Šta je novo?

Honor i Benchmark te pozivaju: dođi da se družimo i osvoji Honor 9!

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,148
Poena
1,319
87749fc00c948c8ab8d92e95ce6c7500.jpg

Poštovani posetioci Benchmark sajta,
kompanija Honor i Benchmark vas pozivaju na zajedničko druženje tokom kojeg ćete biti u prilici da osvojite Honor 9 telefon!
U četvrtak, 26. oktobra, u srcu Beograda će se u organizaciji kompanije Honor i sajta Benchmark, održati događaj kome će moći da prisustvuje čak dvadeset i pet posetilaca Benchmarka!




Tokom ovog druženja, predstavnici kompanije Honor održaće kraću, neformalnu prezentaciju tokom koje ćete biti u prilici da se upoznate sa mogućnostima novog telefona u ponudi ove kompanije - modela Honor 9. Podsetićemo se da je prošlogodišnji model, Honor 8, zabeležio fantastične prodajne rezultate, kako na mnogim tržištima tako i na srpskom - a prve reakcije tržišta govore da model "devet" definitivno osvaja poverenje mnogih i izaziva još veću pažnju. Sada ćete i vi imati prilike da se uverite, zašto je to tako.
Podsetićemo se, naš novinar je ovom modelu dodelio priznanje "Best buy" u ovoj klasi...
Test: Honor 9 (video)Šta smo osmislili?
Nakon završene kratke prezentacije tokom koje ćemo moći da popijemo sjajnu kafu, svi prisutni će biti u prilici da testiraju Honor 9 telefon: ne samo na licu mesta, već će imati prilike da se čitava tri dana druže sa ovim telefonom ...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Ima i nas što živimo i van Beograda a posećujemo Benchmark.
 
\"liman\" je napisao(la):
Ima i nas što živimo i van Beograda a posećujemo Benchmark.
Pa sta predlazes? Da napravimo karavan i obilazimo Srbiju? :)
 
E'o ja cu idem u obilazak, ponecu i burgiju da burgijam :D
 
A mi iz unutrašnjosti koji nismo u mogućnosti da dođemo?
Građani drugog reda?
 
\"Pop\" je napisao(la):
A mi iz unutrašnjosti koji nismo u mogućnosti da dođemo?Građani drugog reda?
Neki su i došli, iz Niša, iz Požege...nisu nam rekli da se tako osećaju a mi smo jako ponosni na njih
 
Mislio sam na nagradnu igru u kojoj bi mogli učestvovati svi građani Srbije, poštenije je!
 
\"Pop\" je napisao(la):
Mislio sam na nagradnu igru u kojoj bi mogli učestvovati svi građani Srbije, poštenije je!
Ali ovo nije nagradna igra
 
Citiram korisnika Peca Ali ovo nije nagradna igra.
Mora da si sa filozofskog. Ne znam čemu ironija, postavio sam sascvim logično pitanje?
Ili misliš da je sramota stanovati van Beograda i da svi građanii ne zaslužuju iste uslove?
Ne razumem!
 
Ma korisnik Peca samo provocira omladinu iz unutrasnjosti, uz to je protiv socijalne pravde, a takodje i koci Srbiju u ovom progresu u koji nezadrzivo srlja. Sad cemo da mu zalepimo koji poen, to ce ga dovesti u red :d
 
Korisnik Peca da sad obezbedi kontigent od 100 telefona za ljude iz unutrasnjosti. :D I da deli kao Palma pare "tri honora za gospodju". :D
 
\"pop\" je napisao(la):
Citiram korisnika Peca Ali ovo nije nagradna igra.Mora da si sa filozofskog. Ne znam čemu ironija, postavio sam sascvim logično pitanje?Ili misliš da je sramota stanovati van Beograda i da svi građanii ne zaslužuju iste uslove? Ne razumem!
Ali verujte, ja stvarno ne znam sta da odgovorim na vasa pitanja. Vi kao da pitate zasto Partizan i Zvezda igraju derbi u Beogradu a ne u Pozarevcu. Skup je organizovan za sve gradjane Srbije koji mogu da dodju u Beograd na prezentaciju, nikome nije receno da ne moze da prisustvuje zato sto ne zivi u Beogradu
 
Nisam govorio o skupu, sasvim je logično da je u BG. Govorim u nagradnoj igri.
Ma zaboravi, sve ste u pravu!
 
Ali nagradna igra je bila na licu mesta (ako sam dobro skapirao), znaci za one koji su u mogucnosti da dodju, ne salju telefone postom..
 
Nisam govorio o skupu, sasvim je logično da je u BG. Govorim u nagradnoj igri.
Ma zaboravi, sve ste u pravu!
Rekao bih da si ti pogrešno razumeo pravila konkursa. Prošle godine je na ovakvom konkursu nagradu osvojila osoba iz Niša. Nema uslova po pitanju mesta življenja.

Inače, jedva čekam da pročitam pobedničku recenziju za koju nedelju! :) Bravo, Benchmark i Huawei!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imam potrebu da napišem nekoliko rečenica. Sve čestitke profesionalnim predstavnicima Honor kompanije, kao i celokupnoj Benchmark ekipi. Zaista, sve je organizovano na vrhunskom nivou. Profesionalna prezentacija, prijatna atmosfera, odlična ekipa, pravi odabir lokala... Vratio sam se prepun pozitivnih dojmova za Niš. Svaka čast. Pozdrav.
 
\"Petar\" je napisao(la):
Imam potrebu da napišem nekoliko rečenica. Sve čestitke profesionalnim predstavnicima Honor kompanije, kao i celokupnoj Benchmark ekipi. Zaista, sve je organizovano na vrhunskom nivou. Profesionalna prezentacija, prijatna atmosfera, odlična ekipa, pravi odabir lokala... Vratio sam se prepun pozitivnih…
Pridružujem se pohvalama za organizaciju skupa.
Nadam se da će ovakvih dešavanja biti više i da će ovakvi skupovi postati praksa.
Vrlo profesionalno održana prezentacija, korisna i kvalitetna diskusija.
A sad nazad na posao, redovi se ne kucaju sami... :)
Petre, srećno! :)
 
Hvala ti na lepim željama, Vladimire. Źelim ti da napišeš pravu recenziju. Srećno!
 
Pokupio telefon malopre i ne mogu da završim proces setup-ovanja telefona, pošto mi traži da verifikujem telefon, pošto detektuje da je reset-ovan, traži Google Account koji je bio prethodno na fonu, neka pomoć?
 
Sta je to polovan telefon? :)
 
Pokupio telefon malopre i ne mogu da završim proces setup-ovanja telefona, pošto mi traži da verifikujem telefon, pošto detektuje da je reset-ovan, traži Google Account koji je bio prethodno na fonu, neka pomoć?

Zasto ne kontaktiras osobe zaduzene za ovu akciju i saznas kod koga je prethodno bio telefon? Lik koji je testirao pre tebe nije sklonio google nalog pre factory reseta. To ili googlaj FRP bypass, imas nekoliko metoda pomocu kojeg moze da se zaobidje.
 
Koje osobe kontaktirati? Ove iz marketing agencije ili nekog iz Benchmark-a?
 
Pa ciji god kontakt imas, mora da su vam ostavili neki mail/telefon.
 
To je namerno uradjeno! Treba diskvalifikovati tu osobu pre tebe, jer gubiš vreme (zbog nečije namere) i ne možeš u potpunosti da koristiš telefon.

Sent from dark edge
 
Nazad
Vrh Dno