Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Bas ove godine deru sa cenama...
Da bar osnovni Max ima 128GB, ovako bih morao da doplatim za 256, pa brzi punjac...
Ako odlucim da probam iP, pre ce biti da cu kupiti polovan Max koji naleti. :d
 
Da das naprimer 1000+ e za polovan telefon?
Taman da me neko puskom tera pre bih odgrizao onu stvar... :)
Kupio novi XS za soma da.... da me ne shvatote pogresno

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ako je par meseci star, u mint stanju i sa garancijom, sto da ne. :)
 
Vec par dana posmatram ovu temu, pa da doprinesem i ja istoj. Ovako. Kao neko, ko je svake godine prelazio na novi model, od 3g-a, pa sce do X-a, resih da oce godine prvi put ne predjem na novi model, odnosno, Xs. Zasto? Pa eto, gledajuci predstavljanje istpg, smorio sam se kao zmaj, nista nisam video (sem boje) sto bi me privuklo. Svi zmate koliko Apple voli da se hvali brojevima, ove godine su bili minimalni po tom pitanju. Da je FiD toliko brzi, sigurno bi rekli “Brzi je 2.5 puta ili 3.66 puta u odnosu na X! That’ absolutely incredible!” Nisu! Za bateriju isto, cal su smanjili kapacitet iste u odnosu na X, ali verujem da ce A12 Bionic nadoknaditi onih 30min duzeg razgovora. Verujem da je kamera nest bolja, ali, kada sam video reakciju na Deprh of view, woooooooooow, smucilo mi se. Pa to i budzet telefoni imaju vec odavno. Dakle, me zelim da pljujem, siguran sam da je odlican telefon i Xs i Xs Max, ali, za mene ovog puta je stvarno dosta prodavanje m za bubrege. Da se nadovezem jos, u utorak polupah svoj X i odmah sam porucio nov X, jer je po meni telefon savrsen. Vise sam nego siguran da, da su ostavili i njega u prodaji, bio bi dosta prodavaniji od novog modela. Moje misljenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aman da su ostavili njega (mislim na x) u prodaji, xr niko ne bi ni kupio, a kontam da njega ciljaju za najviše da se proda!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vec par dana posmatram ovu temu, pa da doprinesem i ja istoj. Ovako. Kao neko, ko je svake godine prelazio na novi model, od 3g-a, pa sce do X-a, resih da oce godine prvi put ne predjem na novi model, odnosno, Xs. Zasto? Pa eto, gledajuci predstavljanje istpg, smorio sam se kao zmaj, nista nisam video (sem boje) sto bi me privuklo. Svi zmate koliko Apple voli da se hvali brojevima, ove godine su bili minimalni po tom pitanju. Da je FiD toliko brzi, sigurno bi rekli “Brzi je 2.5 puta ili 3.66 puta u odnosu na X! That’ absolutely incredible!” Nisu! Za bateriju isto, cal su smanjili kapacitet iste u odnosu na X, ali verujem da ce A12 Bionic nadoknaditi onih 30min duzeg razgovora. Verujem da je kamera nest bolja, ali, kada sam video reakciju na Deprh of view, woooooooooow, smucilo mi se. Pa to i budzet telefoni imaju vec odavno. Dakle, me zelim da pljujem, siguran sam da je odlican telefon i Xs i Xs Max, ali, za mene ovog puta je stvarno dosta prodavanje m za bubrege. Da se nadovezem jos, u utorak polupah svoj X i odmah sam porucio nov X, jer je po meni telefon savrsen. Vise sam nego siguran da, da su ostavili i njega u prodaji, bio bi dosta prodavaniji od novog modela. Moje misljenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovaj tvoj post bi trebao da predstavlja "glas razuma",odnosno, da otrezni gomilu zavisnika i fanatika,ali dzabe Pedja,upucen je ka pogresnoj adresi :D
Pazi ovako,dobrim delom se slazem sa tobom,ali daj budimo realni,koji procenat ljudi ovde menja telefon iskljucivo iz potrebe za boljim,odnosno da to nije iz zadovoljstva? Davno je proslo to vreme,sada se sve svodi na zadovoljstvo,hobi,hir(kako god),prema licnim kriterijumima i dubini dzepa. Isto je i kod konkurencije,kao da ljudi sa S8 ili Note8 ne mogu da zive bez S9/Note9,ili pogledaj kako je Pocophone uzdrmao "budget" korisnike,masovno prelaze sa A1,A2,kao da do sada nisu mogli da zive bez S845 :d Svaki novi model se svodi na hir da posedujemo poslednje parce tehnologije,mene to cini srecnim kao malo dete,samo taj novi A12 je dovoljan razlog da predjem,nisam ziv dok sam ne isprobam kako renderuje,da li ima i kolika je razlika u grafici kada opalim partiju PUBG,pa nova kamera,zivo me zanima koliko je unapredjena,kako radi novi smart hdr,pa sav hajp koji slusam oko zvucnika,kao slag na tortu... Sve su to verovatno nijanse u pitanju,ali uvek me iznova obraduje novi model i cini me srecnim sama pomisao na to da mogu da posedujem poslednje parce tehnologije. Znas kako se kaze,svaka dalabu ima svoje zadovoljstvo,neko voli satove,neko automobile(volim oboje :smash:),a mnogi od nas su pritom i zavisnici od tehnologije,dok se covek nicega ne odrice,moze da isprati i pritom ga to cini srecnim,why not... Sto je najgore,znam da ce to uzbudjenje da potraje,samo dok ne izadje novi iPad pro :S::smash:
 
+3...

Inace telefon se smanjio malo danas [emoji3]
 
Slazem se sa tobom [emoji4] Hir, hobi itd. Jednostavno zelim da urazum neke normalne ljude da shvate, da je jako skup hobi i hir i da za tih, trenutno 300-400€ razliku, mogu da odu na neki dobar vikend, da kupe tv, ili sta vec. Ja sam prvi koji je, slobodno mogu da kazem pacenik po pitanju tehnologije, ali, ovaj put mi je stvarno proradio zdrav razum [emoji4] Ja generalno telefon koristim najvise u poslovne svrhe, mailovi, razgovori itd... igrice ne igram, jedino poker. DJ cyber zna kolika sam i picajzla po pitanju telefona, da to mora da bude sve cakum-pakum. Prelazio sam na Samsungove flagship modele i uvek sam se vracao Applu, brze nego sto sam otisao. Ovaj put, stvarno smatram da nema potrebe za prelazak sa X na novi Xs. Nista novo nema, toga smo svi svesni. Jedino XS Max, ali bi mi trebale 3 ruke za taj telefon, a nemam ih [emoji23] Generalno, i da nisam ovaj polupao, sigurno bih krajem godine ponovo uzeo X, jer je moj imao dve parnice na ekranu, koje su mi stvarale nocne more. Nema nista lepse nego otpakovati najnoviji uredjaj, pokrenuti ga i uzivati u njemu, ali nema neku svrhu, alo cu da uzivam u njemu 20 min i kazem samok sebi “Pa covece, to je to, pvo sam imao i sa proslim”. Tako da cu ja da uzivam u mom novom X-u, a tebi stvarno zelim da makaimlno uzivas u Xs-u i zelim review i detaljno i iskreno poredjenje X-a i Xs-a [emoji4] Meni je ovo treci X za manje od godinu dana, mislim da je stvarno dosta [emoji23] Imao sam dilemu, da li zeni da uzmem Xr ili 8+ za rodjendan, ali mislim da ce ipak biti 8+, jer se njoj ne svidj notch, sto je na kraju krajev dobro po mene [emoji23] Happy wife, happy life [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam odusevljen novim hdr-om cak i u slabije osvetljenin delovima fotke su ostre i bez suma...
 
I ja sam prijatno iznenađen foto napretkom, žao mi što i tele lens nisu malo fizički unapredili u odnosu na x.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Šta reći, greota što nema 4000mah i ip na tim dimenzijama, kupio bih ga bez razmišljanja u tom slučaju, mislim da bi uspeo da mi izgura dan bez dopunjavanja [emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Taman i biceps odradiš dok čekaš u redu za nešto [emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bas me zanima kako se Laki bori i sa tih (oko) 210gr,koliko sada ima. Imace podlakticu kao popaj :D
 
Mozda se u Srbiji smatra za gadget za bogate. U svetu nema taj status.
Dostupan je svakom prosecnom coveku.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Netačno, to je i u svetu status za bogate. Gledam sve moguće YT kanale, uglavnom ovih iz USA/Canada, iPhone im je bio skup i pre par godina, na ovo $999 niko nista dobro nije rekao, retko ko od njih sada uopšte i preporučuje te skupe telefone.

Nego se u Srbiji smatra da je na Zapadu život takav da je kupovina telefona od hiljadu dolara rutina i da to svi rade. Kako da ne. One Plus je bas tamo i postao popularan.
 
Vecina kupuje preko ugovora,tako da se to isplati u nekim normalnim uslovima zivljenja. Nisam mislio na kupovinu za kes.
Kod nas je skupo kako god da okrenes.
AT&T
Na 30 meseci X 36,67$.
16112a9eae3acd84a357c803bca0d8c8.png

Sam telefon izadje 1100 $.
Pitam se koliko li ce biti kod nasih operatera.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
^ Upravo to. Kad sam bio gore maltene svi koji su koristili iPhone u mom okruženju (znači ~95% njih) su uzeli telefon na ugovor. Retko ko uzima za keš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li postoji mogucnost da bude kod nas Xs Max sa dve fizicke sim kartice?
Potreban mi je takav telefon, a ne prelazi mi se na android. "E-sim" ko zna kada ce da proradi kod nas...
 
Pitah već ranije ali nisam dobio odgovor; jel te kineske verzije telefona redovno rade kod nas i nemaju nikakve restrikcije?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I ja da se upisem, uzeo sam max verziju. Prelazim sa androida tkd bice zanimljivo [emoji1]
30385693edf5c65b2c3ba9013ef9320e.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Bravo za Max verziju. ;)
Napisi kako je proteklo prebacivanje podataka sa Androida na iOS, moze li cak i kalendarske zabeleske da prebaci? Nikad jos nisam imao iP, pa nemam pojma...
 
Nazad
Vrh Dno