Šta je novo?

šta se desilo sa www.praktikum.rs

dusko_m

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
1,458
Poena
660
zna li neko šta se desilo sa sajtom? pokušao da pristupim pre neki dan i javlja mi da je istekao domen. jel projekat ugašen? ispostavlja se da ne postoji nijedna druga lokacija na netu sa koje može da se skine poslednji makro za transliteraciju a imali su ubedljivo najbolje rešenje kada je ova problematika u pitanju
 
Колико знам, Грба одавно не ради на Практикуму али сам заборавио зашто и какви су му планови. Ако ти нешто значи, могу да га питам али сам сигуран да је одавно дигао руке од тога. Превише времена му одлази за послове који му доносе лебац. ;)
 
Bilo bi šteta da alati za transliteraciju odu u zaborav. Ja sam se totalno oslonio na praktikum kao mesto na kojem mogu da u bilo koje doba dana skinem addon za word i excel tako da sam došao u situaciju da nemam ni jednu kopiju kod sebe. Ako bi mogao da dođeš do ovih fajlova značilo bi

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Idi na web.archive.org i preko njega praktikum.rs
Postoje arhive iz ove godine a time i konvertori i ostali download sadržaj.
 
Ево последње поруке од пре ~месец дана.


ŠTO JE DŽABE, I BOGU JE MILO



Imalo bi se šta reći, ali hajde da izbegnemo patetiku. Recimo samo ovoliko: ako PREKO OSAM godina nakon što smo postavili poslednji prilog saobraćaj na sajtu ne jenjava, to onda znači da neko drugi - a ne mi - nije svoj posao uradio kako treba.

Praktikum na Webu se oprašta od vas.

Hvala na poverenju koje ste nam do sada ukazivali.
 
Idi na web.archive.org i preko njega praktikum.rs
Postoje arhive iz ove godine a time i konvertori i ostali download sadržaj.
Nešo, hvala na sugestiji. Uspeo da dođem do svega što mi treba

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno