Šta je novo?

Savet za kupovinu monitora vece dijagonale 34-40"

picasso

Slavan
Učlanjen(a)
21.04.2009
Poruke
458
Poena
330
Moja oprema  
Laptop
Asus Zephyrus G14
Pozdrav svima,

Moze li neko ko prati ovu materiju da mi preporuci neki dobar monitor dijagonale od 34-40"? Poslednje 2 godine sam koristio LG 34UM67-P i veoma sa zadovoljan sam sa njim, sada bi mi trebao jos jedan monitor, po mogucnosti da je bolji od prethodnika. Monitor bi se koristio za uobicajene stvari, surf, filmovi i po malo gaming. Grafika u racunaru je gtx1060 3gb i nije zamenljiva (ne mogu da odradim upgrade na 1070-1080ti), pa ne znam da li je bolje ici na 2k ili 4k monitor. Nisam neki zahtevan korisnik, nije mi problem da poteram igricu na medium detaljima i nizem fps-u.
Neka cenovna granice neka bude 600e, mada moze i koji eur vise. Philips BDM4037UW mi se dopada, ne znam sta vi milite o ovom modelu, da li je dobar izbor? Takodje ukoliko su cene kod nas previsoke, nije mi problem da porucim monitor preko domacih "madjara" :D.
 
Philips BDM4037UW je jedan izuzetno specifičan model. Koristi jedinstven TPV VA panel.

PCM
recenzija.

UW VA monitori su van tvoga budžeta i po meni su totalni promašaj po mnogo čemu. Istina, nemam baš puno bolje mišljenje ni o AH-IPS konkurentima.

O njima možeš pročitati ovde – dovoljno detaljno sam otkucao.
 
Nazad
Vrh Dno