje na Xs Max u odnosu na trinaesticu. Inače, Pruži korak app vadi podatke direktno sa motion koprocesora i ne dira GPS ni u kom slučaju, tako da nije ona uzrok zagrevanja sigurno.
 
ok hvala ti, aj podiciu na 13.1 u svakom slucaju, naravno, nakon sinocneg hard reseta i danas tokom dana vise nemam problem sa zagrevanjem telefona, uopste, testirao sam ga istim postupkom kao i juce kada mi se telfon zagrevao, danas je sve ok.... Hvala wyomingplesase.... :)
 
Da li smo konačno na listi? Nadam se da cemo uskoro moći da promenimo stare naloge na našu zemlju i očekujem [emoji1212] na sajtu.

38523199d045dd6c77ef7d107a13d96d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali imali su pre senegal i siera leone na listi nego srbiju, i posle se mi necemu nadamo

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav,
Moze informacija o kvalitetu kamere na iPhone XS Max. Koji model iPhona ima bolju kameru od ovog modela?
Dakle, glavni akcenat mi je na kvalitetu slika koji XS Max pravi i da li je pravi izbor ili ne?
 
Super je kamera, bolju ima x11 pro (max). Kupi koji možeš

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Hvala Proday, Jos jedno poredjenje ako znas izmedju 8 plus i XS Max, XS max nisam imao priliku da probam a na 8 plus mi je odlicna pa samo da li tu znas posto je xs max izasao kasnije?
Hvala unapred
 
Poprilično je bolji xs max!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Takodje, bez ikakvih folija i bez maske.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vi koji nosite bez maske, primecujete neke ogrebotine sa strane i na zadnjem staklu?
 
Naravno posle godinu dana korišćenja da se primećuju ogrebotine po staklu i po ćoskovima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dajte neki mp3 player koji cita flac, po mogucstvu da je free, jer ne mogu da se bakcem sa kunima gift cardovima itd. Presao sam sa androida i pola muzike mi iphone ne cita, ajde po strani sto je kvalitet zvuka preko slusalica uzasan...
 
Ja nosim masku bez folije, to je cini mi se bolje resenje. [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno, telefon ne nosim bez zastita, ali to je moja mana, jer cesto menjam telefone pa mi je bitno da mi svaki telefon bude kao nov zbog potencijalne prodaje, uvek imam staklo zastitu na ekranu i neku dobru futrolicu i to ne samo jednu vec ih odmah uzmem 3,4 razlicite i menjam, tacno je da ubijem izgled telefona ali iskreno bitnije mi je sta je ispod haube i kako radi nego kakva mu je karoserija. Sto se teice kamere na xs max-u kamera je fenomenalna, i na 8plus je dobra ali na maxu je unapredjena, drugo lepsi je ekran i samim tim ce se mnogo bolji i videti slika koju slikas, bez razmisljanja uzmi xs max, ja sam do sada imao svaki ipohone koji se pojavio od 2g modela do xs max i sada koristim ponovo obican xs i prezadovoljan sam, cini mi se da je 11 serija telefona jedina koju cu propustiti da kupim jer nista revolucionarno nisu uradili a sto se tice estetike telefona za moj ukus cist promasaj. Pozdrav svima
 
Što se tiče estetike, mogu ti reći da ce uskoro pola telefona na tržištu da ima takav raspored kamera [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Juce koristio fon bez maske, prelepo mocan osecaj ali kad razmislim kako ce se grebati, samo vidis kako ga odmah trpam u masku, razmisljam da mu stavim foliju na ledja pa da ga tako teram.
 
Uff ja vise bez maske ne nosim telefon. Jedanput dok sam izlazio iz kola, telefon mi bio na pola torbice i ispadne tacno na cosak. Sva sreca pa sam imao kineski apple silicon case i staklo preko ekrana inace bih mogao da kupim nov telefon odmah. Pao je tacno na cosak, maska se pokidala ali telefonu nista nije bilo.

Jeste mnogo mnogo bolji osecaj kada se nosi bez maske, ali kada razmisljam da mogu da s*mjau**mjau**mjau**mjau*m 700eur u sekundi, zakljucak je jasan.
 
Juce koristio fon bez maske, prelepo mocan osecaj ali kad razmislim kako ce se grebati, samo vidis kako ga odmah trpam u masku, razmisljam da mu stavim foliju na ledja pa da ga tako teram.

Imaš onu zaštitu providnu koja ide oko celog telefona, meni su trazili 4500 za ceo telefon. Sa tim nema grebanja. Ne znam kako se tacno zove ali samo to video u tržnom centru Forum u Nišu, tako da ih sigurno ima svuda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno