Šta je novo?

Tekken 7 health???

stolex

Slavan
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruke
1,659
Poena
350
Skoro sam uzeo Tekken 7, nije losa igrica. Ali mi nije nesto jasno vezano za health. Da li moze neko da mi kaze kako mogu da namestim health u borbi da se ne trosi brzo? Bukvalno par udaraca razmenimo kada igram sa drustvom i cao gotova borba. U Mortal Kombatu dosta duze traje borba. I da li postoji uopste ta opcija? :trust:
 
Nisam pored konzole, tako da ne mogu da pogledam.
U ranijim delovima je moglo da se podesi koliko likovi imaju health pointsa (170 je valjda default).
Ne bih se slozio da se health trosi brzo, posto runde umeju solidno da traju. Pre bih ti savetovao da povecas broj rundi na 3/4/5.
 
Pre će biti da bi trebali da počnete da koristite blokiranje..... :)
 
@shin-bojan
Pa ne znam. Nije do povecanja rundi, probao sam to jos pre. Ajde ako mozes kad budes blizu konzole da proveris kako i gde moze se poveca health pa mi javi. Trazio sam svuda po opcijama, ali nisam mogao da nadjem. Znam pre da je postojala ta mogucnost, kad sam igrao sa ortacima, davno bese. :)

@pilac
Prosvetlio si me sad za blokiranje. Ako znas problematiku pomozi, a ne da pametujes bzvz. ;)
 
Da ti nije upaljen neki hendikep? Znam da je to bilo i tih fora...
 
Koji hendikep tacno i kako da znam da li je ukljucen i ako jeste kako ga ugasim? :)
 
OK, al' gde da vidim da li je upaljen takav neki hendikep i kako da ga ugasim ako jeste?
 
Nisam igrao Tekken 7 ali koliko se ja secam to se bira ili pre nego se izabere fajter ili cim se izabere fajter i imas neki vid slajdera ili tako nesto i onda shodno tome biras procenat HP-a sa koliko pocinjes tucu...
 
Nazad
Vrh Dno