Šta je novo?

Проблем са повезивањем HP LaserJet 1000 на WinXP

SoSo

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
16.08.2004
Poruke
618
Poena
319
Елем, приликом покушаја повезивања штампача на комп, са свеже инсталираним Windows XP SP3, било са драјверима са инсталационог Це-Деа, било са новијим са HP-овог сајта, било аутоматски, било ручно, не нуди ми као избор виртуелни USB порт за штампач (USB001). На прошлој инсталацији WinXP-a штампач је радио. Размишљања о проблему иду од самог Win-а и брљања по Registry бази, јер је већ инсталација твикована, па све до саме плоче, јер се и други USB уређаји понашају чудно.

Идеја шта следеће да пробам или како сама да инсталирам тај USB001 порт?
 
Poslednja izmena:
Решила. Можете да обришете.
 
Решила. Можете да обришете.
Pošto si stari članica, bar dosta starija od mene, možda nije na meni da pišem.

Ipak, forumi služe za to da kada sledeći korisnik interneta ukuca problem sa (model tvog stampaca),da mu google izbaci tvoju temu i rešenje za problem. Da ne bi morao da postavlja ponovo isto pitanje i čeka nekoga ko zna da mu reši problem..jer si ti već rešila problem za sebe, a i za njega ako napišeš rešenje.

Čak ne mora ni da se registruje na forum, dovoljno je da pročita temu.

Tako da bi bilo poželjno da ukratko napišes rešenje jer se teme ne brišu kao na snapchat-u već ostaju na serverima dokle bude foruma..a svakako će ga biti duže i više ako serveri ne budu opterećeni nerešenim problemima.

Možda tvoj problem nije najbolji primer za ovakav moj komentar, ali se baš često vidi odgovor, rešio, može da se briše a to je baš nekulturno sa aspekta forumskih običaja.
 
Да сам сматрала да је решење примењиво за друге, ја бих га и написала? Морала сам да купим Windows 7 и реинсталирам систем, а затим инсталирам драјвере за XP користећи Compatibility mode. ;) Да резимирам — проблем је био Windows, а не штампач или драјвери. Зато и даље мислим да је за брисање.
 
Nazad
Vrh Dno