Šta je novo?

Electroneum

Da nebi kopa uzalud! ;)
Nakon koliko vremena se može vidit na stranici koliko si šta napravio?

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
glogi-Nakon nekoliko sati ako kopas samo procesorom.Znaci veceras oko 8,9 sati bice nesto.

Texacha-Mislis da ta virtuelna jezgra nisu bitna?Ja bas mislim suprotno da njih nema kopao bi i3 samo sa 2 jezgra.
 
pa valda kopam samo procesorom???
ma od jutros sam počeo, ali sam par puta prekida, pa imma ono 100 komada, sad vamo na stranici nista NE POKAZUJE?e1.jpg
 
Pa da po ovim slikama samo procesorom.

Gde imas 100 komada?

Proveri tu public adresu da li ti je bez razmaka desava se kad je prekopiras da je sa razmakom.

Sto nisi koristio onaj cryptonote miner mnogo je bolji od tog.

I ne mozes da vidis statistiku na pool-u electroneum.hashparty.io moras da pratis upustva sa strane broj 7 ove teme i da vidis koliko si iskopao.
 
Poslednja izmena:
Sa i3 kopa po 7,2 h/s na 4 jezgra kao,tj 2 i 2 virtuelna

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Evo
1639a0bb2f6432386f910a62a39700cb.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Kopa oko 22h/s na 2
8b300a5652a547e77ede6587bb372bdc.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
60 h/s i5 3210M

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imam 1 racunar sa i7 4770 a drugi sa xeon x5660 sa 6 jezgra.
Jel ima to smisla uposljavati i koja bi zarada bila.
Hvala unapred
 
Ok su tvoji rezultati 28 nije lose mada koliko vidim i3 na racunaru i i3 na laptopu nije isto.

i53210 odlican rezultat.

Ima smisla sto da ne :)

Zaradu izracunas na electroneum.hashparty.io imas kalkulator tamo.

Voleo bi i ja sada da imam i7 ali sta da se radi :).
 
Poslednja izmena:
Jel bese 1 etn oko 10 dinara?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Jel i vama Pending Balance na Cryptonote prestao da radi? Vec neko vreme ne mrda od 0.84 ETN.. Imam preko 2 kh/s.
 
Ne znam kakva vam je racunica kopat procesorom, kad jedna vega kopa ko 50 procesora, ali ajde ja ga rovim sgminerom sa oko 100 000 H/s
 
Imas na Cryptopia tacnu cenu ta cena se stalno menja iz sata u sat sada je po racunici oko 6.3 dinara.
 
60 h/s i5 3210M

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
A inace cudi me sto se ne greje mnogo. Ipak je laptop. Oko 65c vrti sve vreme, samo sam probao juce na 1h. Uposlicemo dva drugara i ja procesore na moju adresu pa cemo videti. Phenom x6 1075t, i3 4170 i ovaj moj. [emoji4] Kad budem saznao hash rate od ta dva javljam. [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa takav je novcic ne greje uopste ni grafike ni procesore....

Najvise me zanima za Phenom x6 1075t koji ce rezultati biti trebao bi da se bas dobro pokaze.:)
 
Poslednja izmena:
Pa da po ovim slikama samo procesorom.

Gde imas 100 komada?

Proveri tu public adresu da li ti je bez razmaka desava se kad je prekopiras da je sa razmakom.

Sto nisi koristio onaj cryptonote miner mnogo je bolji od tog.

I ne mozes da vidis statistiku na pool-u electroneum.hashparty.io moras da pratis upustva sa strane broj 7 ove teme i da vidis koliko si iskopao.

nisam siguran šta sam do sad napravio, ali neznam di adresu da upišem
520d6032bcd1388c870838f9720c0644.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa jel se ovo na kraju rudari sa telefonima ili procesorima?
 
Procesorima

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Pogledaj prvo opet moj post na 7 strani nisi ni otvorio cmd koliko vidim a tamo ti sve pise.

Rudari se procesorima i grafikama jeste bice i sa telefonima.
 
Poslednja izmena:
Pa bice i sa telefonima

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jeste lepo mu pise pod stavkom 1 da skine sa electroneum sajta direct mining sofware i da ga otvori.Kad bi citali malo sve bi brzo islo.

I drzi electroneumd.exe stalno otvoren jer se tako sinhonizujes sa mrezom.
 
Taj wallet-a etnk29.... jel to tvoja public adresa iz Paper wallet-a?Ako nije onda moras da stavis da bude tvoja adresa...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno