Šta je novo?

Electroneum

:d:d:d:d:d

Jos jedna tragikomicna pecaljka za one najnaivnije, ovo vise nije smesno, srecom pa ovakvim "objavama" vise ne mogu da postignu ni da im neko procita ovakve nazovi vesti a kamoli da nekog preveslaju. A posto fallout3 mrtav ladan ovo navodi ni manje ni vise nego kao krupno dostignuce u najavi zbog koje "ima da explodira cena" (inace, cena kontinuirano pada(skoro sam napisao svoje misljenje o tome da je cak i cena od 170-180 satoshija koliko je bila tada naduvana(sad je na 138 na cryptopia-i) cak i ovih par dana kada se sve zeleni, ne pomaze ni fejk volume zbog nagradne igre na huobiju, broj mobilnih minera je pao sa 124 hiljade na 83, aktivnosti na githubu nema 8 meseci, support sluzba je u raspadu, njihov nazovi smarthpone m1 se pokazao kao jos jedan fejk jer je potraznja ali zanimljivo i indikativno i ponuda istog prakticno nula sto svedoci da autori jako dobro znaju sta rade, sve je u potpunom rasulu itd, mogao bih da nabrajam do sutra reakcije prevarenih kojima su zarobljeni njihovi ionako skoro pa bezvredni novcici jer kyc NIKAKO ne mogu da odrade itd itd)evo reakcije na reddit-u povodom "ovoga", tamo se odavno sprdaju na racun ovih elektroneum najava

Dakle, evo malo "atmosfere" sa reddit-a :



"That's an incredibly misleading headline. All this means is that ETN is a customer of AWS. Just like ~30 of the internet."

"Click bait.

Following this logic, I have partnerships with my gas station and dairy.

I give them $ and they give me stuff."

"i am partnerring with heineken and Glenfiddich every weekend!"

"I just partnered with my local prostitute.. I give her money and she gives me.....well you know..."

"DOnt worry, electroneum is one of the few best crypto project to venture into. the new AWS is another great achievemnet
level 3
zfxpyro
1 point ·
20 minutes ago

Except its not. AWS isn't a partnership. This is a random click bait headline to get people hyped about something meaningless because they don't know any better."
 
Poslednja izmena:
Kao sto sam vise puta rekao, mrtav konj. Zalosno sto su neki clanovi bencha i televram grupe nabedjivali druge da kupe coin koji je vec bii mrtav.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
...

Kraju sala, po mom mišljenju je i dalje prenaduvana i neodrziva cena, mislim da nema osnova da bude u ovoj zoni od oko 160-170 satoshija nikako, ko se seca i ko prati na koji način je cistom manipulacijom otišao sa 79 satosija u septembru jasno da ce ici retest tog nivoa, uglavnom ovo sad je jos previsoko po meni za neki ulaz



Iskreno, hvala.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno